Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już niedługo rusza karuzela F1, ja osobiście nie mogę się doczekać, tak również dlatego, że mamy tam w końcu 1 POLAKA, przyszłego mistrza Roooooberta Kuuuuubicę ale nie tylko dla niego chcę oglądać wszystko co będzie pokazywane w TV, będę oglądał bo kocham ten sport (oglądam wszystkie sezony od 7 lat, nie uważam się za super znawcę tego sportu ale sporo wiem) tzn. będę lub niestety nie, gdyż pół roku temu zdecydowałem się przejść z CP do C+ i widzę, że popełniłem błąd. Znalazłem info w necie, że prawa do transmisji mają 3 stacje. TV4 mam na Cyfrze, Polsat wykombinuje by odbierać naziemnie więc chyba ominie mnie tylko to co będzie na Polsacie Sport. Czy ktoś zna już szczegóły? Bo oby nie było tak jak czuje, że będzie. Na Sporcie wszystkie treningi i kwalifikacje, na Polsacie wyścig główny, a na TV4 tylko jakieś nędzne skróty. Czekam na jakieś info i wasze opinie, no i na wygrane Roberta!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejsze wydarzenia z tego sezonu f1 beda niekodowane i to jest najwazniejsze.

 

Tak ale transmisja na żywo będzie tylko w otwartym Polsacie,

reszta rodzynek z tego tortu MY :!: będziemy mogli obejrzeć na PS(treningi, kwalifikacje)

a na TV4 pójdą tylko powtórki:!:

 

Już niedługo rusza karuzela F1, ja osobiście nie mogę się doczekać, tak również dlatego, że mamy tam w końcu 1 POLAKA, przyszłego mistrza Roooooberta Kuuuuubicę ale nie tylko dla niego chcę oglądać wszystko co będzie pokazywane w TV, będę oglądał bo kocham ten sport (oglądam wszystkie sezony od 7 lat, nie uważam się za super znawcę tego sportu ale sporo wiem) tzn. będę lub niestety nie, gdyż pół roku temu zdecydowałem się przejść z CP do C+ i widzę, że popełniłem błąd. Znalazłem info w necie, że prawa do transmisji mają 3 stacje. TV4 mam na Cyfrze, Polsat wykombinuje by odbierać naziemnie więc chyba ominie mnie tylko to co będzie na Polsacie Sport. Czy ktoś zna już szczegóły? Bo oby nie było tak jak czuje, że będzie. Na Sporcie wszystkie treningi i kwalifikacje, na Polsacie wyścig główny, a na TV4 tylko jakieś nędzne skróty. Czekam na jakieś info i wasze opinie, no i na wygrane Roberta!!!

 

Pół biedy że jeszcze uda Ci się złapać Polsat naziemnie, ale nie ulega wątpliwości że błąd popełniłeś i to WIELKI :!::!::!::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powtórki będą puszczać!?

Bynajmniej tak bym zrobił aby Live było na Polsacie, aby abo C+ nie mieli dostępu do wyścigów...

 

Polsat jest szeroko dostępny poprzed nadjniki naziemne, więc to żadna strata, że nie ma Polsatu na Cyfrze. Spróbuj na CP obejrzeć lige angielską i polską :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej informacji co i jak gdzie kiedy może podadzą w najbliższa niedzielę tj. 11 marca o 11:00 na PS w magazynie Formuła 1 – przed sezonem a w najnowszym To&owo pisze, że w piątek 16 marca na PS o godz. :

22.45 Formuła 1 GP Australii - studio live,

23.55 Formuła 1 GP Australii - sesja treningowa - live

natomiast na Polsacie o 4.00 (z piątku na sob.) Formuła 1 GP Australii - kwalifikacje -live.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac od razu ze Polsat bedzie robil na F1 wielkie show i nie mam co ukrywac- bardzo mi sie to podoba... Jeszcze tylko powtoreczki w normalnych godzinach i jakis dobry komentarz (najlepiej ta dwojka ktora komentowala F1 w ostatnim sezonie w tv4)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno liga rosyjska i ukrainska miala byc w polsacie sport.Byla otym mowa pol roku temu,a wciaz nie pokazuja transmisji z tych lig.

I nie będzie na razie żadnych transmisji choć faktycznie była o tym mowa. Tu jest wykaz lig jakie CP może transmitować http://www.polsatsport.tv/dyscypliny/pi ... /index.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...