Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mhh ja już się w tym gubię, to jak jest w końcu? Ja się łapie na podwyżkę czy nie? Podpisałem umowę 11 grudnia 2011 na okres 21 miesięcy z ceną 78 zł Pakiet Canal + Optimum + 3 miesiące gratis HD Optimum promo + HBO do końca stycznia gratis

Weź do ręki Aneks Rabat i sprawdź w nim czy masz przyznany rabat kwotowy na pakiet i multiroom, czy też zapisaną stałą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Masz 14 dni od daty otrzymania listem zwykłym od C+ pisma informującego o zmianie w Regulaminie i przysługującym Ci prawie do wypowiedzenia umowy z tego powodu." Nie żartuj, skąd C+ wie kiedy otrzymałem ten list? Do jednego idzie 1 dzień, a do drugiego 2 tygodnie. Jest to "potwornie" nieprecyzyjny termin, powinni uznawać rezygnacje, które przyjdą do nich nawet za miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Masz 14 dni od daty otrzymania listem zwykłym od C+ pisma informującego o zmianie w Regulaminie i przysługującym Ci prawie do wypowiedzenia umowy z tego powodu." Nie żartuj, skąd C+ wie kiedy otrzymałem ten list? Do jednego idzie 1 dzień, a do drugiego 2 tygodnie. Jest to "potwornie" nieprecyzyjny termin, powinni uznawać rezygnacje, które przyjdą do nich nawet za miesiąc.

To jest tylko taka zasada zaufania do abonenta.

Moim zdaniem powinni uwzględniać wszystkie wypowiedzenia, które dostaną do 29.02.2012r. gdyż nowy cennik zacznie obowiązywać od 01.03.2012r.

Tak też akceptują wszystkie wypowiedzenia, które będa u nich zarejestrowane max do oststniego dnia lutego.

Jest taka mozliwość sprawdzenia jak zadzwonią do ciebie pod koniec lutego, ty im powiesz że list otrzymałeś np. 05 stycznia, a wypwiedzenie wysłaleś np. 10 lutego, i tutaj wazne aby mysleć co się mówi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, właśnie otrzymał pismo od C+ z informacją, że obejmuje mnie podwyżka. Umowę zawierałem z telefonicznie. Trakcie negocjacji z SUK cały czas podkreślałem cena jaką jestem zainteresowany przez cały okres umowy. Niestety w tamtym tygodniu otrzymałem aneks w którym mam wpisany rabat kwotowy. Aneks jest niezgodny z ustaleniami tel. Dzwoniłem do cyfry, Pani na infolinii poinformowała mnie, że mogę złożyć reklamację. Nie zamierzam składać reklamacji po prostu wypowiem umowę. Kwota podwyżki jest nie istotna dla mojego budżetu rodzinnego. Po prostu wypowiem umowę za to, że zostałem oszukany, nie zamierzam przedłużać umowy w firmą która nie kieruję się etyką w biznesie i nie szanuje swoich klientów. Mam nadzieję że takich osób będzie więcej jak ja, co skłoni cyfrę do szanowania nas jako jego klientów.

Pozdrawiam

Stalowiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhh ja już się w tym gubię, to jak jest w końcu? Ja się łapie na podwyżkę czy nie? Podpisałem umowę 11 grudnia 2011 na okres 21 miesięcy z ceną 78 zł Pakiet Canal + Optimum + 3 miesiące gratis HD Optimum promo + HBO do końca stycznia gratis

Weź do ręki Aneks Rabat i sprawdź w nim czy masz przyznany rabat kwotowy na pakiet i multiroom, czy też zapisaną stałą cenę.

 

Jest rabat kwotowy na multiroom (od 2 do 10 - wynosi 16zł), tzn w zależności kiedy zawarłem umowę (zawierałem jednak 08.12.11 wcześniej pisałem ze 11 - pomyłka ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zapisane w umowie 57 zł za C+Optimum, więc cena mi się nie zmieni. Zmienia się natomiast cena MR na 20 zł, ale z tego co wiem zmiana ceny opcji nie jest podstawą do rozwiązania umowy. Ale chyba zmienia się regulamin, więc chyba wszyscy będą mieli prawo wypowiedzieć umowę. Do mnie nic na razie nie przyszło. Trzeba napisać albo zadzwonić do nich czy w ogóle nic do mnie nie przyjdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że darmowy PVR to są za duże wymagania :/

za duże wymagania? Ja uważam, że właśnie teraz przez tą podwyżkę w ogóle Cyfra powinna zrezygnować z pobierania kasy za dzierżawę dekodera. Przecież to niektórym robi +5, +10, +20 złotych na miesiąc.

 

Ale nikt nie zmusza Cię do PVR , dodatkowo wysylajac wypowiedzenie ugrasz te 5,10 czy 20 zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jest rabat kwotowy na multiroom (od 2 do 10 - wynosi 16zł), tzn w zależności kiedy zawarłem umowę (zawierałem jednak 08.12.11 wcześniej pisałem ze 11 - pomyłka ;))

 

Gościu, umiesz czytać ? To przeczytaj podajże punkt 4 lub 5 Twojej umowy. Co tu wyjezdzasz z oplatą uzupelniajaca do MR. Jaki to ma związek z rabatami do umowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...