Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A przez najbliższe pięć dni wielkie emocje przy Wagnerze :twisted:

Taka transmisja jaką oni z tego robią ( turniej, którego nikt na świecie poza Polską nie bierze na poważnie ) to nikt mi nie powie, że to jest tania sprawa, bo nie jest. Przecież te studia, goście, analizy ...

Patrząc na środowe mecze to za wiele się nie spodziewam ...

Albo robienie relacji na żywo z przyjazdu Kubicy i tej całej ekipy BMW do kraju. Ja rozumiem, że to pierwszy Polak w F1 itd., ale mam wrażenie, że na siłę robi się gwiazdę z chłopaka, który na dobrą sprawę jeszcze nic nie osiągnął ( w tej dyscyplinie ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Paweł Wójcik miał jednak rację

Za pieniądze te, na wolnym rynku kupuje się najciekawsze wydarzenia na świecie, bijące na głowę oglądalnością naszą "ukochaną" ligę. (Jest to cytat odnośnie meczu ekstraligi Leszno z Toruń)

 

I chyba PS kupił takie ciekawe sportowe wydarzenie. Nic tylko pogratulować :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja OE zakupi Polsat to zapewne wiekszosc pokaze Polast Sport Extra. Nieliczne beda transmitowane pewnie na Polsacie Sport. Sam jestem ciekaw kto zdobedzie prawa. niech nie zmarnuja okazji.

Liga Polska byłaby na dodatkowo płatnym kanale, o którym pisał już @Fiant

 

A tak sie spytam dla czego miał by był w kanale płatnym??

To nie Canal+ aby zdzierać ile sie da z klientów:)

Jak by zdobyli lige Polską to by puszczali mecze na PS i pSE i nic więcej by sie nie płacił, może i czasami na głównym Polsacie by puścili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

canal+ kupuje towar pierwszej jakosci/ prawie zawsze/ .zawartosc jest adekwatna do ceny liga angielska , hiszpanska, wloska / byl przetarg i cp nic nie oglaszalo a slysze tylko o 10 druzynach , ludzie przetarg byl dawno a oni nic nie oglosili , jak cos kupia zaraz kolton w ps daje artykul, dalej mazcie , jak sie myle , przyznam wam racje obiecuje/francuska ,polska, zuzel , nba ,kosztuje tylko zazdrosc , ja mam cyfre i n , ale nie uwazam cp za gorszej bo mi ich sport jest za slaby , ale to moje zdanie.napewno cp sie zbroi na przetarg i jego cena bedzie duza a kto kupi to zobaczymy.nie obrazajmy sie nawzajem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak sie spytam dla czego miał by był w kanale płatnym??

To nie Canal+ aby zdzierać ile sie da z klientów:)

Jak by zdobyli lige Polską to by puszczali mecze na PS i pSE i nic więcej by sie nie płacił, może i czasami na głównym Polsacie by puścili

 

Bo prezesi powiedzieli oficjalnie, że w przyszłości chcą uruchomić nowy kanał Polsatu Sport, w którym byłaby tylko piłka nożna :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA :D "egzotyczne" :?: Które nazywasz egzotycznymi?Te ,które ma obecnie nie są może najlepszymi ligami w Europie ,ale jednymi z lepszych.Gdybym miał C+ to szkoda mi byłoby nieoglądac mojej ulubionej ligi szkockiej :D Włoska jest mimo ,że 10 zespołów to i tak mecze czołowych drużyn będą pokazywane (oprócz hitów Milan-Inter itp.).Jak reklamowała C+ "każda liga ma swój urok" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojejku jak sie ma na co dzień przednie ligi europejskie w C+ to nie trudno te pozostałe nie nazwać "egzotycznymi" oczywiście w przenośni i bez złośliwości,

choć nawet OE /mimo że jest w C +/ porównując je z wyżej wymienionymi wypada kiepściutko.....

to tylko moje skromne zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję że CP nie wygra przetargu na najżałośniejszą ligę w europie i nie będzie zaśmiecać programów transmisjami z OE :lol:

 

Pewnie Wam podpadłem, ale.... mamy demokrację (ponoć) i każdy może wyrazić swoje zdanie a że moje nie zgadza się w większości z Waszym :shock: cóż to jest właśnie urok demokracji :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem z punktu widzenia normalnego, zwykłego człowieka, któremu pieniądz nie sypie się na lewo czy prawo z portfela.

 

Lepiej, żeby ten piłkarski kanał Polsatu czy kanał HD nie powstał, w obecnej sytuacji i tak nie różniłyby się wiele ofertą ze względu na ten wysyp platorm w Polsce - po prostu byłoby więcej meczów lig, które mają. Za to istnieje przy powstaniu takich kanałów wyjątkowo niebezpieczna groźba, że porobią dodatkowe, płatne opcje, zmuszające abonentów albo do ich wykupienia, albo do pożegnania się z oglądaniem porządnego sportu. A to za kanał HD trzeba będzie dopłacić, a to za ten piłkarski, itd. Jak już ktoś powiedział, ważniejsza jest zawartość merytoryczna i dostępność przekazu, niż jakaś super jakość w opcji mega premium dla najbogatszych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...