Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy mi na kilku kanałach które znajdują się w wyższych pakietach a miałem do nich dostęp w pierwszym miesiącu użytkowania modułu.

Podpisywać umowę faktycznie trochę przesadne i nawet nie wierzyłem że jest taka opcja ale dobrze by było jak by była możliwość dopłaty ( pomijam kanały premium )

Pozostaje jeszcze zadzwonić ale ciężko tam trafić na kogoś konkretnego.

Może jeszcze ktoś z Forumowiczów miał taką sytuacje ??

Ja opłacałam przez trzy m-c Relax Mix do pakietu familijnego. Robisz przelew na kwotę 39.80 zł z dopiskiem opłata za pakiet relax mix za 1 miesiąc (i tak przez trzy m-c możesz opłać). Tylko opłata musi być u nich na koncie przed okresem rozliczeniowym. Po skończeniu się czterech m-c promocji gdy będziesz chciał dalej opłacać w formie prepaid to minimum musi być familijny, lub spróbój podpisać umowę ja ci się uda. Mi się nie udało, ale teraz może już jest możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co tu chodzi? mam ten moduł wraz z pakietem familijnym i od 4 dni wyskakuje mi "BŁĄD 09 PROBLEM Z KARTĄ" obraz jest głos jest tylko ta informacja ta wyskakuje,już w listopadzie 2009 wymieniłem moduł i to samo było tylko karty nie widział i co znowu ten problem sam i mam wymienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co tu chodzi? mam ten moduł wraz z pakietem familijnym i od 4 dni wyskakuje mi "BŁĄD 09 PROBLEM Z KARTĄ" obraz jest głos jest tylko ta informacja ta wyskakuje,już w listopadzie 2009 wymieniłem moduł i to samo było tylko karty nie widział i co znowu ten problem sam i mam wymienić?

Zaktualizoj oprogramowanie w module ( menu gniazda >> polsat i tam powino byc) jak nie ma oprogramowania to dzwon na infolinie i ich XXXXXXXXX do oporu :wink:

 

Tez takie bledy sa w modulach gdzie nielegalnie zostalo naruszone oprogramowanie ( polsat nie zezwala na grzebanie ) czyli wyjete dane do ogladania w tunerze linux..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to ostatnia wersja jaka wydali .........

Wejdz tu http://www.icok.cyfrowypolsat.pl/ i wyslij reaktywacje na karte , potem wlacz kanal dla abonamentow i czekaj z 20min ( w miedzy czasie moze zgasnac na pare minut lub byc pausa okolo 10sek to znak ze ida uprawnienia) , po tym powino byc ok , jesli to nie pomoze to czeka sie infolinia polsatu i wymiana modulu ( naprawa )...

Mozesz jeszcze styki karty przetrzec spirytusem ale watpie aby to cos dalo

reaktywacje tez mozna telefonicznie bez laczenia sie z biurem obslugi ;) ( konsultantem)

 

A na marginesie czy modul byl rozbierany jak tak , to nie bedzie uznania gwarancji a oni cie za to skasuja ( dosc sporo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi moduł powinien przestać działać 24 stycznia ,narazie wyłaczyli tylko programy HD a od poczatku do dzisiaj działają programy z pakietu wyższego który powinien działać tylko miesiąc a więc jestem super zadowolony bo chodzi juz 10 dni dłuzej i cały czas wyzszy pakiet chociaż drugi moduł już czeka na półce ale mam nadzieje ,że załącze go dopiero na olimpiadę aby poogladać eurosporty w HD

 

Pozdrawiam treviso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z modułem CAM Polsat (Dekoder Opticum 7300v CIC2X vfd). Na kanałach BBC (Knowledge, Lifestyle, Entertainment) pokazuje się komunikat zakodowane i mruga on na przemian z obrazem który się potwornie rwie i przycina. Sporadycznie wyskakuje komunikat BLAD 04 Dekoder zablokowany, bądź tego programu nie ma w twoim pakiecie. Czasami ten problem pojawia się także na Eurosportach. Próbowałem kilka wersji softu i nic nie pomaga zawsze jest tak samo. Gdzie może leżeć problem , czy to wina poziomu sygnału (który i tak jest dużo wyższy niż np. TVP1), czy może to wina dekodera lub modułu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Krisss16 już zrobiłem to o czym piszesz i to kilkakrotnie. Nic nie pomaga tak jak pisałem problem jest tylko z paczką BBC i ESP2 reszta śmiga pięknie i bez zacięć. Kombinowałem już chyba ze wszystkim łącznie z innym softami innym podłączeniem do anteny, teraz spróbuje jescze na innej antenie. Ale wydaje mi się, że problem leży po stronie softu (1.0.90)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To inaczej nie będziesz pewny czy moduł jest sprawny czy tuner do du :censored::mrgreen: Ewentualnie zmień soft (nie wiem jaki jest aktualnie najnowszy soft do twojego sprzętu, czy pobiera on sam z satelity czy trzeba go ręcznie władować np przez USB) na nowszy lub starszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bigcyc123@ wiesz poszedłem go wymienić i tak godz,17,00 piątek moduł już wsunięty i kanał dla abonentów i tak miał do sobota g.08.00 i napis 04 zablokowany i zadzwoniłem i odblokowali i ok gra ale ponownie pojawia się 09 problem z karta i to jak włączam na boomerang lub nicka wkurza mnie to bo zawsze polsatowski sprzęt tak ma problem mam też inny moduł ale gra i buczy bez problemu tylko ta umowa co mam moduł jest pechowy,ponadto znowu dzwonię i mówię o co Kaman pani raz jeszcze aktywowała na pakiet bajeczka sygnał i co to samo,brak słów zamierzam kupić GLOBO HD i nie wiem czy tak samo będzie bo jak tak to ja dziękuje jeszcze 15 miesięcy tak mieć to wkurza i mało powiedziane..... zjem ten moduł i odeśle im w kopercie polsatowskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy jak przez 1-szy miesiac jest relax mix po zamontowaniu pre-paid modulu to jrst dostepny eurosport2 w hd bo sd jest w relax? powiniem byc chociaz na allegro nikt nie pisze ale w hd jest nie tak dlugo wiec moze nikt nie zmienil opisow. Te kanaly ktore hd jest dostepne w familijnym sa pezez 4-mce wiec czemu nie mialby byc aktywny eurosport2hd przez miesiac. Jak ktos wie to prosze o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojawia się 09 problem z karta i to jak włączam na boomerang lub nicka wkurza mnie to bo zawsze polsatowski sprzęt tak ma problem mam też inny moduł ale gra i buczy bez problemu tylko ta umowa co mam moduł jest pechowy,ponadto znowu dzwonię i mówię o co Kaman pani raz jeszcze aktywowała na pakiet bajeczka sygnał i co to samo,

 

Mam to samo... Tylko na Nickleodeon i Boomerang'u... Tuner Ferguson 7318... BOK mowi by sprawdzic modul w dowolnym punkcie i jak cos bedzie nie teges, to zeby go odeslac i w ciagu 14-stu dni naprawia...

Troche kiepsko byc 14dni bez TV i dodatkowo placic za to (prepaid)..

Póki co postanowiłem z tym żyć. Moduł kupiłem pod koniec stycznia... Wg sprzedawcy nie był otwierany...

 

Edycja: wygląda na to iż problem z Nickiem jest dość powszechny (na innym forum na D...K o tym pisza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...