Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko mecze naszej reprezentacji będą w otwartym Polsacie reszta w PS i Exstra a to już żadna nowiść.

WSZYSTKIE mecze będą pokazane w Polsacie. To jest OFICJALNA wiadomość ze strony UEFA.

Nie wiem tylko jak rozwiążą problem, że w 3 kolejce w grupach mecze będą o tej samej godzinie, ale pewnie to się samo rozwiąże, bo Polsat da trochę meczów dla TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Degeneraci z C+ myślą, ze żyją w próżni i każą płacić sobie za swoje usługi bajońskie sumy.

nie twierdze ze canal + jest tani ale z drugiej strony prawa na wyłączność najlepszych lig piłkarskich /a takie są na wspomnianym kanale/ trochę kosztują a jeszcze trzeba na tym zarobić tak więc w obecnej formie jakiej nadaje polsat sport, nie stać go na to co prezentuje canal + sport, co nie znaczy ze nie ma tam ciekawych propozycji. Jak dla mnie jest to najciekawszy obecnie kanał polsatu cyfrowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co piszesz zle o cyfrze , tylko prowokujesz do pisania zloslliwosci , mam c+ od samego poczatku / cp mialem rok na probe / i mam ja dla pilki , na polsacie sport ogladam boks / mam upc / , a na n lige mistrzow i puchar ligi angielskiej i nhl . Zadna platforma nie ma optymalnej oferty ale zadna nie zasluguje na jej ublizanie . Kazdy moze swoje chwalic, troche pokory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego _Dyrma ja rozumiem - jesteśmy Polakami i swoje zawsze chwalimy, ale nie może to przyciemnić obrazu prawdy. Polska liga siatkówki na pewno nie jest druga na świecie ( jedyna liga, która może tak o sobie mówić w Polsce to żużlowa Ekstraliga - druga na świecie po angielskiej ). Trochę oglądam siatkówkę więc sądzę, że trochę o niej wiem i przyznaję, nasza liga jest jedną z lepszych, tak jak i nasza reprezentacja ale do klasy tych najlepszych jeszcze im daleko. Takie zespoły jak Brazylia czy Rosja można nazwać najlepszymi bo regularnie dochodzą do najwyższych pozycji na każdej imprezie na jakiej występują. Oczywiście, gratulacje dla naszych satkarzy za srebrny medal, ale faktem jest, że nie potwierdzili swojej formy później ( ani wcześniej ). Jak to Giba powiedział " to chyba wszystko na co was Polaków było stać " ( sądząc po stylu gry w finale mówił przykrą ale jednak prawdę ).

 

Jeśli mówienie o bezpłatności Eurosportu to tylko czcze gadanie, to tym bardziej pokazuje to jego słabość - mimo, że ma środki, to i tak (np. z powodów które wymieniłeś ) nie może prawie nic ciekawego pokazać. Przypominam, że wedle mojej wiedzy nie będzie tam przyszłych mistrzostw Europy i świata w piłce no i igrzysk olimpijskich.

 

F1 ? To nie sam wyścig, ale te [beep]oły o których już mówiłem mogliby sobie darować a jeśli nie to NIE DAWAĆ ICH W MOMENTACH NAJLEPSZEJ OGLĄDALNOŚĆI, kiedy w całej Europie leci tyle ciekawych rzeczy do pokazania do których MAJĄ PRAWA a i tak na ekranie leci

Zientarski albo Artur Kubica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...w końcu ten pomysł na platformę powoli pada, bo ludzie wolą albo tanio i szybko w CP, albo lansowanie za pół ceny w N.

Nie masz pojęcia o czym piszesz. Na dłuższą mete tylko platforma z ofertą premium ma szanse przetrwać, a to musi kosztować. Pokaż mi w Europie platforme bez oferty premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czym innym jest sam pakiet,a czym innym cena i jego zawartość. By w C+ mieć jakieś dobre kanały spoza standardu trzeba kupić pakiet Premium i bulić. I to ile, w przełożeniu na polskie zarobki to sporo, a sam nie zarabiam mało a widzę to. W UK SKY może mieć każdy kto zarabia zwykłą średnią i nawet pozwolić na pakiet premium bez cięci po kosztach w budżecie domowym. Tak właśnie ma się 4 mln abonentów. Sky nigdy nie tłumaczyła się w stylu "drogo, bo jakość kosztuje" tylko docierała do jak największej liczby odbiorców, a nie nadymać się na potencjalnego klienta.

