Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dość tego !!!! Nie będę teraz udawał że nic się nie stało.

 

Nie dośc, że te [beep]e od paru już miesięcy prowadzili politykę lekceważenia kibiców, to dziś przelali czarę goryczy. I mówię to także jako wielki fan siatkówki - jak można tak obrażać (!) tą dyscyplinę poprzez bezsensownie zapychanie nią ramówki meczami outsiderów, tysiąckrotnymi powtórkami meczów " złotek " ( choć moim zdaniem siatkarki nie zasługują ani trochę na ten tytuł - to że wygrały kiedyś mistrzostwa Europy nie może zasłaniać faktu jak bardzo odstają od prawdziwej światowej czołówki ) i naszą "mocną" ligą ( puchary pokazały czy to jest prawdziwa opinia, wciąż się śmieję z tego " numeru duo " ) i to wszystko w porze ( sobota 16, 18,20 ) kiedy zamiast setnej powtórki meczu albo tego co i tak leci w TV 4 (!) albo Polsacie dać coś innego. Chwalili się prawami do Serie A, ligi rosyjskiej, holenderskiej, Championship i co ? Gdzie to jest ?

 

Pewnie zaraz usłyszę głosy oburzenia na moje słowa, ale jestem przekonany, że 99% tych głosów to albo agenci Polsatu ( powinni was zamknąć ) albo dzieciaki ( jeszcze gorzej ) , którym abonament za dekoder opłacają rodzice.

 

Jutro podejmę kroki w celu rezygnacji z dekodera. Jednocześnie pozostanę bacznym obserwatorem PS i może powrócę do niego, jeśli sytuacja ulegnie zmianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość tego !!!! Nie będę teraz udawał że nic się nie stało.

 

Nie dośc, że te [beep] od paru już miesięcy prowadzili politykę lekceważenia kibiców, to dziś przelali czarę goryczy. I mówię to także jako wielki fan siatkówki - jak można tak obrażać (!) tą dyscyplinę poprzez bezsensownie zapychanie nią ramówki meczami outsiderów, tysiąckrotnymi powtórkami meczów " złotek " ( choć moim zdaniem siatkarki nie zasługują ani trochę na ten tytuł - to że wygrały kiedyś mistrzostwa Europy nie może zasłaniać faktu jak bardzo odstają od prawdziwej światowej czołówki ) i naszą "mocną" ligą ( puchary pokazały czy to jest prawdziwa opinia, wciąż się śmieję z tego " numeru duo " ) i to wszystko w porze ( sobota 16, 18,20 ) kiedy zamiast setnej powtórki meczu albo tego co i tak leci w TV 4 (!) albo Polsacie dać coś innego. Chwalili się prawami do Serie A, ligi rosyjskiej, holenderskiej, Championship i co ? Gdzie to jest ?

 

Pewnie zaraz usłyszę głosy oburzenia na moje słowa, ale jestem przekonany, że 99% tych głosów to albo agenci Polsatu ( powinni was zamknąć ) albo dzieciaki ( jeszcze gorzej ) , którym abonament za dekoder opłacają rodzice.

 

Jutro podejmę kroki w celu rezygnacji z dekodera. Jednocześnie pozostanę bacznym obserwatorem PS i może powrócę do niego, jeśli sytuacja ulegnie zmianie.

 

Dokladnie! Od jakiegos czasu Polsat mnie wk***ia! PS sie stacza! Jak patrze na ramowke PSE to nie jest az tak zle no ale za niego trzeba placic dodatkowo a ja niestety posiadam tylko familijny! Wytrzyamc jeszcze trche i przechodze do N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post z innego tematu:

 

 

Napiszę chyba po raz czwarty w tym temacie:

Wszystkie mecze Euro2008 będą na otwartym kanale (Polsat i pewnie TVP).

