Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@krzychu1921,

jeżeli promocja nie wygaśnie to możesz podpisać umowę.

Co do drugiego pytania. Nie można zakupić dwóch dekoderów do umowy. Wyjątkiem jest właśnie multiroom.

Promocja dla przechodzących od innych operatorów wyraźnie mówi, że za darmo masz wybrany pakiet. Wszystko inne, opcje dodatkowe, premium, dzierżawa sprzętu czy multiroom masz płatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem;/ Miałem zaległość jednej raty w cyfrze termin płatności mam do 18 każdego miesiąca wpłaciłem całe zadłużenie tydzień temu w piątek dokładnie 27 maja a 1 czerwca straciłem dostęp do kanałów. Wchodzę dziś na ICA a tam nadal brak wpłaconych pieniędzy. Czy muszę czekać do następnego okresu rozliczeniowego na odblokowanie kanałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moja umowa dobiegla konca. Posiadam jeszcze dekoder HDPVR 500GB za ktory place czynsz , rachunki w tej chwili ok 100zl. Czy dordzicie mi czy moge w jakis sposob wywalczyc lepsza oferte niz ta na stronie www. C+? W poprzedniej umowie wywalczylem ponadstandardowy pakiet, widac im zalezalo...

Teraz dzwonili do mnie przez tydzien przed zakonczeniem umowy ale ich spuscilem, czekajac na dobra propozycje. czy są znane przypadki skutecznego negocjowania w bieżącym okresie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jezuuuu.... co Wy tu opowiadacie :-( Dekodera się nigdzie nie zamawia, tak rodzą się jakieś internetowe historie.... Mając włączoną opcję HD idziesz do dystrybutora i wynajmujesz dekoder od ręki, sprzedawca wchodzi w zakładkę "przyjęcie/wydanie sprzętu" i wynajmuje Ci dekoder PVR HD :D

 

Dekoderów PVR HD nigdzie się nie zamawia...

 

Błagam, nie wprowadzajcie ludzi w błąd bo to nijak się ma do rzeczywistości :?

 

Tak, ale najpierw zamów dekoder, bo podłączenie kanałów HD nie jest równoznaczne z zamówieniem dekodera.
Dobrze Ci powiedział, dekoder zamawiasz w BOA, odbierasz w salonie po otrzymaniu informacji z Cyfry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

powiedzcie mi czy nadal bardziej się opłaca zerwać umowę i podpisać nową czy są jakieś promocje dla osób przedlużających umowę.Bo gdzieś o tym czytałem że zmienili strategię.A do końca września mam umowę i nie wiem czy mam w sierpniu dzwonić do nich czy co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyfra.tv, gdy ja zamówiłem dekoder (a zrobiłem to przez BOA), nie mogłem go odebrać do póki nie dostałem pisma z Cyfry - bez tego pisma nie chciano mi w salonie wydać dekodera. Nie wiem, może od tego czasu coś się zmieniło, ale trudno śledzić zmianę wszystkich waszych procedur.

 

Wynajmujesz dek od reki, jak chcesz kupic to wtedy czekasz na pismo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynajmujesz dek od reki, jak chcesz kupic to wtedy czekasz na pismo.

 

Witajcie.

tylko gdy decydujecie się na zakup dekodera, to tak jak jest w aneksie, ... "Zakupu dekodera mozna dokonać u dystrybutora C+ do ostatniego dnia następnego m-ca na podstawie dokumentu o3manego od operatora C+. W przypadku braku zakupu dekodera oświadczenie dotyczące przedłużenia umowy pozostaje w mocy".

czyli krótko mówiąc, jeśli zakupujesz dekoder, czekaj na pismo i wtedy idź do punktu po zakup.

 

W razie jakichś pytań, zapraszam, chętnie udzielę odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...