N i CP wyciągnęło wnioski i zarówno słoneczko sie oddala od C+, jak i N się zbliża (choć ma jak na razie zbyt wiele chorób wieku dziecięcego). daj eto potencjalnemu odbiorcy poczucie, iż dany operator dba o ich portfele. W polskich warunkach to jeden z głównych kluczy do wygranej w tej wojnie platform. C+ z własnej woli stanęło po stronie przegranej i w tym trwa .Jesli wejdzie jeszcze jeden (typu Murdoch, który ostatnio wiele robi wokół polskiego rynku) z tańszą ofertą, która nie ustępuje konkurencji to ciemno widzę szanse na odbicie się ze stagnacji w jakiej trwa C+.

Tyle OT.\

 

kazbud31, racja - to już kwestia gustu komu gałka, komu co innego. Tylko, ze są oferty bogatsze (patrz C+, PS, SportClub) i uboższe (patrz TVP, Nsport). A wielu nie rozumiejąc tego będzie szło po najniższej linii oporu. Taka to nienawiść fanboyów swoich platform. ja osobiście najbardziej cieszę się ze swojej kablówki, która gdyby jeszcze miała kanały filmowe C+ i PS+ PSE to wywaliłbym CP i C+.

 

 

andrewto, w kwestii siatkówki nie masz racji. To, ze Brazylia ma najlepszych graczy nie oznacza, ze super ligę (analogicznie piłka nożna). Liga to też organizacja, kasa i popularność. Zresztą jeśli szefowie na oficjalnych spotkaniach FIVB sami o tym mówią (i to wielokrotnie) to ja przepraszam - jakie jeszcze dowody dawać ?.

 

Co do żużla to z tym jest problem w postaci rozumienia jego jako dyscypliny. W USA rozumieją ja inaczej, w Australii inaczej, w Europie inaczej.

 

Co do EU - to jest problem EU, ale jakoś jest liderem światowym na równi z ESPN w kanałach sportowych. TF1 zarabia gruba kapuchę na UE, a w wielu krajach działają indywidualne kanały EU (patrz Francja, gdzie na Eu nadają F1 czy NASCAR) przez co omija się ograniczenia licencyjne. Tylko, że Polska jest zdana na EU Int., gdzie - nie ukrywajmy tego - jest zdecydowanie najsłabsza oferta. Zresztą odsyłam do wyników finansowych grupy TF1....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie siatkówki pozostanę przy swoim zdaniu. Pada zresztą tutaj jak widzę argument, że choć Brazylia ma super graczy , to ich piłkarska liga jest słaba. Nieprawda ! Liga brazylijska jest bardzo silna i jeśli dochodzi do konfrontacji z zespołami europejskimi, to często wygrywają te z Południowej Ameryki.

 

Opinie są różne w sprawie PLS, Polska jest chwalona za atmosferę i organizację, ale sami siatkarze z różnych reprezentacji świata o polskiej lidze raczej nie mówią zbyt pochlebnie.

 

A właśnie : czemu Polska nie może zrobić swojego Eurosportu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dłuższą mete tylko platforma z ofertą premium ma szanse przetrwać, a to musi kosztować. Pokaż mi w Europie platforme bez oferty premium.

 

Rozumiem, że według Ciebie np. Cyfrowy Polsat upadnie? Nie chce mi się nawet w to wierzyć. Duża część ludzi ogląda kanały ogólnodostępne ( TVP, Polsat, TVN ) i ma gdzieś ofertę premium o której nawet może nigdy w życiu nie słyszała.

 

Ja mam Cyfrowy Polsat, ale C+ czy N-ka mi nie przeszkadza. Każdy może wybrać którą chce. A która przetrwa, a która upadnie to jeden Bóg wie. :D:D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też czegoś tu nie rozumie nie rozumie tego marudzenia przecież jest takie powiedzenie „widziały gały co brały” a tu kolesie kupują PC i są w głębokim szoku poporodowym że niema lig angielskiej ,hiszpańskiej i jakiejś tam jeszcze. Że brak kanału filmowego,a mi i paru znajomych co maja PC ten program i ta oferta sportowa pasuje idealnie.

Więc mam taka radę dla tych co juz zakupili PC niech poczekają do końca umowy i zakupią C+ lub od razu zakupią C+ i będą mieli full wypas pozdrawiam wszystkich zadowolonych z PC i nie zadowolonych też. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP da Polsatowi żużel, a Polsat da TVP Euro2008.

