Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To się zmieniło ? Jeszcze przecież niedawno można było wziąc C+ BEZ tych podstawowych pakietów i kosztował onw trzech wersjach bodajże

29,90 ( + 10 zł za najm dekodera) . Nawet jeśli tak jest jak mówisz, to i tak C+ ma jeszcze najnowsze filmy, więc pchanie wszystkiego co dobre do kanału za 50 zł to chyba jednak przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale faktycznie z tymi obszernymi transmisjami tych memoriałów to lekko przesadzają. Rozumiem, Liga Światowa, World Grand Prix, Mistrzostwa Świata i Europy czy liga ale jeżeli znowu pokażą wszystkie mecze wyrzucając inne transmisje to lekka przesada. Może faktycznie powinien powstać kanał o tematyce siatkarskiej i wtedy pokazywanie takich turniejów byłoby najbardziej na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest GRUBA przesada ( złodziejstwo po prostu ! ) i wyraźny przekaz : chcecie oglądać to co mamy : wykupcie pełny abonament :evil:

 

Irytujące jest też wg mnie zapychanie ramówki TRENINGAMI wyścigów formuły 1, albo co jeszcze bardziej zabawne wieczornymi " analizami

treningów " i " analizami kwalifikacji " i to o godzinie, o której leci jakiś porządny mecz - tylko że czemu mecz jest ZAWSZE w PS Extra, a jakoś nigdy nie ma tam tych treningów ? Prosty wniosek - robią ludzi w balona, wciskając im drugorzędny towar vel " gwiazda " R. Kubica za którym ( niezasłużenie moim zdaniem ) latają z kamerami wszędzie gdzie się da ( nawet transmisja popołudniu z przyjazdu do Polski , bez przesady no ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te analizy kwalifikacji , analizy wyścigu ( czemu to zawsze jest w PS ???!!! ) są np. o 20 czy o 21 (!), a poza tym treningi nie zawsze są tak wcześnie rano, raz że F1 jest nie tylko w Europie, a dwa że trwają do 13 - 14 nie raz, kiedy można puścić ciekawsze wydarzenie ( przecież wyobrażam sobie, jakby się kibice innych sportów oburzali, jagdyby Polsat pokazywał np. treningi Celticu przed meczem ) , więc jest tak, że puszczają je czasem koło 15 ( a ligi wtedy grają ), czasami powtarzają o 17, w tym czasie na PS Extra leci coś poważnego na żywo. Przecież choćby szkocka Premier League ma pory jak angielska i jest mecz koło południa, ale nie będzie go ( w zwykłym PS ) , bo trening ważniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie porównywałbym raczej treningu f1 do treningu Celticu, to są dwie zupełnie inne rzeczy:!: Które ligi grają w piątek o tej porze? W sobotę trening jest rano, kiedy nic nie ma a kwalifikacje są w Polsacie głównym. Jakby było tak jak mówisz to by pewnie pokazywali piłkę, kiedy był Wimbledon nie transmitowali f1 tylko Wimbledon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już 3. września w Hiszpanii rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w koszykówce mężczyzn - z udziałem reprezentacji Polski.

 

Transmitować będziemy cały turniej, aż do finału 16. września!

 

 

Trzydzieste piąte mistrzostwa Starego Kontynentu rozegrane zostaną w Hiszpanii od 3. do 16. września. Wystartuje w nich 16 drużyn - w tym Polska - podzielonych na 4 grupy:

 

A. (mecze w Granadzie) Grecja, Rosja, Serbia i drużyna z kwalifikacji

 

B. (Sewilla) Portugalia, Chorwacja, Łotwa, Hiszpania

 

C. (Palma de Mallorca) Czechy, Litwa, Turcja, Niemcy

 

D. (Alicante) Polska, Słowenia, Włochy, Francja

 

http://polsatsport.tv/dyscypliny/koszykowka/3095.htm

 

Co Polsat transmituje to Polacy odnoszą olbrymie sukcesy(siatkówka,piłka ręczna) ,czy tak będzie i tym razem :?: To prawie niemożliwe ,ale podopieczni Bogdana Wenty też nie byli faworytami.Zobaczymy jak poradzą sobie nasi rodacy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę 8-go września wieczorem w Anglii jest gala MMA w najważniejszej federacji UFC (walki w klatkach). Startuje Polak Tomasz Drwal. Bezpośrednia transmisja na http://www.mma-tv.net warto oglądać! W pojedynku wieczoru wystąpi Mirko Crocop Filipowic z którym trenował Paweł Nastula. Przeciwnikiem będzie Cheik Kongo, który jakiś czas temu pokonał polska gwiazdę K-1 Marcina Różalskiego w formule K-1. Transmisja idzie do 70-ciu krajów świata ale niestety żadna z polskich stacji nie transmituje tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, ja tam za dużej różnicy między treningiem F1 a innym normalnym treningiem nie widzę - jest to tylko przejazd przeznaczony na zapoznanie się z torem.

