Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@zibi-s

Jest chip`em do góry ,tego bledu nie popelnilem moj blad to kupno za 180 zl tego szmelcu, dzwoniac do POLSATU tlumacza sie ze maja problemy techniczne i kiedy aktawuja to oni sami nie wiedza,jest kryzys i POLSAT oszczedza na dobrym oprogamowaniu,radze do nich pisac podania o prace dobram techikom,programistom itp choc pewnie by chcieli zeby robic u nich za friko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że obecnie CP nic lepszego od modułów nie wymyslił, a parowany tuner z karta, z brakiem możliwosci tworzenia własnych list tak aby na nr 1 nie wystepował zawsze Plsat, oraz kilka tunerów do rożnych platform do jednego TV to prymityw - nie dla mnie. Nie zniechęcaj się, w mysl zasady co trudno przychodzi bardziej cieszy i uczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie mam stary dekoder Polsatu exostar 606 nieużywany od 2 lat po podłączeniu go pisze dekoder zablokowany prosimy o kontakt operatorem platformy, wczoraj zamówiłem promocję wakacje z CP i miałem dostać pakiet na 7 dni gratis dekoder gra już 2 dzień na kanale dla abonentów 21 ale cały czas pisze dekoder zablokowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie mam stary dekoder Polsatu exostar 606 nieużywany od 2 lat po podłączeniu go pisze dekoder zablokowany prosimy o kontakt operatorem platformy, wczoraj zamówiłem promocję wakacje z CP i miałem dostać pakiet na 7 dni gratis dekoder gra już 2 dzień na kanale dla abonentów 21 ale cały czas pisze dekoder zablokowany.

Jaki dokładnie błąd wyświetla dekoder? Czy jest nowa karta CP, była wymiana kart ze starą nie będzie działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyświetla żadnego błędu po prostu pisze na takim chudym białym pasu dekoder zablokowany proszę skontaktować się z operatorem sieci, karta jest nowa dobrze włożona dekoder poprawnie pokazuje jej dane. Z tego co pamiętam to przed wymianą kart jak włączyłem dekoder była dokładnie taka sama sytuacja lecz wtedy po włożeniu nowej karty i przełączeniu na kanał dla abonentów dekoder zatrybił po około 1 godzinie. Dodam że niemam żadnych zaległości względem CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wpłaciłem 40 zl 15.06 potem mi zabrali po 7 dniach, zadzwonilem i ponowili sygnal, a w icok widnieje familijny oplacony do 30.06 i data nastepnej wplaty w kwocie 0.00 na dzien 30.06. Czy jest cos nie tak czy też icok po prostu tak ma? Aha i jeszcze mam w dziale wolne srodki przypisane 40,20 zl, co to znaczy? Bo niektorzy piszecie, że macie w icok oplacone do ktoregos tam lipca czy innego miesiaca. Byc moze u mnie te dane zmienią się 1 lipca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie mam stary dekoder Polsatu exostar 606 nieużywany od 2 lat po podłączeniu go pisze dekoder zablokowany prosimy o kontakt operatorem platformy, wczoraj zamówiłem promocję wakacje z CP i miałem dostać pakiet na 7 dni gratis dekoder gra już 2 dzień na kanale dla abonentów 21 ale cały czas pisze dekoder zablokowany.

 

Zadzwoń i zapytaj czy na pewno została ci podłączona ta promocja czy tylko deklaracja na pakiet. Konsultanci bardzo często źle zapisują zgłoszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukas876 (dot.13:21) Jak ci właczyli to będziesz miał gratis nie tylko 7 dni ale i do konca 06-2010r. Promocja bedzie liczona od 1 lipca przez 4 m-ce. W nastepnym m-cu bedzie zapewne figurować że lipiec opłacony (10zł) wolne środki 30zł i tak co miesiąc aż do wyczerpania zapasów finansowych i w tym samym czasie promocji.

Ale skąd u ciebie te dodatkowe 0,20zł. na koncie, chyba że przed włączeniem promocji miałeś na koncie jakieś wpłaty i opłacony pakiet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej to ja oplacalem abonament, ale ostatni raz ponad 1,5 roku temu. Pewnie będzie tak jak mówisz, lecz ja sie zastanawiam co oni mają z tą promocją skoro ty i jeszcze jeden forumowicz na jednej z poprzednich stron macie po ponowieniu sygnału familijny aktywny do 19.08 czy 22.07 a ja mam inaczej...W sumie nieważne jak oni to mają zapisane, ja chcę oglądać przez 4 miesiące i nieważne czy do polowy czy do konca pazdziernika, bo to jest mi obojętne. Jak mi coś wyłączą to będę dzwonił i myślę, że się dogadam. Dzięki zibi-s za wszystkie podpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na infolinii Polsatu wpisałem numer karty, którą ten koleś sprzedaje na Allegro (trzeba mu było zakryć końcówkę, bo bardzo łatwo można odgadnąć ten numer) i wygląda na to, że karta działa. Numer konta do wpłat mam, były nawet wpłacane pieniądze za jakiś pakiet. Ale nie da rady potwierdzić, czy była rejestrowana na kogoś, czy działa na anonima.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lutego 2010 zgodnie z regulaminem CP $ 3 pkt.5 każdy moduł CAM/dekoder CP prepaid można rejestrować anonimowo.