Czyli jak zwykle :P

Racze nie. TVP kupiło Żużel, ale chłopaki dopiero po zakupie zrozumieli, ze mogą być problemy z płatnością (w końcu TVP Sport to komercyjna tv ze wsparciem TVP). Słoneczko jak zwykle wychodzi na czysto

 

gomasiak , zapomniał dodać formułki wg mnie. Przyjmowanie swoich poglądów jako wszech panujący aksjomat to domena pewnej gazety na W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do :Dyrma troche mnie poniosła ale juz czytać się niechce "tych"płaczących postów że oni maja to a tamto jest lepsze i takie [beep]erele .

Ja osobiście za żużlem nie przepadam ale na PLS to juz sie doczekać nie mogę, browar na piątek sie już w lodówce chłodzi na inauguracje sezonu nie mogę sie tylko nigdzie doszukać czy PC nie kupiło kobiecej siatki ? na ten sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie o czym wy gadacie? Jakbym był modem to bym kilkanascie ostatnich postów stąd wywalił :P

 

 

Gołota, Wałujew i Powietkin - największe wydarzenia bokserskie jesienią w Polsacie Sport!

 

Już w sobotę 29 września widzowie Polsatu Sport zobaczą walkę o tytuł mistrza świata z udziałem Nikołaja Wałujewa (bilans walk 46 wygranych, 34 przez KO i tylko 1 porażka). Rosyjski gigant zmierzy się z Kanadyjczykiem Jeanem Francisem Bergeronem (27 wygranych walk, w tym 19 przez KO).

 

W trakcie gali, która odbędzie się w Oldenburgu, zobaczymy także dwóch Polaków: Andrzeja Wawrzyka i Mariusza Cendrowskiego. Transmisja w Polsacie Sport rozpocznie się o godz. 18.00.

 

Tydzień później w sobotę 6 października widzowie Polsat Sport Extra zobaczą w ringu Andrzeja Gołotę (39 wygranych w tym 32 przez KO i 6 porażek w tym 3 przez KO). Najpopularniejszy polski bokser zawodowy zmierzy się w nowojorskiej Madison Square Garden z mieszkającym w USA Irlandczykiem Kelvinem McBride. Pięściarz stoczył 40 walk (34 wygrane w tym 29 przez KO, 1 remis, 5 walk ukończył, leżąc na deskach). Dwa lata temu McBride pokonał Mika Tymona, ale już rok temu znokautował go Mike Mollo.

 

Na walkę, której stawką będzie mistrzowski pas, Andrzej Gołota będzie musiał jeszcze poczekać. Jeszcze w poniedziałek wydawało się że nasz bokser zawalczy o tytuł mistrza świata federacji WBC! Rywalem Gołoty miał być pochodzący z Nigerii Samuel Peter (28 wygranych w tym 22 przez KO i jedna porażka), który nosi przydomek "Senny koszmar". Tak się jednak nie stało.

 

Oprócz Gołoty tego wieczoru wystąpią w ringu takie sławy jak: Amerykanin Jose Antonio Rivera oraz Daniel Santos z Puerto Rico.

 

Warto przypomnieć, że czerwcową walkę Gołoty w katowickim Spodku, oglądało w Polsacie średnio ponad 4 miliony widzów. Telewizyjna magia Gołoty cały czas trwa

 

W czwartą sobotę października w kanale Polsat Sport zobaczymy relację z kolejnej gali. Walką wieczoru 27 października będzie pojedynek Rosjanina Aleksandra Powietkina (13 wygranych 10 przez KO) z Chrisem Byrdem (40 zwycięstw 21 rzez KO, 3 porażki w tym 2 przez KO). W 2004 roku Amerykanin stoczył w Nowym Jorku zacięty dwunastorundowy pojedynek z Andrzejem Gołotą, który zakończył się remisem.

 

To nie wszystko - redakcja sportowa kanału Polsat Sport prowadzi negocjacje w celu nabycia praw telewizyjnych do kolejnych gal bokserskich.

 

No i swietnie. AJko że nie mam teraz CP, lecę dzisiaj podpisac umowe :) Takich wydarzeń nie można przegapić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak jak myślałem, ciekawsza ( dla nas ) walka będzie na PSE.

 

Nie chcę nic sugerować, ale wy[beep]e tych postów , zwłaszcza mojego antyrządowego uważam za trochę " mało demokratyczne " ...

 

Edycja pitter: i tak zrobiłem czyszczenie tematu z dużym przymrużeniem oka. Co ma wspólnego TVP3 czy TVP Sport z tematem o Polsacie Sport?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...