Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś prowadziłem strone o Polsacie Sport - http://www.polsatsport.tivi.pl , może jeszcze ktoś z was pamieta, mam dostep do najnowszego programu PS jak i PSExtra

 

 

Liga Rosyjska

 

11.08.2007 - sobota

 

16.00 – na żywo liga rosyjska: Krylia Sowietow – Spartak Moskwa (Polsat Sport)

 

12.08.2007 - niedziela

 

12.00 – na żywo liga rosyjska: CSKA Moskwa – FK Moskwa (Polsat Sport)

 

 

Eliminacje Ligi Mistrzów (Polsat Sport)

 

14.08.2007 – wtorek

 

20.50 - na żywo Eliminacje Ligi Mistrzów: Rangers – Crvena Zvezda

 

15.08.2007 – środa

 

17.50 - na żywo Eliminacje Ligi Mistrzów: Spartak Moskwa - Celtic

22.30 - Eliminacje Ligi Mistrzów: Ajax - Slavia

 

28.08.2007 – wtorek

 

20.00 - na żywo Eliminacje Ligi Mistrzów: Liverpool - Toulouse

 

29.08.2007 – środa

 

20.25 - na żywo Eliminacje Ligi Mistrzów: RSC Anderlecht – Fenerbahce SK

22.40 – Eliminacje Ligi Mistrzów: Celtic – Spartak Moskwa

00.40 - Eliminacje Ligi Mistrzów: Arsenal - Sparta

 

 

30.08.2007 – czwartek

 

20.30 – na żywo Puchar UEFA: Hamburger SV – Budapest Honved

 

Edycja pitter: połączone trzy posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jakbym miał dobry serwer i dobry alias, bo bez tego cieżko nawet dotrzeć do wiekszej liczby osób, to dało by się coś wykombinować, niestety sytuacja jest taka że beż żadnej informacji odebrali mi serwer i strona padła, a bez funduszy ciężko co kolwiek ździałać, ale może jeszcze kiedyś ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie cieszy perspektywa ligii rosyjskiej i z dużą ciekawością czekam na pierwszy mecz.

 

Choć powiem, że licze, iż Polsat zrobi tak jak obiecywał i będzie nawet w stanie przepłacić z Orange Ekstraklase :D

 

---------

wiem, ze to nie odpowiedni temat, ale jakby ktos nie wiedział, to dziś tvp funduje nam mecz o superpuchar hiszapnii, też może być ciekawy meczyk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakośc przemilczę ,bo chodzi mi o coś innego.Czekam wreszcie na relację z ligi rosyjskiej ,a okazuję się ,że transmisja rozpoczęła się z 1h opóźnieniem :!: Tak ma to wyglądac :?: Myślę sobie no dobra pierwszy raz niech im będzie ,więc przełączam na PSE ,gdzie miał byc mecz Rangersów live.Okazuje się ,że leci powtórka z meczu Celticu :!: CO oni odp[beep]dalają :?::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza ulubiona :wink: sportowa stacja Polsat Sport ma już 7 lat

7 lat temu, 11. sierpnia 2000 roku, wystartował Polsat Sport - pierwszy kanał sportowy słonecznej telewizji. Choć na rynku przybyło konkurencji, a z oferty ubyło ważnych praw piłkarskich (Ligi Mistrzów, Bundesligi) to stacja sukcesywnie zwiększa oglądalność i przychody z reklam. więcej >> źr. tvpolsat.info

Nic tylko oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy, kto pokaże 15 sierpnia Indywidualne Mistrzostwa Polski na żużlu z Wrocławia :?: Jeszcze nie tak dawno na stronie PS pisało, że PS pokaże te zawody a dziś patrze i z oferty żużlowej została tylko Ekstraliga ba nawet nie wspominają ,że maja Elite League. A tak przed sezonem zapowiadali, że w PS maja w ofercie 3 ligi żużlowe i inne indywidualne zawody. Z zapowiedzi wyszło mniej niż zero a słowa Pawła Wójcika

Za pieniądze te, na wolnym rynku kupuje się najciekawsze wydarzenia na świecie, bijące na głowę oglądalnością naszą "ukochaną" ligę.
mnie po prostu śmieszą. Coś ten PS schodzi na psy niby 3 kanały sportowe (PS HD niebawem) a nie ma co oglądać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...