Mówicie, że takie rzeczy są w rannych porach ? No to proszę bardzo :

sobota 15.09 analiza kwalifikacji o godz. 17. O 13 w niedzielę nie bardzo wiem po co studio które trwa godzinę, a wyścig jest o 14 w Polsacie ( a czemu tam by tego studia nie mogło być ? Zresztą na co komu ono ? Zawsze gadają to samo - to taka zdarta płyta długogrająca ). Widzę więc wyraźną taktykę - zapchać program niepotrzebnymi ( a jak mi się zdaje, to takie studia to też trochę kosztują ) syfami, by abonent musiał wykupić wyższy pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f1 ja w PS nie ogladam,

fajnie ze ta stacja pokazuje tenis,

pokazuje tez inne dyscypliny ale cyz na najwyzszym poziomie?nie

napewno plus dla polsatu ze jak sa mecze towarzyskie czy elm LM albo uefa cup to zawsze PS daje jakos transmisje,

ja troche wypowiem sie na temat szans w przetargu na OE:

wedlug mnie nsport jak jakis czas mowil Plaza to glownym zadaniem N sportu bylo wykup LM i udalo sie,a ligi pilkarskie?jak sie uda to fajnie jak nie to trudno czyli ze raczej nie wygraja bo na OE trzeba dac naprawde duzo,

jednak szanse na ponowny zakup magazynu OE jest duzą,vo duzo poswiecaja jej czasu a majac skroty to moga na to sobie pozwolic

Za ponad rok będzie nowy przetarg na ligę polską...

 

- Na razie nie ma takich planów. Powiem szczerze, prawami o które naprawę walczyliśmy i w walkę o które naprawdę zaangażowaliśmy się były prawa do Ligi Mistrzów i je zdobyliśmy. Patrzyliśmy także na inne rzeczy: ligę hiszpańską, niemiecką, ale nie walczyliśmy o nie do końca. Jesteśmy trochę w takiej szczęśliwej sytuacji, choć ktoś może uznać, że w nieszczęśliwej: możemy pozwolić sobie na dość spokojną działalność. Proszę sobie bowiem wyobrazić, iż nagle za miesiąc jest nowy przetarg na Ligę Mistrzów i przegrywamy, przegrywamy coś jeszcze i teoretycznie, jeśli nasz kanał oparty byłyby na transmisjach, to nie mielibyśmy czego pokazać ludziom. A w tym momencie wypracowaliśmy sobie taką formułę i ten kanał możemy prowadzić. Oczywiście jest pewnie jakaś granica i pewnie kibice nie chcieliby oglądać programu, w którym nie ma w ogóle transmisji telewizyjnych.

 

to wypowiedz Płaza na interia-sporotwe telewizje

 

dalej c+ napewno tak i powalczy ostro i pewnie wygra,

ale napewno PS tez stanie do przetargu i ostro powalczy o wygranie jestem przekonany,

zobaczymy co z tego wyjdzie,

mnie cieszy ze 4 mecze maja byc w tv ogolnopolskiej tak ktos sie wypowiedzial i tak ma byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ( dwa posty wcześniej ) , ja nie narzekam na prawa , na to co mają, tylko na sposób ich pokazywania - robienie sobie normalnego kanału Premium. Poza tym, było już powiedziane ( nie tylko przeze mnie ) że C+ można mieć za cenę mniejszą/porównywalną z całym pakietem Sport ( bo przecież żeby mieć pakiet Sport trzeba mieć Familijny też ) ,w którym jest PS Extra, a przecież C+ jeszcze inwestuje w najnowsze kino, więc dla mnie takie działanie Polsatu jest nieuzasadnione. Naprawdę głupio jest jak chcę sobie coś w weekend obejrzeć na PS, a tam albo trening, albo memoriał, albo analiza kwalifikacji, podczas gdy na PSE leci coś naprawdę ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andrewto ma rację. CP w ten sposób niejako zaczyna powoli zmuszać widzów, to zakupu droższych opcji abonamentowych.

Kto wie, czy w przyszłości nie zaczną jeszcze bardziej kombinować i w efekcie dobry sport, będzie na kanale PSE, a na zwykłym PS będą jedynie "polskie momenty", które i tak lecą na Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest ciekawego na PSE ? Proszę bardzo :

 

- ATP masters series

- liga portugalska ( to jest jak widziałem bardzo dobra liga, kto wie czy nie najlepsza z tych, które ma Polsat , no może włoska lepsza )

- Coca Cola Championship - i tak najlepsze mecze dadzą na PSE ( tak zrobili w poprzednim sezonie ) , teraz tylko były dwa na zwykłym, bo tak im akurat w ramówce wyszło

- więcej meczów w weekendzie,

- jakakolwiek transmisja podczas gdy na PS jest kolejna " analiza kwalifikacji "

- ostatnio był turniej tenisa stołowego China Open - chętnie bym oglądnął

- najciekawiej zapowiadający się mecz Celtic - Spartak też na PSE dali

- jak były mistrzostwa Anglii na żużlu to też w PSE, podczas gdy na zwykłym był mało ciekawy dla zwykłego widza mecz pucharu UEFA

- gale boksu zawodowego z USA ( wszystkie w PSE ! ), dużo ciekawsze niż te z Londynu

- znamienny jest fakt, że wszystkie mecze mś 2006 były w PSE ( wiem, że można było zobaczyć w publicznej też, ale ... publiczna... to trochę inna liga jeśli chodzi o transmisje wydarzeń )

- liga holenderska też będzie jak widzę przesunięta do PSE

 

To prawda, że jest dużo powtórek w nim z PS... ale to w dni, w których nie dzieje się nic ciekawego w sporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...