Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

żużel no stracili od 2008 roku ale moga nabyc za to inne prawa np liga hokeja rosyjska,fińska,szwecka co sadzicie jakby to dodali? W kopncu hokej w dobrym wykonaniu. Do tego liga rosyjska piłkarska oraz ukrainska badz czeska ew belgijska , puchar hiszpani oraz za 2 lata OE .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żużel no stracili od 2008 roku ale moga nabyc za to inne prawa np liga hokeja rosyjska,fińska,szwecka co sadzicie jakby to dodali? W kopncu hokej w dobrym wykonaniu. Do tego liga rosyjska piłkarska oraz ukrainska badz czeska ew belgijska , puchar hiszpani oraz za 2 lata OE .

 

Z tego to ja bym chyba tylko oglądał lige belgijską i moze czasami rosyjską. Jeśli chodzi o hokej to raczej wiele osób nie przyciągnęłyby transmisje z takich lig, co innego NHL

Trochę żałuję ze w PS nie ma polskiej ligi piłki ręcznej bo ostatnio coraz wiecej osób przekonuje sie do tego sportu i z pewnoscią wzbogaciłby oferte PS:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/........./ Już nawet żuzla nie będzie....PS się za chwile rozpadnie bo nie będzie miał czego transmitowac. :cry::cry:

 

Po części masz słuszne obawy, ale pomyśl - w porównaniu z PS jakie kłopoty ma z jakimikolwiek transmisjami TVPsport :!: na szczęście PS ma sporo innych praw transmisyjnych ( i to z najwyższej półki ) a nie samą piłką ligową człowiek żyje :!: oczywiście mogło by być lepiej, ale ogólnie rzecz biorąc jest nieźle :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym zuzlem to jeszcze nie ma nic oficjalnie powiedziane... tak ze czekamy na potwierdzenie.

No to trochę lepiej na duszy się zrobiło,bo przez chwilę uwieżyłem w to co napisał Fiant myśląc,że przeoczyłem jakiś oficjalny komunikat w tej sprawie.

Dopóki tego nie potwierdzi p. Kowalski lub TVP,to...nadal pozostaje nadzieja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba stanęło na tym, że za ten sezon dali 1 mln.

 

Wcześniej było ponoć... 1000 zł :lol:

 

Strach pomyśleć, co to będzie jak kupią OE za 100mln $/5 lat.

Chyba w trakcie meczu będą reklamy lecieć :P

"Już za chwilę rzut karny dla Wisły w 85 minucie, a tym czasem zapraszam na reklamy. Wracamy niebawem" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda że Polat płaci miliony zł za Ekstraligę żużlową na kanale PolsatSport? Bo co chwilę jest reklama... To jest po prostu skandal. Pokażcie mi reklamy w czasie GP w Canal+....

 

Trzeba od tego zacząc że Canal+ jest kanałem PREMIUM!

A tam reklam nie zobaczysz...

Polsat Sport niewiem ile kosztuje, ale jest w pakiecie Familijnym za 35zł!

A Canal+ Multi kosztuje 29zł...

Jak by Polsat Sport kosztował tyle co C+ to by reklam nie puszczał...

 

Po zatem tylko Eurosport puszcza reklamy w czasie relacji LIVE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...