Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem obecnie abonentem Nki. Płacę 74zł za wszystkie pakiety + NPremium +Multiroom Standard. Dostałem ofertę z nc+ na 79zł za Silvera + 10zł Multiroom, czyli 89zł - wysyłam więc wypowiedzenie.

Tak na szybko patrzę na tą nową ofertę CP i czy dobrze rozumiem, że jeśli zdecyduję się na 29 miesięcy pakiet Premium za 89,90zł dostanę Multiroom za 0zł przez cały okres i 6 miesięcy darmowe zupełnie? Licząc średnio to za pakiet Premium + Multiroom w CP płaciłbym 71zł! przecież to jest świetna oferta :) pytanie tylko, czy ja to dobrze rozumiem? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi czy potrzebuję ten moduł CAM do głównej umowy, skoro przez neta go nie zamówię? jednak w takim razie trzeba będzie odwiedzić jakiś APS z wydrukowaną ofertą z FB w ręce i wziąć za 99zł na 29mies. Premium z 6 miesiącami za darmo. Trochę długo niestety, ale jak ostatnio się przekonałem - może to też mieć swoje plusy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem własnie t-hd 1000 za 1zl i pakiet extra (mobilna tv) za 9.90zl mies. 6 mies gratis .Zamówiłem 24 marca Czy ten dekoder po upływie 29mies. jest na własnosć?? i kiedy zaczyna się naliczanie tych miesięcy (dzisiaj własnie dostałem) i ostatnie pytanie na rachunku nie ma daty do jakiej powinno wpłynąć te 9.90 po tych 6mies gratis .Jestem abonentem C+ ale mam już tego po uszy co tam się wyrabia Proszę o odpowiedz dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja dzisiaj bylem w APS i mam takie male pytanka, dlaczego nie mozna dostac nigdzie dekodera pvr echostar skoro jest w ofercie, doczego przy podpisaniu umowy na internet jest potrzebna moja karta do bankomatu i czy internet mobilny polsatu nadaje sie do komp. stacjonarnego? (narazie nie mam mozliwosci kupienia laptopa). Dziekuje za info. PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echostar jest w ofercie bo jakieś sztuki są w punktach, ale od roku go nie miałem u siebie. Do umowy na internet oprócz dowodu osobistegomusi być drugi dokument potwierdzający wiarygodność finansową, np. karta bankomatowa, zaświadczenie o zatrudnieniu, legitymacja emeryta/rencisty. Do stacjonarnego bez problemu podłączysz internet od CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucass mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie, o które prosił mój znajomy. Czy ta promocja na Familijny Max HD z MR gratis dla abonentów innych platform jest tylko dla nowych klientów, czy również i dla obecnych abonentów CP, którzy mają także inną telewizję i okażą r-ek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań związanych z ofertą.

1. Czy do pakietu Familijny HD za 39,90 można dobrać dekoder z nagrywarką (jest mi obojętne czy wewnętrzną czy zewnętrzną)? Na stronie CP nie mogę zaznaczyć. Może w APS się da? Czy to tylko od Familijnego Max HD?

2. Chcę wziąć multiroom. Jak mam przedstawić rachunek z "n"-ki, jeśli nie dostaję papierowych? Wydruk z Inteligo wystarczy?

3. Czy jeśli w pkt. 1 odp. brzmi TAK, to czy mogę mieć jeden dekoder z nagrywarką czy można mieć dwa? Czy może ten drugi trzeba już kupić na własność?

4. Jeśli można mieć jeden dekoder z nagrywarką, to czy może być to ten dodatkowy czy musi być podstawowy?

5. Czy jest jakakolwiek różnica między zamówieniem CP przez www oraz w APS (poza pakietem Premium)? HBO, iple i inne bajery mnie nie interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że promocja :trafny wybór" z rachunkiem od innego operatora nie obejmuje pakietu familijniego hd.

 

1. Tylko do familijnego max hd i wyższych.

2. Potwierdzenie przelewu wystarczy.

3. Patrz pkt. 1, ale nawet jeśli to można dostać tylko jeden dekoder z dyskiem. Do dekodera dodatkowego możesz dokupić dysk zewnętrzny na własność za 250 zł.

4. Czy jest jakaś różnica? Tylko podstawowy.

5. Kupując w APS z rachukiem od innego innego operatora masz multiroom za 0 zł.

 

Dostępność dekoderó w promocji trafny wybór:

 

PVR Sagemcom - 49 zł. + 5 zł. czynszu ( przy umowie na 29 m-cy dostępny od familijny max hd + film hd/sport hd, a przy przy umowie na 15 m-cy dostępny od familijny max hd + film hd + sport hd)

HD z dyskiem zewnętrznym - 49zł. ( przy umowie na 29 m-cy dostępny od familijny max hd, a przy przy umowie na 15 m-cy dostępny od familijny max hd + film hd/sport hd)

HD - 1zł.

 

AKtywacja dekodera dodatkowego:

przy familijnym max hd - 29zł.(HD2000/HD3000)lub 79zł. (HD5000/HD6000)

przy wyższym niż familijnym max hd - 1zł.(HD2000/HD3000)lub 79zł. (HD5000/HD6000)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...