Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

To tak samo jak Canal+ i Cyfra+. Jeśli np. Canal+ by się dogadywał z TVP o prawa do IO to by załatwiał TVP Sport? Nie, bo to ich nie obchodzi. To jest rola dyrektora programowego platformy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże szanse na występ w Euro 2008 ma polska reprezentacja. Zgodnie z prawem, mecze Polaków muszą być pokazywane w kanale ogólnodostępnym, będą więc musiały być transmitowane w takim kanale, jeżeli Polska awansuje w mistrzostwach. Nie wiadomo natomiast, w jakich pasmach Polsat będzie transmitował pozostałe mecze finałów ME.

 

I co mówiłem ,że nie wszystkie mecze będą w otwarym Polsacie :D Większośc napewno będzie na PS i PSE.A niektórzy wciąż uparcie twierdzą ,że wszystko będzie na Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Na pewno wszystkie mecze będą w PSE. Wtedy CP przyciągnie wielu nowych klientów, tak jak to miało miejsce podczas mundialu w 2006 roku :wink: Wtedy nie płaciło się abonamentu do końca mistrzostw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w gazecie "Fakt" (wiem, że nienajlepsze źródło informacji) pojawiła się informacja, że jednym z warunków TVP przy odkupieniu praw do EURO 2008 było dołączenie do CP kanału TVP Sport, na co ponoć Polsat nie chciał się zgodzić twierdząc, że jego głównym kanałem jest Polsat Sport, któremu nie chce zaszkodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasę i tak zarobi POLSAT :)

Nie zarobi,bo tylko tepak wezmie te platforme tylko dla samych ME.Zrodel transmisji bedzie sporo,a niemal polowa (15 z 31meczow musi byc w tv otwartej).Trzeba nie miec mozgu,by ladowac sie w umowe z nimi tylko z powodu ME.

http://sport.onet.pl/0,1248713,1642971,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj @michał218 na szczęście Cyfra+ nigdy nie będzie miała takiej imprezy jak EURO czy innej o podobnym znaczeniu. Powód jest jeden Cyfra nie ma kanału ogólnodostępnego. Pisząc, że POLSAT zarobi mówiłem o reklamach. Zresztą zobaczysz że i dekoderów też sporo sprzedadzą. Szczególnie tych z HD. A nazwanie kogoś tepakiem bo bierze CP dla ME jest [beep]kie...

 

@Fiant pamiętasz jak było z EUROSPORTAMI?? Też niby konkurencja, ale jednak są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Widzę, że muszę wkroczyć. Panowie kultura to podstawa. Koniec tego obrażania się wzajemnego i innych. Wybór platformy to sprawa indywidualna i bardzo proszę bez tekstów obraźliwych.

Jeśli pojawi się kontynuacja tego wątku (z wyrazami j.w.) posty polecą do kosza :!::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pisalem o ludziach,ktorzy maja CP,tylko o tych,co go wezma dla samych ME.To jest potezna roznica.Ja nic nie mam do zwyklych abonentow CP.Zyski z reklam nie beda tez takie potezne,zwlaszcza jesli chodzi o Polsaty Sport i Sport Exstra.Polowa meczow MUSI (takie sa wymogi)byc w telewizji otwartej,wiec tylko tam moga doic naiwnych reklamodawcow.Nagra 3 wejdzie w calosci zapewne tuz przed impreza,bo jesli juz niedlugo,to zostanie do tego czasu ze 2 razy zlamana.Wtedy reklamodawcow wielu by nie bylo na kanalach"kodowanych".W dodatku mecze beda dostepne u Niemcow,Czechow i na pewno z kilku jeszcze innych zrodel,wiec bezsensem jest liczenie na Polsat i jego kanaly sportowe.Co do Cyfry-mam nadzieje,ze nigdy nie ujrze podobnej imprezy na wylacznosc na jej antenie,bo to powoduje potezne wydatki,niepewne zyski,a wiec dla abonentow albo podwyzki,albo przynajmniej brak ciekawych ulg w promocjach.Taka impreza wykancza finanse wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mozna nie dodac kanalu bo bedzie konkurentem dla drugiego?! Myslalem ze liczy sie dobro platformy a wieksza ilosc sportu napewno by przyciagnela, utrzymala klientow. Glupota.. Ktos tam kiedys pytal sie jakiego prezesa nsportu czy tvp sport nie bedzie konkurencja dla jego stacji a on powiedzial ze liczy sie prze wszystkim dobro platformy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek, masz rację.

 

Czasy, gdy to TVP rozdawała karty dawno minęły i nie wrócą. A dla Solorza, którzy już nie jeden raz z publicznymi mediami wojował, warunki jakie postawił zarząd TVP była jak policzek.

 

Z praktyki wiem, że tak najwięcej wielkich kontraktów pada. Nie pragmatyka, a względy natury emocjonalnej i ambicjonalnej.

 

A czy poniosą straty słoneczni???

 

Nie powiedziałbym - kupili za "normalną" cenę prawa (TVP jak zwykle miała swoje warunki), więc zysk z reklam - które będą wyższe - może zwrócić im ten koszt, bo co tu kryć - oglądalność podskoczy i to jak, a reklamodawcy nie popuszczą tak dużej liczby klientów......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat wbrew pozorom nie ma wszystkich kart, bo jeśli komuś tej połowy praw nie wcisną to poniosą na tych mistrzostwach straty finansowe.

 

Ale rzeczywiście mogło być odwrotnie: Polsat postawił warunek, że chce mieć TVP Sport, a TVP mająca w planach uruchomienie własnej platformy się na to nie zgodziła, z tego i tak wynika że Przegląd Sportowy pisał jakiś czas temu bzdury na temat TVP Sport w CP.

A co do Eurosportów, to wymusiła to na nich konkurencja nie mogli być jedyną platformą, która nie miałaby najpopularniejszych kanałów sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...