Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koszty dodatkowe to za dzierżawe. Standardowa opłata za najem hd bez pvr to 15 zł. A np przy zmianie na pakiet hd możesz wynająć dekoder hd za 0zł na 20 mcy. lub hbo hd za 19.9 na 9mcy. Możesz też podłączając sobie C+ hd za 20 zł na 9 mcy kupić dekoder hd za 149 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

JurnyM NAPISAŁ Koszty dodatkowe to za dzierżawe. Standardowa opłata za najem hd bez pvr to 15 zł. A np przy zmianie na pakiet hd możesz wynająć dekoder hd za 0zł na 20 mcy. lub hbo hd za 19.9 na 9mcy. Możesz też podłączając sobie C+ hd za 20 zł na 9 mcy kupić dekoder hd za 149 zł

w związku z tym mam pytanie czy jeżeli dołączyłem do pakietu canal+ optimum kanały hd za 11 zł (umowa 09 2011 dla przechodzących z innych tv ) moge wynająć tuner hd za 0 zł ?

a jeśli tak to jaki ?

tylko sagem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam umowę z Cyfrą Plus, która kończy mi się jakoś w grudniu, proponowali mi to samo co mam teraz, drożej o 40 zł chyba, bo jakieś promocje już się skończyły, a za to przedstawili mi super ofertę, o 8 zł taniej chyba. :D Płacić miałbym teraz 134 chyba. Czyli w ogóle się to nie opłaca, pewnie wejdą jakieś promocje na święta zaraz i lepiej zerwać umowę? Doradźcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli umowa kończy Ci się w grudniu to jeszcze masz troszkę czasu. Możesz wysłać wypowiedzenie będące w większości wypadkach pomocne i jeszcze kilkanaście dni poczekać.Chodzą "słuchy", że może coś pojawić się w drugiej połowie listopada także jest szansa na lepsza oferta. Na twoim miejscu zbytnio bym się nie spieszył no chyba, że wcześniej dostaniesz ofertę która cię zadowoli ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem mailem rachunek.

Zauważyłem w ICA, że w ustawieniach rachunków jest opcja rezygnacji z rachunków mailowych i chęć otrzymywania w formie papierowej. Regulaminu nowego jeszcze nie dostałem. Co będzie gdy teraz zrezygnuję i Cyfra naliczy mi dodatkowe 5 zł w listopadzie albo w grudniu? Mam prawo nie zapłacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przeglądając forum zwróciłem uwagę na rzeczowe odpowiedzi odnośnie regulaminów, ofert. Mam pytanie, umowa zawarta 27.06.2011 na 23 miesiące, promocja PCKW, pakiet KOMPAKT, czy i kiedy zmiana regulaminu, czy możliwe jest wypowiedzenie umowy po zmianie regulaminu.

Pozdrawiam.

Zbyszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz

czy i kiedy zmiana regulaminu, czy możliwe jest wypowiedzenie umowy po zmianie regulaminu.

Pozdrawiam.

kc ( kodeks cywilny) stanowi każda zmiana warunków umowy a takim jest regulamin skutkuje tym że druga umawiająca się strona w tym przypadku abonent ma prawo go odrzucić i zerwać umowę.. Może odrzucić niezwłocznie`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie do zorientowanych. 2 lata temu zawarłem pierwszą umowę w akcji "telewizor za złotówkę". Na dziś płacę 108 pln przy dekoderach SD w multiroomie.

Dzwoniłem na info kilka razy i za kazdym razem chcą mi przedłużyć ten sam pakiet (HBO, C+) ale w cenie 99 pln plus 14 za multiroom. Za to będzie opcja HD i jeden dekoder HD w bezpłatne użytkowanie (za które pewnie będę musiał zapłacić jaką aktywację...).

 

Nie potrzebuję tego HD i chcę płacić mniej, niż płacę teraz - przynajmniej ja tak rozumiem ofertę lojalnościową - i dlatego moje pytanie brzmi: czy C+ postawione pod ścianą tj. po otrzymaniu wypowiedzenia umowy, da mi ten pakiet, który mam teraz, ale za niższe pieniądze? Nie wiem jaką oni mają praktykę, ale czy wypowiedzenie umowy faktycznie przynosi efekt bata?

 

to teraz ja się pochwalę co wywalczyłem. Wysłałem wypowiedzenie umowy pod tuż po moim powyższym poście i czekałem, czekałem, czekałem... dziś sam do nich zadzwoniłem pytając czy otrzymali wypowiedzenie i badając ich trochę pod kątem lepszej oferty i... NIC. Nadal upierają się przy 113 PLN. Właściwie to zupełnie nie są zainteresowani zatrzymaniem mnie. Przecież jakby mi dali chociaż 10 PLN mniej to zostałbym. Tak jakby ponosili koszty z tytułu, że jestem ich abonentem... No nic, umowę mam do końca listopada i może, może. A jeśli nie to zostanę bez tv i będę czekał na jakąś promocję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz
czy i kiedy zmiana regulaminu, czy możliwe jest wypowiedzenie umowy po zmianie regulaminu.

Pozdrawiam.

kc ( kodeks cywilny) stanowi każda zmiana warunków umowy a takim jest regulamin skutkuje tym że druga umawiająca się strona w tym przypadku abonent ma prawo go odrzucić i zerwać umowę.. Może odrzucić niezwłocznie`

 

Co to znaczy niezwłocznie? Mogę sobie powiedzieć od dziś rozwiązuję i muszą to zaakceptować? A zapisy w regulaminie obecnym nie obowiązują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...