Skocz do zawartości

Czy kanał RTL jest w ofercie platformy Canal+?


Jax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.09.2020 o 21:04, tweed77 napisał:

To że moduł NC+ CI+ z ECP  jest jedno strumieniowy to prawda.

Tylko że na dekoderach VU+ i softach opartych na VTi i podobnych jest opcja nagrywania kanałów zakodowanych a później w trybie czuwania dekoder odkoduje nagrania.

Oczywiście z wykorzystaniem modułu NC+ CI+ z ECP.

W sumie opcja ta tyczy się  korzystania z każdego modułu w dekoderze.

 

W VTi->Stup-Timer mam opcję "enable descrambling in standby" włączoną - pewnie tą miałeś na myśli tweed77?

Czy możesz podpowiedzieć w jaki sposób osiągnąć taki stan, że włączam na danym kanale nagrywanie, ono się rozpoczyna, a ja mogę przełączyć na inny kanał i oglądać ten inny albo potencjalnie włączyć nagrywanie kolejnego (na ile tuner pozwala)?

Aktualnie gdy włączę nagrywanie na jednym kanale, to na innych mam ciemność. Wyłączyłem już opcję, aby nagrywanie miało priorytet, ale to nie pomaga. Opcja "Never decrypt while recording CI services" jest włączona, ale jak rozumiem, tak powinno być. Z wyłączoną też testowałem.

 

Ciekawe jest to, że gdy ustawiłem Timer na określoną godzinę, a w tym czasie oglądałem inny kanał, to zaplanowane nagranie rozpoczęło się normalnie i nie przerwało aktualnie oglądanego kanału. Natomiast, gdy przełączyłem na jeszcze inny kanał to już miałem ciemność. Po powrocie na ten, który oglądałem również była ciemność (czyli było ok, dopóki nie zacząłem przełączać).

 

 

Edytowane przez Tapatik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...