Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

To była prowokacjo - ironia. :wink:

 

Poza tym kolega mnie obraża stwierdzeniem że kanał dla wieśniaków... do wieśniaków się nie zaliczam (urodziłem się w Krakowie i przez 30 lat tam mieszkałem) do tego dodam że znam wiele osób mieszkających na wsi i są to bardzo porządni ludzie ....Kolego Emti zbłaźniłeś się i się wstydź!!

Przyznam Ci się, że mieszkam w niewielkiej miejscowości i nie jest ona miastem.

 

Teraz chociaż wiesz co czuję gdy czytam komentarze abonentów Cyfry+ i N-ki na temat abonentów Cyfrowego Polsatu. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja, tylko abonenci Cyfry+ czy N-ki. Jeśli kanał jest produkcji polsatowskiej to nie ma on miejsca na liście kanałów w Cyfrze+ i N bo jest syfem dla wieśniaków.

nie jest syfem. Polsat nie ma ochoty udostępniać swoich kanałów innym i tyle (zresztą chroni tego, jakby było czego). Jako były abonent CP uważam, że nic nie straciłem pod względem programowym przechodząc do konkurencji. Co prawda lekko brak Polsatu Sport, ale reszta to pomijalne tło.

 

To była mała prowokacja, ale co się okazało abonenci Cyfry+ prawie mnie zjedli gdyż oczerniałem Polsat. :shock:

raczej dziecinada

 

Jakby ktoś nie wiedział jestem fanboyem CP.

to widać, niestety. Przez to trudno z Tobą dyskutować...

 

Co do Polsatu w C+ i "n"ce. Ani mnie to ziębi, ani grzeje. Może po tych kilku latach popatrzę znów na "słoneczko", ale nie żebym jakoś bardzo za tym tęsknił. Ot - kolejny kanał do przeskakiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy macie problem. Kłócić się o kanał który jest za friko naziemnie.....Co do "Polsyfu" to eMTi ma rację. Tak to narzekacie, że nie brak wam Polsatu bo tam nie ma co oglądać, a jak CP dogadał się z TVNem na temat przedłużenia obecności kanałów ITI na kolejne lata to płakaliście o Polsat w Nce. A żeby nie odbiegać od tematu tego działu to cieszę się ,że Polsat będzie dostępny w Cyfrze bo tak powinno być ,że jednak te kanały naziemne powinny być na wszystkich 3 platformach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie postępowanie Polsatu w sprawie ich głównego kanału, jak i Polsat News. Przecież są to darmowe narzędzia reklamy ich platformy cyfrowej i chociażby dlatego powinno być w interesie Polsatu, aby były one dostępne w każdej platformie cyfrowej podobnie jak tvn i tvn24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, że kanały Polsatu są narzędziem reklamowym platformy cyfrowej Solorza. Tylko, że właśnie brak ich dystrybucji w C+ i n powoduje, iż klient, chcący mieć wszystkie kanały naziemne, oraz kanały tematyczne, pójdzie do APS-u CP.

 

Na razie rozszerzenie dystrybucji Polsatu (nie poprzez DVB-T) do Cyfry + jest mało prawdopodobne - Solorz zrobiłby wiele, by nie "dać" konkurencji jego kanałów (zaskarżenie ustawy do TK, wycofanie kanału z DVB-T < :lol2: >), albo chociaż na tym zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotąd Polsat jechał na tym, że był dostępny tylko w Cyfrowym Polsacie oraz analogu naziemnym, do odbioru którego wystarczy zwykły telewizor. Teraz, nie dość że do odbioru DVB-T potrzeba ludziom nowego telewizora bądź oddzielnego tunera, to jeszcze Cyfra+ wypuszcza odbiornik combo, który pozwala na odbiór m.in. właśnie Polsatu! :evil: Gdyby nie istniały takie odbiorniki combo wypuszczane przez konkurencyjne platformy, myślę że Polsat DVB-T by się tak nie przejmował. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał jest na tp. 11508.00 V 27500 3/4, jednak nie jest w miejscu parametrów TVN Lingua. Tam znajduje się Discovery Channel dla TnK. Stare parametry Discovery są nieaktywne, a ID wyszukuje się jako nowy kanał. Na liście tunerów C+ może go jeszcze nie być, tak samo jak nie ma o nim mowy na kanale Canal+ Sport 2/Info+ - a plansze informacyjne jeszcze lecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Investigation Discovery w Cyfrze+!

 

15 lipca do oferty Cyfry+ dołączony został kanał Investigation Discovery.

 

Investigation Discovery (ID) to stacja emitująca programy dokumentalne oparte o śledztwa, dochodzenia oraz kryminalne zagadki. Stacja została uruchomiona 18 marca bieżącego roku.

 

Kanał znajduje się na 77 pozycji EPG Cyfry+ zastępując w tym miejscu Religia TV, od teraz na 79 pozycji gdzie do 15 lipca nadawał kanał TVN Lingua.

 

150709-id-1m.jpg

 

Cyfra+ w ciągu ostatnich 2 miesięcy intensywnie wzbogaca ofertę kanałów. ID dołączył do grona niedawno dołączonych Travel Channel, Sci Fi Channel oraz Universal Channel.

źródło: http://www.itizaps.net/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sprawdzałem satelitę i na Hotbird znalazłem Investigation Discovery na 11508/v/27500. Oryginał z n miał dolby, a ta wersja ma zwykłe stereo. Czyżby to była wersja dla Telewizji na Kartę? :?:

 

11 minut później

 

Jasny gwint to jednak ID jest dla CYFRY+. Cyfrowy Polsat schodzi na psy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dodaniu kolejnego - lecz raczej słabego kanału (ile jeszcze wymyślą wersji Disovery) jakich brakuje wam kanałów?

Jak dla mnie:

- coś nowego dla dzieci (1-2 kanały np:- Nickolodeon , Palyhouse Disney)

- film - Ale Kino HD

- dokument - kanały historyczne - Discovery Historia i History Channel HD.

- coś nowego z muzyki

Sport jest ok - ewentualnie więcej transmisji w HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...