Skocz do zawartości

jeden pakiet w N'ce


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Niedługo być może będzie możliwość wykupienia małego pakietu (choć an pewno nie będzie możliwości wykupienia np KNŚ albo Filmowego..) ale w związku ze słuchami o nowym dekoderze (na karty formatu SIM i bez MPG 4 i HD) pojawi się jakiś pakiet (mini???) poczekamy-zobaczymy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio obiło mi się o uszy że N,ka ma niedługo wystartować z modułami. Nie pamiętam gdzie to słyszałem, ale była o tym gadka gdzieś. Nie wiem może i się mylę. Dzisiaj czytałem artykuł w Sat Kurierze (numer wrześniowy) że firma Kudelskiego będzie produkować karty z wyświetlaczem dla n,ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie po co. Prawdopodobnie będzie wyświetlał obecny klucz kodowy lub identyfikator karty. Czytałem o tym w najnowszym miesięczniku Sat Kuriera. "Moduły CI+ to przyszłość, podobnie jak nowej generacji karty kodowe z wyświetlaczem, które zamierza produkować spółka NagraCard."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie w tym npaku - TVN Lingua - jeżeli tak to oddaje znajomemu - polsat mini i biorę n-paka

Jakie zasilanie będzie w tym tunerze? Bo jest jedna fajna rzecz w polsatowskiej mydelniczce - możliwość podłączenia do akumulatora.

Do warsztatu boję się wziąć użyczonego przez "n"kę - nboxa, bo wycenili go na 1000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...