Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Dokładnie. Są sporty które można pokazać w otwartej ale są też takie które ich jedynym miejscem jest kanał sportowy który wymyślono nie po to żeby wiał powtórkami ale żeby transmsji na żywo było jak najwięcej, przykładowo w kanale sportowym może być oglądalność tenisa 1,5 mln a w otwartej liczba niewiele by się powiększyła bo ich fanów jest niewiele to nie football czy siatkówka w których zasady zna każdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel85

Gdy się zaczął boom na skoki to jeszcze nie było TVP Sport. ;)

No coś ty? Przecież właśnie jako pierwszy wspomniałem Eurosport, który transmitował skoki przed "erą Małysza". O TVP Sport pisałem w kontekście biegów narciarskich.

 

Czy na tym forum trzeba wszystko wyjaśniać jak dla 4 latków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co muszą, to nadają. Zwłaszcza, że wcześniej widzów przyzwyczajono do oglądania F1 od czasu Kubicy i póki ma akceptowalną oglądalność to jest, ale to nie znaczy, że tak samo będzie z każdą dyscypliną. Jak będzie przymus pokazywania Polaka przy wielkim szlemie, a będą mieć prawa, to też go pokażą.

no nie wiem czy 700 tysięcy widzów to dobra widownia wyścigu F1.

 

przeniesienie transmisji F1 do TV4 może spowodować karę dla Polsatu.

Nie pisałbym tego z taką pewnością, brak transmisji F1 w tamtym roku z USA,teraz transmisja z GP Kanady w PSN, czyli się da, była zapowiedź transmisji ewentualnego finału Janowicza co oznacza ,że też musieli by gdzieś indziej dać F1. Przecież mają nową umowę ,a tam możliwe,że takich obostrzeń nie ma.

Druga sprawa- pisałem kiedyś,że F1 musi być pokazywana w kanale kodowanym. Też to jest nieprawda,bo rok temu podczas finału Wimbledonu męskiego , który był w PSE transmisja wyścigu o GP Wielkiej Brytanii była jedynie w Polsacie. Jeśli nie wierzysz to sprawdź sobie ten wątek.

Co do tenisa to nie wiem czy ktoś jest tutaj intelektualnie upośledzony,ale zasady są proste jak cep ,piłka ma przejść na drugą stronę i odbić się dwa razy. Tak się zachowujecie jakbyście nigdy tenisa nie widzieli,a w latach 80 transmisje z tenisa były,a i w ostatnich latach się zdarzały,czy ostatnio przy okazji transmisji meczów Radwańskiej. Są sukcesy Polaków to znajdą się i kibice. Piłka ręczna też była niszowa przez lata,wystarczyły sukcesy kadry i teraz mecze w TVP ogląda 2-3 mln osób. F1 była jak tenis,ale pojawil się Kubica i oglądalność była. Wiadomo,że tenis jest ciężki do pokazywania w TV otwartej(pisałem o tym nieraz) ,ale mają PSN,jeśli już nie Polsat co mógłbym zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co muszą, to nadają. Zwłaszcza, że wcześniej widzów przyzwyczajono do oglądania F1 od czasu Kubicy i póki ma akceptowalną oglądalność to jest, ale to nie znaczy, że tak samo będzie z każdą dyscypliną. Jak będzie przymus pokazywania Polaka przy wielkim szlemie, a będą mieć prawa, to też go pokażą.

no nie wiem czy 700 tysięcy widzów to dobra widownia wyścigu F1.

 

przeniesienie transmisji F1 do TV4 może spowodować karę dla Polsatu.

Prawdopodobnie tak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele rzeczy tu pisanych jest oparte nie na wiedzy,a na domysłach .Np. Kunkore przekonywał,że turniej WTA w Eastbourne jest turniejem rangi International i miał być transmitowany przez Eurosport. W rzeczywistości turniej miał rangę Premier. Więc naprawdę nie czytajmy postów kibiców tu zamieszczanych jako pewnika( nie tylko Kunkore) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którego nie musiałeś powielać,gdybyś znał ramówkę TVP Sport to wiedziałbyś,że tam jest błąd. Nie można bezkrytycznie przyjmować i tego co piszą portale,bo to często też piszą amatorzy(nawet gimnazjaliści).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
@Pawel85

Gdy się zaczął boom na skoki to jeszcze nie było TVP Sport. ;)

No coś ty? Przecież właśnie jako pierwszy wspomniałem Eurosport, który transmitował skoki przed "erą Małysza". O TVP Sport pisałem w kontekście biegów narciarskich.

