Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli wypowiesz umowę najpóźniej 30 dni przed jej końcem to przestanie ona obowiązywać ostatniego dnia do kiedy była podpisana. Jeśli natomiast przegapisz w/w termin to wtedy dopiero obowiązuje Cię 3 m-czne wypowiedzenie. Jeśli umowę zawierałeś na odległość to ZAWSZE masz miesięczne wypowiedzenie. Nowe oferty przedłużeniowe są dostępne 3 m-ce przed końcem umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, poważnie zastanawiam się nad N-ką bo kończy mi się abo w Cyfrze. Kuszą kanały HD(teraz płacę 43zł. za kompakt w C+ i o HD mogę pomarzyć) i to wszystko za 48zł...

 

Tylko mam kilka pytań- kupiłem miesiąc temu tv Full HD i chciałbym móc oglądać kanały w tej rozdzielczości. Czy kanały HD w N to faktycznie HD czy pseudo HD, chodzi mi o jakość.

Jak wygląda oferta filmowa w N, bo to mnie interesuje, sportu oglądam bardzo mało za to lubię dobry film...jest co oglądać?

Czy moge liczyć na coś dodatkowego z racji tego iż jestem abonentem Cyfry i przechodzę do N?

I jeszcze jedno- czy jest tak jak w Cyfrze, że jak się podpisze umowę np. 2-go dnia miesiąca to do końca miesiąca nie liczą abonamentu, a dopiero od następnego(za pełny miesiąc)? Niby szczegół, ale jeżeli tak to poczekałbym z umową do początku grudnia zamiast podpisywać teraz na końcu listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość kanałów HD jest w zasadzie taka sama jak u każdego operatora, bo większość kanałów HD jest pobierana z tego samego transpondera Kanały takie jak: Nat Geo WILD HD, Animal Planet HD, Fox Life HD, Filmbox HD, Cinemax HD, HBO HD są takiej jakości jak w Cyfrze.

 

Ad.1 Jeżeli interesuje Cię oferta za 48zł to większość kanałów filmowych jest taka sama jak w Cyfrze. Sam musisz się zastanowić , który kanał oglądasz najczęściej.

Ad.2 jeżeli jesteś abonentem Cyfry to mógłbyś liczyć na promocje mini Full ze zniżką 10zł czyli za 68zł. (w tym masz HBO i Nfilm HD) Promocja dostępna telefonicznie

Ad.3 W N-ce jest dokładnie tak samo. Pierwszy miesiąc od 2-go jest za darmo, Umowa nalicza się od następnego miesiąca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnice:

W C+ jest(w Kompakcie): Polsat Film, Thirteenth Street Universal, Ale Kino!, Zone Romantica

W n(Wielka rewolucja, WPn): AXN HD, AXN Crime, AXN Sci-Fi, Wojna i Pokój, Sci-Fi Channel, Filmbox, MGM HD, FOX HD.

Te kanały których nie wymieniłem się powtarzają lub są w wyższych opcjach abonamentowych.

Jeśli chcesz opcje filmowe premium, to tak jak wyżej, skorzystaj przechodząc z C+ i zapłać 68 zł z paczkę nFilm HD(1,2,VOD) oraz HBO(HD,2,Comedy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w kwestii formalnej. Umowa liczy się od momentu AKTYWACJI (który możesz przeprowadzić zaraz po odebraniu i podłączeniu sprzętu), ale nie później niż 24h po podpisaniu jej kurierowi (bo zakładam, że będziesz telefonicznie zamawiał, bo to najkorzystniejszy sposóB), a nie od momentu zamówienia telefonicznego. Ja bym Ci proponował zamówić 30 listopada bo wtedy napewno dostaniesz w grudniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Mam pytanek kilka. W styczniu kończy mi się umowa z Cyfry+ i mam zamiar wziąć N.

Czy opłaca się brać N-kę teraz? Bo z mojego punktu widzenia jest to teraz najkorzystniejsza umowa.

Jak sprawdza się dekoder N-ki, chodzi mi o dekoder z dyskiem 250GB?

