Skocz do zawartości

[Vectra] Dekoder 4K ADB VEC-3770CFX


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

nie odnalazłem na forum tematu na temat dekodera 4K, to może warto żeby w końcu powstał :)

 

Szukam osób, które posiadają ten dekoder i udało im się sparować pilot z pilotem od telewizora. Do dekodera dedykowany jest pilot o oznaczeniu RC3794102/01BR. Mam w instrukcji opis co i jak, ale nie udało mi się w żaden sposób sparować żadnego przycisku... W pierwszej kolejności dobrze by było, żeby chociaż przycisk TV na pilocie z Vectry skutkował włączeniem/wyłączeniem TV.

Czy komuś z Was udało się skutecznie sprawować pilota odpowiednio?

Czy według instrukcji dobrze rozumiem, że w momencie parowania pierw należy przycisnąć przycisk na pilocie z TV a dopiero jako w drugiej kolejności przycisk na pilocie z Vectry?

Dołączam instrukcje:

q4f7lw9dj5a9_t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Udało się sparować ze Smart TV Samsung, ale nie przy użyciu oryginalnego pilota od telewizora, tylko od innego TV Samsunga, bo oryginalny działa po Bluetooth. Wyłączenie działa od razu, do większości funkcji trzeba używać strzałki do góry z dołu pilota. Na oryginalnym pilocie trzeba trzymać przycisk, a tym od dekodera raz nacisnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Podłączam się do tematu

 

prosiłbym bardzo o pomoc w programowaniu pilota vectra.

Bez problemu paruje przycisk power, ale później to już nie daje rady.

 

Potrzebuje jeszcze sparować głośniej ciszej z telewizora/kina domowego.

Mam pilota na podczerwień, który ma te przyciski.

Chciałbym je sparować pod głośniej ciszej ze strzałką, albo pod jakieś nieużywane klawisze, tylko że na tym pilocie chyba wszystkie są używane.

Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki.

Instrukcja vectry jest dla mnie nie do ogarnięcia. Napisali tam raptem kilka zdań o parowaniu pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...