Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w końcu będzie Fox Life to jeden z najlepszych tematycznych kanałów dostępnych w Polsce a co do kanału Dom i ogród to na razie za mało wiemy o nim by coś sensownego napisać co nie mnienia faktu że dla mnie może to być bardzo dobry i interesujący kanał.Myśle podobnie jak lucius

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały sęk w tym, że większość bierze C+ dla Canal+ i HBO, a chyba nikt nie weźmie n dla CC. Nie wiem, czy C+ robi dobrze dodając badziewia do oferty. Traci na swoim prestiżu i przestaje był "platformą dla bogatych" (proszę mnie nie linczować :P ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolei Nat. Geographic pracuje już nad kolejnym kanałem, tym razem o profilu muzycznym. Nat Geo Music (bo tak nazywać się będzie nowy projekt) wystartuje w październiku we Włoszech i zasili ofertę SKY Italia. Na antenie będą prezentowane teledyski z całego świata.

 

źródło: satnews.de

 

Napisałem o tym w tym temacie, z uwagi na to, że NGC jest na wyłączność w tej platformie, również można się spodziewać włączenia NGC Wild. A kto wie, czy Warner Bros nie wprowadzi w późniejszym okresie tego muzycznego kanału do Polski :roll::shock:

 

Co Wy chcecie od nowych kanałów? Serialowy Fox Life jeszcze ujdzie, gorzej widzę ten nowy projekt "Dom z ogrodem". Co to ma być za nazwa i co będą pokazywać? W kółko to samo? Nie lepiej zrobić coś w stylu "NieruchomościTV", jakieś powiązanie z domem i ogrodem też będzie, a i tematyka zdecydowanie szersza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djclassic zabawny z Ciebie facet(?) twoja obsesja antyserialowa musi mieć jakieś podłoże( ze względu na regulamin nie dokończę zdania...) Fox pokazuję np.Chirurdzy,Ally McBeal :) Zaklinacz dusz,Will i Grace,Brzydula Betty, wszystko to są świetne produk. no ale dla Ciebie to i tak słaby kanał...trudno Fox Life jakoś wytrzyma bez djclassic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FoxLife jest dobrym kanałem, jednym z niewielu w Polsce, które emitują premierowe odcinki Gotowych na Wszystko, Brzyduli Betty, czy wspomnianych już Chirurgów kilka miesięcy po premierze. Jest to kanał z bardzo różnorodną ofertą, starszymi serialami ale i tymi niedawno wyprodukowanymi w USA. Nie wszystko wszystkim się podoba ale napewno tą stację należy zaliczyć do jednych z lepszych stacji tematycznych o profilu filmowo-serialowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedding TV to może i się zgodzę ,ale dlaczego tak mówisz o pozostałych kanałach :?: Każdy kanał jest do wybranej grupy osób i są w nich ciekawe pozycje:

Fox Life:Gotowe na wszystko,Chirurdzy,Jordan(teraz jest 2),Proste życie(z Paris Hilton i Nicole Richi można się pośmiać :D )

Comedy Central:pełno dobrych seriali komediowych-ja z młodości pamiętam Bill Cosby Show :D

Zone Club:akurat tutaj polecam Potyczki Jerry'ego Springera(aż trudno uwierzyć ,że są tacy idioci!),ale ten kanał jest skierowany głównie dla kobiet :D

E!:ciekawostki z życia gwiazd,Króliczki Playboya i programy typu 100 najpiękniejszych aktorek itp.

 

Nie wiem ,czy masz dostęp do tych kanałów ,ale obejrzyj przynajmniej te pozycje ,bo są godne polecenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Fox Life, Comedy Central, Zone Club, E! i pewnie Wedding TV to najlepsze kanaly w Polsce :) . Dajcie spokoj chlopcy przeciez to najwieksze smietnisko [beep]u w naszym kraju :)

Spytaj się jakiejkolwiek kobiety po co jest Eurosport w ofercie, skoro ona go nie ogląda :P Nie ma przecież nic durniejszego niż latanie za kawałkiem skóry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...