Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich cyfrowiczów mam małe pytanko; obecnie płace za pakiet canal+optimum hd 78zł plus multiroom10zł plus najem dekodera 10zł wiec razem wychodzi 98 zeta.Powiedzcie mi ile mi wyjdzie po podwyzce

Jeżeli masz rabat w umowie to 13zł, jeżeli stała cena, to podwyżka Cię omija.

 

@blueman

Wiem ze jestes dobrze obcykany.

 

Mysle ze warunki beda takie ze placic sie bedzie mniej niz dotychczas.

 

W kazdym razie ja i tak zejde do C+ Kompakt.

Racja, dzisiaj po samym telefonie byłbym parę zł do przodu, mimo iż nie wysłałem wypowiedzenia i nawet nie podjąłem negocjacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Proszę o druk do rezygnacji jak ktoś ma.

Druga sprawa mam do końca marca uwowę był rabat tylko ostatni miesiąc jest pełnopłatny i zrezygnować czy czekać i podpisać nową przedłużeniową promocję i na co mogę liczyć bo nigdy nie rezygnowałem ze względu na podwyższkę proszę o info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blueman

Sadzac po pierwszych ruchach C+ pod koniec lutego bedzie mozna dostac dobre a nawet bardzo dobre warunki.

Ja tam się nie spodziewam więcej niż wyrównanie ludziom kosztów podwyżki np. poprzez gwarancję ceny do końca okresu minimalnego albo rabat na PVR, MR.

@blueman, ja piszę listy, oni dzwonią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Proszę o druk do rezygnacji jak ktoś ma.

Druga sprawa mam do końca marca uwowę był rabat tylko ostatni miesiąc jest pełnopłatny i zrezygnować czy czekać i podpisać nową przedłużeniową promocję i na co mogę liczyć bo nigdy nie rezygnowałem ze względu na podwyższkę proszę o info

Jaki druk? Wysmaruj jedno zdanie, wpisz numer abo i ślij do Cyfry. Jesteś w błędzie. Jeżeli rezygnujesz z powodu podwyżki, to umowa kończy Ci się z ostatnim dniem lutego, a nie z ostatnim dniem jaki masz na umowie. Wysyłając wypowiedzenie, negocjował będziesz w lutym, przytrzymaj Cyfrę do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Proszę o druk do rezygnacji jak ktoś ma.

Druga sprawa mam do końca marca uwowę był rabat tylko ostatni miesiąc jest pełnopłatny i zrezygnować czy czekać i podpisać nową przedłużeniową promocję i na co mogę liczyć bo nigdy nie rezygnowałem ze względu na podwyższkę proszę o info

 

link do gotowego wzoru wypowiedzenia :

 

http://wyslijplik.pl/download.php?sid=r4LpdpOz

 

 

linki do ofert Cyfry z działu utrzymania klienta:

 

ankieta: https://spreadsheets.google.com/spreads ... TlhODE&ifq

 

wyniki: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... 14MH#gid=0

 

 

koniecznie - poleconym + podpis własnoręczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blueman

Sadzac po pierwszych ruchach C+ pod koniec lutego bedzie mozna dostac dobre a nawet bardzo dobre warunki.

Ja tam się nie spodziewam więcej niż wyrównanie ludziom kosztów podwyżki np. poprzez gwarancję ceny do końca okresu minimalnego albo rabat na PVR, MR.

@blueman, ja piszę listy, oni dzwonią :)

Najlepiej jest wysmarować maila do Cyfry ze swoimi oczekiwaniami, wówczas nie będą do Ciebie dzwonić ze śmiesznymi propozycjami. Szanuję mój czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blueman

Sadzac po pierwszych ruchach C+ pod koniec lutego bedzie mozna dostac dobre a nawet bardzo dobre warunki.

Ja tam się nie spodziewam więcej niż wyrównanie ludziom kosztów podwyżki np. poprzez gwarancję ceny do końca okresu minimalnego albo rabat na PVR, MR.

@blueman, ja piszę listy, oni dzwonią :)

Najlepiej jest wysmarować maila do Cyfry ze swoimi oczekiwaniami, wówczas nie będą do Ciebie dzwonić ze śmiesznymi propozycjami. Szanuję mój czas.

 

Popieram - 1 szybsze, 2 - skuteczniejsze (to działa na zasadzie ~trzeba przyjąć, odpowiedzieć na propozycję klienta, inaczej jest to szkoda na rzecz przedsiębiorstwa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

W związku z zapowiadaną podwyżką napisałem maila do cyfry, żeby dowiedzieć się czy podwyżka również mnie dotyczy. Przez przypadek wysłałem 2 wiadomości.

W godzinach około południowych otrzymałem odpowiedź, że podwyżka ta mnie nie dotyczy i że mam zapewnioną stałą cenę 69 zł do końca okresu minimalnego (31 maja 2013). Przed chwilą otrzymałem drugą odpowiedź zupełnie odmienną tj. że podwyżka mnie dotyczy. Jest to trochę zabawna sytuacja, nie wiem teraz czy wysyłać wypowiedzenie czy też nie. Co w takiej sytuacji zrobić?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Miki12 napisał Ci jak wygląda Twoja sytuacja. Czego nie rozumiesz?

 

Mysle ze spokojnie MR bedzie oferowany za 10 PLN.

Skoro mam za 15 PLN to juz zejde z kosztow.

 

Co do pakietow to zobaczymy.

 

I licze na promocje na paczke HD Kompakt bo cena 11 PLN jest zwyklym oszustwem skoro jest tam mniej kanalow niz w HD Optimum.

Ja też mam za 15 MR i teraz zejdę na 10zł, może rabat na PVR 15zł i też chyba zejdę do C+ Komapkt, a z kanałami HD to co drugi miesiąc włączać i problem z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...