NIE WSZYSTKIE MECZE :!::!::!:

nie mąć ludziom w głowach :evil: w otwartym kanale POLSATu będą tylko mecze Reprezentacji Polski bo tak to wynika z obowiązku prawnego ( oczywiście o ile się tam po raz pierwszy znajdzie) i być może mecz otwarcia oraz pół i finał Euro :!:

 

Czytałeś newsy? Czytałeś informacje UEFA? Widać że nie :P

 

oto oficjalny komunikat UEFA:

 

UEFA and Telewizja Polsat S.A. (“Polsat”) today signed an agreement under which Polsat is appointed the Official Broadcaster of UEFA EURO 2008™ in Poland.

All 31 UEFA EURO 2008TM matches will be broadcast live on free to air television. Further coverage and highlights programmes of all matches will be offered to Polish football fans on Polsat’s pay television channels, Polsat Sport and Polsat Sport Extra.

 

Tyle na ten temat.

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Oj o wiele bardziej zróżnicowana jest oferta w PS niż w N-Sport 8)

No bardzo zróżnicowana. Siatkówka, siatkówka, siatkówka, siatkówka, siatkówka... :P

PS. Miałem na myśli również inne kanały w N :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Hubert oferta PS BYŁA zróżnicowana , obecnie nie jest ... :D A tak poza tym to to, że jest jeden magazyn po północy raz na miesiąc lekkoatletyki i armwrestlingu to nie powód by zaliczać te dyscypliny do obszernie pokazywanych przez Polsat ! Podobne magazyny można spotkać czasami na TVP gdzieś upchane po nocy ... ale nikt nie mówi że oferta sportowa TVP jest duża ...

 

Ogólnie Polsat robi ten sam błąd co parę lat temu Canal + nastawiając się tylko i wyłącznie na jedną dyscyplinę - był taki okres że w C+ była tylko i wyłącznie piłka nożna - sporo abonentów odpłynęło wtedy ( o ironio do Polsatu ) z Cyfry i zaczęły się nawet pojawiać pogłoski o jej bankructwie i niewypłacalności ... ucichły jak dokupili NBA, trochę NFL i SWC , Cyfra wtedy znów zaczęła się liczyć. Tylko że C+ miał najlepsze ligi piłkarskie i mecze z najwyższej półki, a Polsat często pokazuje nic nie znaczące [beep]iane spotkania z tą tylko zaletą, że jest to ( w założeniu ) siatkówka.

 

35 zł to nie jest mało zważywszy na fakt jakiego się nie przypomina - pakiet Familijny nie ma żadnego kanału filmowego (trudno mi za taki uznawać TCM który nadaje 4 godziny dziennie i to filmy starsze niż moi nieżyjący dziadkowie ) , więc co to za gadanie że oni nam łaskę robią taką niską ceną ? Bzdura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych 35 zł mieści sie wiele różnorodnych programów, więc ja bym tak nie narzekał. Małe sprostowanie, TCM nadaje o wiele dłużej, jeśli się nie mylę to 24 godziny na dobę. A z tą siatkówką to prawda, jest jej bardzo dużo. :D:D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, TCM nadaje całodobowo POD WARUNKIEM że jest oddzielony od CN. Proszę mi powiedzieć jak jest na Polsacie. A może mamy inne dekodery ? Kupiłem mój w sklepie u dystrybutora, więć sądzę że jest oryginalny, więc skoro u Ciebie TCM jest 24h/dobę to znaczy że masz pirata :)

 

Co do tej różnorodności to jest to trochę nagięte ... Ile kosztuje Polsat puszczenie 4fun tv ? Albo tvn meteo ? No i PS ostatnio jest zdecydowanie jednostronny. 35zł to za 3x discovery, animal planet, axn, cartoon, jetix , tvp (sic ! ) , może reality tv i właśnie polsat sport. Choćby dlatego można wymagać, by jednak coś na tym kanale do oglądniecia niezłego było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz sobie przeszukać częstotliwość 10949V i masz oddzielnie TCM i oddzielnie Cartoon. I to piractwo nie jest. Już była o tym mowa na Forum.

