Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić używany tuner mini od kogoś komu został po abonamencie (twierdzi, że po włączeniu pokazuje się, że tuner jest zablokowany-co to znaczy)? Jeżeli będę musiał dzwonić do CP i powiedzieć jaki chcę pakiet to jakie dane muszę im podać, czyli co muszę uzyskać od poprzedniego właściciela, żeby uruchomić pre-paid na takim tunerze, który został komuś po abo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zablokowany to znaczy że nie płacił za abonament, albo zgubił kartę dostępu

 

wszystkich zmian na koncie może dokonać tylko właściciel albo osoba która się pod niego podszyje mając jego dane, które nawiasem mówiąc wystarczą do wzięcia kredytu w banku (PESEL, dowód osobisty, miejsce zamieszkani)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że tuner jest zablokowany może oznaczać, że długo leżał w szafie. Dekoder musi być oczywiście z kartą.

Tuner należy podłączyć do sieci ustawić na kanał dla abonentów (nie pamiętam) 16 albo 21. Wystarczy poczekać - jeśli umowa została zakończona, wypowiedziana i wszystkie opłaty abonamentowe są uregulowane - tuner będzie odbierał kanały FTA.

Aby uruchomić pre-paid należy znać przede wszystkim numer konta, na który należy wpłacać należności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak chcesz od kogoś zakupić dekoder używany to przed zakupem należy go sprawdzić na infolinii czy dekoder nie jest zadłużony i czy umowa jest poprawnie zakończona. Wtedy właściciel dekodera pisze pismo do CP z prośbą o cesję na innego właściciela, do pisma załącza kserokopię dowodu osobistego nowego właściciela. Następnie CP przesyła takie porozumienie które podpisuje sprzedający, kupujący i odsyła się do CP.

 

 

 

Nawet jak dekoder długo leży w szafie nie używany się blokuje trzeba wtedy dzwonić do CP i ponowić sygnał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Analizując tą ofertę zacząłem się zastanawiać dlaczego ja mogę wykupić w pre-paid tylko i wyłącznie - Familijny - 42,90zł oraz do tego mogę dokupić tylko Pakiet Super Film za 54 zł ?? Dlaczego nie mam pozostałych pakietów, dlaczego nie mogę wykupić nic w HD oraz samych HBO ?? Czy ktoś ma pełen zestaw opcji ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia czy w związku z pojawieniem się nowego kodowania na transponderach "CP" nie będzie wymiany kart i co w takim wypadku będzie z posiadaczami modułów "CI" "prepaid" (czy też dostaną w trakcie ewentualnej wymiany nową kartę???)???

 

Zastanawiam się nad rezygnacją z abonamentu i pozostaniem z modułem "CI" "prepaid" (oczywiście zarejestrowanym), tylko czy wtedy nie zostanę z niczym, jeśli będzie wymiana kart???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem. Powiedziano mi, że mam włączone jeszcze Wakacje z CP gdzie był pakiet familijny za 40zł + superfilm za 10zł ... oczywiście teraz były po normalnej cenie. Poprosiłem o zmianę na podstawowy familijny + do wyboru reszta dodatkowych. Niestety tak mi zmienili, że mam tylko familijny do wyboru. Z tego co rozumiem wszyscy macie pakiety dodatkowe włącznie z HD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wedlug cennika da rade ale musisz miec takze wykupiony pakiet Familijny, zadzwon jeszcze raz do CP lub wplac pieniadze na konto i napisz z icoku aby wlaczyli Ci pakiet HBO. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...