Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

No właśnie Nat Geo Wild i Nat Geo Music, to byłoby coś. Myślę jednak, że Nat Geo Music nie będzie prezentował za dużo muzyki, a raczej jakieś ciekawe dokumenty jej poświecone :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nat Geo Music nie będzie kanałem muzycznym, takim jakiego byście chcieli. To będzie zupełnie inny projekt. Nowy kanał będzie się głównie skupiał na programach dokumentalnych poświęconych muzyce. Kilka tygodni temu na satnews.de czytałem, że na antenie kanału będzie można oglądać również teledyski z całego świata. Ale chyba jak zwykle coś pokręciłem :lol:

 

Ciekawe jak oni to przygotują? Z uwagi na bardzo dobry NGC, myślę, że Nat. Geo. Music też będzie wart uwagi. Może kiedyś pojawi się w Polsce :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszczie FOX LIFE wystartował w CYFRZE+, na dekoderach Mediasat, transmisję uruchomiono przed 10.30.

Działa również na Fergusonie 7318 ale nie wiem nad czym taki zachwyt :?: Oglądam to od wczoraj. Cieniarstwo i beznadzieja. Szkoda takimi kanałami zapychać pakiet :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fox Life to zapchaj dziura cyfry.Seriale 2-go ligowe.A najbardziej wkurzająca jest lektorka,która czyta jakiś tam serial.Fakt że może się podobać wielu osobom("Moda na sukces" też ma swoich fanów).Ale jak na kasę którą płacę,to chciałbym lepszych programów.Prosty przykład niemiecka Premiere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fox Life to zapchaj dziura cyfry.Seriale 2-go ligowe.A najbardziej wkurzająca jest lektorka,która czyta jakiś tam serial.Fakt że może się podobać wielu osobom("Moda na sukces" też ma swoich fanów).Ale jak na kasę którą płacę,to chciałbym lepszych programów.Prosty przykład niemiecka Premiere.
To wyprowadź się do Niemiec iwykup sobie Premiere
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Panowie jeśli komuś mało to faktycznie niech sobie kupi Premiere czy Sky Italia czy SKY. Poza tym jak nie chce oglądać polskich platform to niech ich nie kupuje! Dodatkowo warto zauważyć, że każdy wybiera to co dobre dla niego i o gustach się nie dyskutuje. Ja byłem sceptycznie nastawiony do FOXlife, ale ogólnie kanał jest OK. A i jeszcze jedno, jeśli potwierdzą się plotki i Murdoch wejdzie do Polski to może wtedy wszyscy będą HAPPY :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jak nie chce oglądać polskich platform to niech ich nie kupuje!

C+ nie jest polska tylko francuska o ile dobrze pamiętam ale to jedyna platforma w PL na której coś tam jest, chociaż właściwie poza Canal+ i HBO nic tam ciekawego nie ma ale lepszy to wybór pod względem filmowym niż CP i N. Kanały typu Polonia 1 czy Foxlife służą wyłącznie lizaniu klientom [beep]ala na zasadzie "ile to mamy kanałów". Tak faktycznie 80% z nich nadaje sie do kibla :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Platformy polskie to określenie tego co możemy w Polsce oglądać i nie ważne skąd pochodzi ich twórca! A co niby mamy w Premiere? Wiecej kanałów wartych uwagi? Jakoś nie wydaje mi się. Są inne, ale też jak to ująłeś duża cześć z nich nadaje się do kibla :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na Premiere jest chyba wszystko to, co widzowie oczekują od platformy cyfrowej.

Jest Bundesliga, LM, najlepsze filmy, VOD. Do tego Niemcy mają chyba najlepsze darmowe kanały - typu ZDF, ARD, Pro7.

A i cena nie jest taka najwyższa. Gdzieś pisali, że Bundesligę w Niemczech można oglądać w identycznej cenie jak w Polsce OE, a chyba nie muszę mówić ile dla Niemca znaczy 20 Euro, a ile dla Polaka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

No z zarobkami się zgodzę jest różnica. Jednak ja jak oglądałem kiedyś edkukacyjnie PREMIERE to muszę powiedzieć, że jak sobie mi przypadła do gustu. Jakoś wolałbym SKY Italia albo SKY. To są według mnie platformy z prawdziwego zdarzenia!

 

 

U nas niestety tak jest, że każdy chce tylko jak najwięcej zarobić nie dając w zamian wiele od siebie i dlatego mamy między innymi tak bogate w kanały platformy cyfrowe, czy gorszej jakości samochody i tak można wymieniać i wymieniać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym wszystkim na Premiere to chyba delikatna przesada, bo bynajmniej jezeli chodzi o sport to uwazam ze o wiele bardziej atrakcyjniejszymi ligami od niemieckiej jest np angielska czy hiszpanska ktore sa na cyfrze Liga Mistrzow hm najciekawsze mecze sa na TVP i nie zgodze sie tez ze HBO i Canal+ to jedyne programy na poziomie bo np moja coreczka uwaza ze na bardzo wysokim poziomie jest kanal MiniMini i sie z nia zgadzam pozatym programy popularnonaukowe tez sa bardzo dobre jedynie na moj gust do poprawy oferta muzyczna,jakby dodali np MCM... POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...