Oczywiście na Echostarach, czyli dekoderach od Cyfrowego Polsatu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dwojga zlego tez bym wybral N-ke.Zreszta nie wykluczam powrotu,jesli jeszcze ciut sie rozwinie,a Cyfra nadal bedzie stac w martwym punkcie.Dla mnie CP nie istnieje ze swoja oferta.Nie ma tu znaczenia ani cena,ani jakosc abonentow itp.Oferta jest po prostu beznadziejna jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Hubert oferta PS BYŁA zróżnicowana , obecnie nie jest ... :D A tak poza tym to to, że jest jeden magazyn po północy raz na miesiąc lekkoatletyki i armwrestlingu to nie powód by zaliczać te dyscypliny do obszernie pokazywanych przez Polsat ! Podobne magazyny można spotkać czasami na TVP gdzieś upchane po nocy ... ale nikt nie mówi że oferta sportowa TVP jest duża ...

 

Ogólnie Polsat robi ten sam błąd co parę lat temu Canal + nastawiając się tylko i wyłącznie na jedną dyscyplinę - był taki okres że w C+ była tylko i wyłącznie piłka nożna - sporo abonentów odpłynęło wtedy ( o ironio do Polsatu ) z Cyfry i zaczęły się nawet pojawiać pogłoski o jej bankructwie i niewypłacalności ... ucichły jak dokupili NBA, trochę NFL i SWC , Cyfra wtedy znów zaczęła się liczyć. Tylko że C+ miał najlepsze ligi piłkarskie i mecze z najwyższej półki, a Polsat często pokazuje nic nie znaczące [beep] spotkania z tą tylko zaletą, że jest to ( w założeniu ) siatkówka.

 

35 zł to nie jest mało zważywszy na fakt jakiego się nie przypomina - pakiet Familijny nie ma żadnego kanału filmowego (trudno mi za taki uznawać TCM który nadaje 4 godziny dziennie i to filmy starsze niż moi nieżyjący dziadkowie ) , więc co to za gadanie że oni nam łaskę robią taką niską ceną ? Bzdura.

 

Obecnie jest mniej więcej tak na PS - siatkówka ,a na PSE - piłka nożna ,więc nie nastawiają się na jedną dyscyplinę.

Powiedz mi ,gdzie na TVP są takie magazyny?Bo poza magazynem LM nic więcej nie zauważyłem.Lekkoatletyka nie jest po pólnocy tylko kilka razy w tygodniu o różnych porach ,ale można przejrzec bieżące wydarzenia ubiegłego tygodnia.

Teraz jest akurat aż tyle siaty ,bo jest Puchar Świata ,gdyby go niebyło to leciała by tylko PS ,a ten Puchar Świata ramówki nie zapełnia ,bo odbywa się w godzinach przedpołudniowych ,a wtedy ciekawych trasmisji po prostu nie ma.

 

@piotrtomkiewicz - chodziło mi o porównanie N-Sport vs. Polsat Sport :D [/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam jeśli już to wolę Eurosport. Można popatrzeć i na kolarstwo i na

snooker. Pokazują zresztą bardzo dużo dyscyplin sportowych. Dodając do tego Polsat Sport i Polsat Sport Extra zawsze coś można wybrać, no poza OE. Jest jeszcze ESPN jeśli ktoś lubi powspominać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport Piątek, 23 listopada 2007

19:30 Polska Liga Siatkówki kobiet: Dąbrowa Górnicza – Winiary Bakalland Kalisz (na żywo)

 

 

NIE !!!! To już przesada, tylko siatkówka i siatkówka !!!!!

I jak by tego jeszcze było mało to po zakończeniu PŚ kobiet ....PŚ mężczyzn!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziala wam EPG na Polsacie Sport Extra? Bo u mnie jak w sobote padlo, tak do teraz nie dziala, a wtyczke z pradu wyciagalem i wkladalem juz nie raz i nadal to samo.... wie ktos jaka moze byc tego przyczyna?

 

Jeżeli to uspokoi Twoje zszargane nerwy i przy okazji uratuje byt Twojego dekodera to powiem Ci

 

-U mnie też nie ma :!: zapewne jak i u wszystkich :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...