Czy mogę pozostać na antenie satelitarnej od Cyfry+? Mam antenę o śr. 80cm czyli do odbioru HD.

Podzielcie się ze mną uwagami. Chętnie wszystkich "wysłucham".

Każda pomoc mile widziana. Z góry dzięki wszystkim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca się brać N-kę teraz? Bo z mojego punktu widzenia jest to teraz najkorzystniejsza umowa.

no pewnie, że się opłaca, lepszej oferty raczej już nie będzie, za 68zł możesz mieć minifulla

Jak sprawdza się dekoder N-ki, chodzi mi o dekoder z dyskiem 250GB?

bardzo dobrze, z pewnością mniej mulący niż Pace, epg bez porównania, komfort użytkowania też, a z tym poprzednim PVR C+ nie ma nawet co porównywać, niebo a ziemia, miałem to wiem

Czy mogę pozostać na antenie satelitarnej od Cyfry+? Mam antenę o śr. 80cm czyli do odbioru HD.

tak, antena jest jak najbardziej ok, pomyśl tylko o konwerterze twin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że jeśli chcesz rozdzielić na 2 tv to w grę wchodzi tylko Turbo 500 GB.

Antena bezproblemowo, tylko tak jak kolega wyżej zaznaczył konwerter co najmniej Twin.

Oferta programowa - jeśli chcesz filmy, to przechodząc od C+ dostaniesz Wszystkie Pakiety n + HBO + nFilm HD za 68 zł, czyli Mini Full tylko 10 zł taniej.

Jeśli sport - zależy co lubisz oglądać.

Jeśli chodzi o HD, większość taka sama jak u innych platform z wyjątkiem kilku pozytywnych rodzynków. No i do tego bez dodatkowych opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń i powiedz, że jesteś abonentem konkurencyjnej platformy i czy dla takich osób , są jakieś inne promocje od tych, które są zamieszczone na stronie n-ki.

Konsultant powinien Ci zaproponować ofertę mini full ze zniżką 10zł czyli wychodzi abonament po 68zł

 

P.S. Konwerter TWIN nie służy do oglądania kanałów z astry. Musisz dokupić jeszcze jeden pojedyńczy konwerter i zrobić zeza. O robieniu zeza znajdzie dużo na :google:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o ofertę mini full. 10zł taniej? Nie do końca rozumiem na jakiej zasadzie można otrzymać taka ofertę?

 

Dzwonisz do Nki i mówisz, że chcesz ofertę "Hollywood dla klientów innych platform" i tyle... Ja właśnie dostałem przesyłkę z dekoderem (czekałem 2 dni), więc się szybko wyrobili. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli montując twina w momencie nagrywania nie będę miał problemów z oglądaniem niektórych kanałów tak? Bo na C+ zauważyłem coś takiego że niektóre kanały podczas nagrywania nie działały. Ale żeby nie odbiegać od tematu za bardzo. Również w ciągu najbliższych kilku dni stanę się posiadaczem N-ki tylko nie wiem czy czekać na dodatkową promocję świąteczną czy już nic lepszego nie będzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli montując twina w momencie nagrywania nie będę miał problemów z oglądaniem niektórych kanałów tak?

tak, będą działały dwie niezależne głowice, jeden kanał oglądany z timeshiftem + drugi z dowolnego transpondera może się nagrywać

nie wiem czy czekać na dodatkową promocję świąteczną czy już nic lepszego nie będzie:)

nie liczyłbym na lepsze promocje od obecnych, minifull za 68zł to naprawdę świetna oferta, full za 99 też niczego sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem (jeszcze przez miesiąc) abonentem C+, lecz zastanawiam się nad przejściem do N-ki i mam kilka pytań natury technicznej:

1)Posiadam obecnie antene 60 z pojedynczym konwerterem - wszystkie kanały HD działają znakomicie, czy na tej samej antenie jeśli wymienię konwerter na Twin będzie ok w N-ce? czy nie koniecznie?

2)Czy na w/w antenie nie będzie problemu z muliroom?

3)Jak to jest z jakością programów HD i SD w N ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...