Niech Ci będzie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok

tylko ile te sukcesy trwają (prócz siatkówki i skoków)? Radwańska miała jeden dobry sezon, Janowicz się rozkręca i nie wiadomo co z tego będzie, Kubot już jedną nogą na sportowej emeryturze (tylko dzięki wynikowi z Wimbledonu gra dalej). Polakom jakoś idzie w Wimbledonie i nie warto za bardzo się na to powoływać. W Skokach Narciarskich sukces Małysza trwał LATA, nawet po tym jak Tajner z Kruczkiem go "zepsuli" to kibiców było tylu, że póki co tenis tego nie przebije.

Jeśli to będzie jeden jedyny dobry sezon Janowicza (czego oczywiście mu nie życzę, najlepiej sukcesów), Kubot dawno wypalony, Radwańska przegrywa z wszystkimi/większością "siłowych" tenisistek (które stanowią czołówkę), to "fala" kibiców tenisowych się zakończy zanim się rozpoczęła. Szczerze wątpię by kiedykolwiek transmisja tenisa zgarnęła więcej kibiców przed TV niż skoki narciarskie (rekord to bodaj coś koło 14mln w Salt Lake City, nie pamiętam gdzie dokładnie ale coś ponad 13mln oglądało).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buha,buhaha .. Siatkówka też nigdy nie osiągnie tych 14 mln i to jest powód by jej nie pokazywać. Naprawdę argumentacja powalająca. Tak samo jak z tymi sukcesami,przecież nikt nie pisze,że teraz Polsat ma zacząć regularne transmisje po kilka spotkań tygodniowo,tylko chodzi o to,że Polsat mógł pokazać te konkretne jednorazowe wydarzenia jak 1/4 wimbledonu czy finał Radwańskiej rok temu ,no chyba,że dojście do finału Wielkiego Szlema to żaden sukces?? :lol2: Agnieszka jest w czołówce światowej od lat i to już samo w sobie jest sukcesem zważając na nasze możliwości,tradycje tenisowe itd.

ja nawet TVP Sport nie mam więc nie muszę znać jego ramówki.

Oczywiście nie musisz,ale możesz tak jak ja,który TVP Sport nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wislok, nie da się Tobie wytłumaczyć. Ja lubię tenisa, nie mam PS i bylem zbulwersowany że nie dali tego na PSN, ale no na Polsacie ogólnym nie mogli tego dać, ramówka byłaby cała rozwalona. Po drugie tu też chodzi o wspomniane reklamy Orlenu i Plusa.

Jeśli chodzi o sukcesy, no tak też jest coś w tym. Siatkówka jest bardziej 'sukcesowa' dla Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramówka nie musiała być rozwalona,wystarczyło by ją zmienić i nadać Wimbledon od 14.00:) Malanowski i inne powtórki można sobie darować:D Dla mnie to bez różnicy czy Polsat czy PSN,oba kanały są ogólnodostępne i zdecydowanie łatwiej było to pokazać w kanale sportowym. Przecież mówię,że znaczną część chętnych pozbawiono możliwości obejrzenia tych wiekopomnych wydarzeń,bo tylko właśnie dyletanci nie wiedzą co to Wimbledon i nie zdają sobie sprawy z tego co rok temu osiągnęła Agnieszka ,a teraz ona wraz z kolegami. Ktoś mówi nie da się: Da Polsat pamiętam jak potrafił pokazywać siatkówkę z MŚ od rana rozwalając swoją ramówkę. Pamiętam jak Polacy zdobywali medal MŚ w piłce ręcznej to też poprzewracano całą ramówkę i nadawano przez kilka godzin ręczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie było by dobre dla fanów tenisa ogólnie,bo w CP mają pełną ofertę(wszystkie Szlemy ), ATP(ma Polsat),WTA(TVP SPORT i Super tennis HD) . Tylko Davisa nie mają.Zresztą łatwiej o Polsat,bo za 10 zł masz TV Mobilną z dwoma kanałami Polsatu,można kupić sobie Iplę (choć lepiej jak i tak mam w necie oglądać to streamy) ,

Kanały Polsatu pokażą turniej WTA w Palermo- w piątek od 20:40 mecz 1/4, w Sobotę mecze 1/2 od 17.45 w PSN, w niedzielę finał od 19.30 w PSE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nc+ zgarnęłoby Wimbledon to jestem pewien że pokazaliby go o wiele lepiej od kanałów Polsatu. Ale z drugiej strony, wszystko byłoby dopiero w ofercie premium i poleciałby pewnie w C+ Sport i kanale serwisowym, no może jakieś ochłapy w nSport albo mecze Polaków. Ale nSport też nie jest kanałem szeroko dostępnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...