Jeśli jakikolwiek konsultant twierdzi, że jest inaczej to znaczy, że jest niedouczony i wystarczy aby skontaktował się ze swoim przełożonym.

Przy takiej rejestracji może być problem z przejściem na abonament, ponieważ nie ma wskazania na właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem jak wis.2006 i szuwar.

 

Kupiłem moduł z kartą. Pierwszy raz rejestrowałem się 7 czerwca, potem jeszcze 5 razy... i nic. Ciemność.

Co zadzwonię do BOK to słyszę, że "taka karta nie jest u nas zarejestrowana"... Raz pojawił się "jakiś problem techniczny", ale nie potrafili mi powiedzieć jaki. Kazali czekać na telefon. Czekałem 8 dni - oczywiście nie oddzwonili.

Ja nie wiem co oni tam robią?

Za trzecim razem konsultantka pytała mnie jakiej promocji dotyczy ten moduł. O jaką promocję chodzi? Teraz patrzyłem na fakturę VAT z zakupu. Obok "Moduł CAM" mam symbol "P199 HD". Może to ten kod?

 

Mam mętlik w głowie, ale ci, po drugiej stronie telefonu w Polsacie mają jeszcze większy.

 

Proszę, pomóżcie. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie karty pre-paid Polsatu wymagały rejestracji w CP przez podanie danych osobowych i bezwzglednie adresu zamieszkania w Polsce, takie informacje widnieja we wszystkich renomowanych sklepach internerowych.

Jeśli ktos twierdzi że od tego roku jest innaczej prosze niech poda odpowiednie paragrafy, artykuły z regulaminów Cyfrowego Polsatu na których sie opiera.

Nawiasem mówiac TV na Karte (TnK) i TnK HD w ogólnych warunkach oferty ma informacje aby kupujacy: Z telewizji na kartę możesz korzystać jedynie na terytorium Polski i jedynie dla użytku prywatnego", natomisat w tym przypadku przy rejestracjui karty nic sie kompletnie nie podaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze jest mozliwosc zarejestrowania modulu anonimowo - sam niedawno to robilem klientowi (ale wtedy moga wystapic problemy jesli ktos chcialby na ten modul podpisac pozniej umowe). Jednakze z tego co widze ostatnio sa problemy ogolnie z rejestracja modulow i to nie tylko anonimowo ale i na konkretnego uzytkownika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie karty pre-paid Polsatu wymagały rejestracji w CP przez podanie danych osobowych i bezwzględnie adresu zamieszkania w Polsce, takie informacje widnieją we wszystkich renomowanych sklepach internetowych.

Jeśli ktoś twierdzi że od tego roku jest inaczej prosze niech poda odpowiednie paragrafy, artykuły z regulaminów Cyfrowego Polsatu na których sie opiera.

Strony dystrybutorów mogą zwierać dowolne i nieaktualne informacje, jeśli zaprzeczają to niech skontaktują się z CP.

Na podstawie §3 pkt. 5 ostatniego regulaminu CP http://www.cyfrowypolsat.pl/obrazki/roz ... 009_03.pdf

"5. Użytkownik może zwrócić się o zarejestrowanie jego danych w bazie klientów Cyfrowego

Polsatu poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego i przesłanie go do Cyfrowego Polsatu.

Użytkownik objęty rejestracją zobowiązany jest do powiadomienia Cyfrowego Polsatu o zmianie

danych, w terminie 7 (siedmiu) dni od tej zmiany, poprzez przesłanie formularza aktualizacyjnego

zawierającego aktualne dane Użytkownika lub oświadczenie złożone telefonicznie, za pośrednictwem poczty elektronicznej – na stronie internetowej Cyfrowego Polsatu bądź w inny sposób przewidziany przez Cyfrowy Polsat."

 

To jest nowelizacja, która mówi o tym, że może się zarejestrować ale nie musi.

Nowelizacja tego typu weszła również do zasad świadczenia usług na zasadach prepaid w sieciach komórkowych.

Rejestracja anonimowa zwalnia operatora z obowiązków w stosunku do abonentów prepaid takich jakie ma w stosunku do abonentów abonamentowych, czyli faktury biling reklamacje etc.Jesteś anonimowy więc nie możesz mieć roszczeń, generalnie zmiana na korzyść operatora, a w przypadku CP również na korzyść abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...