Skocz do zawartości

Lokalne oddziały Polskiego Radia


PIOTREK 165
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Mateusz2006 napisał(a):

od 7:00 do 11:00 nadaje program specjalny.

Jednak do 15:00.

https://radio.opole.pl/18,-3,dzisiaj

Jak sytuacji wygląda w Radiu Katowice, Kraków i Wrocław?

Program Specjalny potrwa bez przerwy do 11:00 , a poczym nastąpi emisja "Radiowej Loży Prasowej" , "Opolskiego Koncertu Życzeń" i "Czasu Mniejszości ". Rozgłośnia zaznacza że podczas  "Opolskiego Koncertu Życzeń " mogą być wejścia reporterów Radia Opole. Takie informacje uzyskałem popołudniu, a kontynuacja "Programu Specjalnego" nastąpi od 14:00 do 18:00.

https://radio.opole.pl/18,0,zobacz_program&dtx=2024-09-15

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Masz rację - ukrzyżować go, bo ma czelność formatować stację.

 

Ja osobiście na przykład nie widzę w ramówce Radia Kielce żadnej audycji z rapem, co - idąc twoim tokiem myślenia - stanowi dyskryminację (sic!) młodszego pokolenia oraz całego gatunku rap, który jest znacznie popularniejszy w naszym kraju niż disco polo. Ale za biedną młodzieżą, tak ciemiężoną przez uśmiechniętego likwidatora, jakoś się nie ujmujesz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne moim zdaniem formatowanie stacji w postaci likwidacji programu "Mój Mix" i dawania standardowej playlisty bez prowadzącego w sobotni wieczór i przeplatania tego powieścią. Jak tak dalej pójdzie to usuną "Graj Kapelo" z ramówki i zamkną Folk Radio.

@spodenki15 Może skutek braku młodzieży w radzie programowej Radia Kielce i chętnych do robienia programu? Jeśli chodzi o rap w Polskim Radiu to Radio Lublin na antenie Radia Freee miało listę przebojów "Rap Nite"w tym samym okresie co na głównej antenie "Barachołka".

Wysłałem do Kielc zapytanie dotyczące dlaczego program został zdjęty z anteny, a jeśli nie dostanę odpowiedzi to zamierzam napisać do członków rady programowej Radia Kielce.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...