Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i tak i nie, bo ja robiłem przez maila z iCOK, musisz zgłosić przeniesienie i dołączyć wszystkie wymagane dokumenty, czyli skan dowodu nowego użytkownika, potem dostaniesz na własny adres list od CP w którym będzie porozumienie na przeniesieni, obaj użytkownicy musza podpisać ten dokument.

 

Ostatnio natomiast robiłem normalnie, wysyłając wszystko listem zwykłym, bo nie ma już opcji potwierdzenia na koncie iCOK i nie wiedziałem czy mój mail dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak i nie, bo ja robiłem przez maila z iCOK, musisz zgłosić przeniesienie i dołączyć wszystkie wymagane dokumenty, czyli skan dowodu nowego użytkownika, potem dostaniesz na własny adres list od CP w którym będzie porozumienie na przeniesieni, obaj użytkownicy musza podpisać ten dokument.

A jak to zrobiłeś? Po prostu w mailu zażądałeś aby przysłali Ci trzy egzemplarze cesji do podpisania przez Ciebie i przyszłego właściciela?

 

Poza tym, o ile pamiętam, to w formularzu kontaktowym z iCOK nie ma opcji dodania załącznika, czyli np. pliku ze skanem dowodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia, i tak już poza pre-paidem do niczego nie można go wykorzystać. Ja po zakończeniu umowy oddałem znajomym bez robienia cesji, po prostu przakazałem im numer konta na które trzeba płacić żeby oglądać i tyle. Funkcjonuje to już ponad rok i jest ok. Zresztą jak kiedyś chciałem podpisać nową umowę z wykorzystaniem starego sprzętu i karty to nie było takiej opcji, dostałem nowy sprzęt i kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyła mi się umowa, został dekoder, czy jak go sprzedam komuś kto będzie chciał korzystać z CP pre-paid to powinienem zrobić cesję czy to już nie ma znaczenia?

Nowy właściciel będzie mógł korzystać wpłacając pieniądze na rachunek bankowy przypisany do dekodera. Ale w razie jakichś problemów, tzn. gdy zajdzie potrzeba kontaktu z BOK, będzie musiał posłużyć się Twoimi danymi. No chyba że będziesz chciał załatwiać sprawy z BOK-iem w jego imieniu :-) Dlatego moim zdaniem najlepiej (dla każdej ze stron) jest zrobić cesję. Tym bardziej, że ewentualny koszt jest znikomy - jeśli nie masz osobistego kontaktu z nowym właścicielem to będziesz musiał mu wysłać dwa podpisane egzemplarze cesji które CP przyśle do Ciebie jako dotychczasowego właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia, i tak już poza pre-paidem do niczego nie można go wykorzystać. Ja po zakończeniu umowy oddałem znajomym bez robienia cesji, po prostu przakazałem im numer konta na które trzeba płacić żeby oglądać i tyle. Funkcjonuje to już ponad rok i jest ok. Zresztą jak kiedyś chciałem podpisać nową umowę z wykorzystaniem starego sprzętu i karty to nie było takiej opcji, dostałem nowy sprzęt i kartę.

czy dekoder w prepaid mozna dac znajomemu bez przerejestrowywania? jak polsat na to patrzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie powinno się przerejestrować na nowego użytkownika. W praktyce przepis martwy.

Jak na to polsat patrzy? Jeżeli jest płacone - bardzo dobrze :D Jeżeli nie - trudno :(

Nie mogą przecież nikogo zmusić do korzystania z tej usługi.

A jeżeli chodzi o płatności, to może być na Ciebie zarejestrowany a wpłaty może dokonywać inna osoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie dotyczące aktywacji modułu pre-paid. Kiedyś, zdaje się półtora roku temu, aktywowałem moduł i wszystko działa ok z tym, że mogę oglądać jedynie pakiet familijny i nie mam możliwości oglądania kanałów HD innych niż Polsat HD. Teraz dostałem nowy moduł pre-paid, jeszcze nie aktywowany i chciałbym go zarejestrować na siebie jako drugi i aktywować. Czy taka opcja jest możliwa - zarejestrowanie drugiego modułu na tego samego właściciela?

Druga kwestia. Jakiś czas temu czytałem gdzieś (tylko nie pamiętam już gdzie), że przy nowych aktywacjach pre-paid można poprosić o późniejszą możliwość oglądania kanałów HD za dodatkową opłatą. Czy ktoś mógłby mnie oświecić i doradzić co powiedzieć podczas aktywacji modułu abym po okresie promocji mógł doładować sobie konto i pooglądać np. Discovery HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dekoder mini z 2008 roku kupiony w pre-paid(od tamtej pory nic nie oglądałem w pre paid) czy jak teraz będę chciał zapłacić za pakiet familijny to mogę zrobić to elektronicznie w ICOK ?? Czy muszę jakoś aktywować karte aby to działało czy po prostu wpłacam-księgują i już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ostatnio w prepaid pakiet familijny w promocji wakacje z cyfrowym polsatem. wpłaciłem ostatnio 24,90 aby załączyć pakiet mini max,ale konsultantka powiedziała mi ,że skoro miałem wcześniej familijny,a teraz chce mini max,to musi mi zmienić deklaracje którą musi przejść przez system. dzwoniłem dziś koło 16 to zmieniła mi ta deklaracje i kazała zadzwonić ponownie jutro tez ok 16.Czy to normalna procedura,bo jakieś trochę dziwne to jest? ccialbym obeejzec jutro mecz skry na polsacie sport,ktory jest o 10,ale nie wiem czy sie wyrobie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż kupiłem wczoraj familijny w pre-paid mam dekoder mini, wszystko ładnie świeci ale po jakimś czasie wszystko gaśnie i wyświetla się"Tego kanału nie ma w twoim abonamencie" po wznowieniu połączenia z satelitą wszystko działa ale po jakimś czasie znowu gaśnie i tak w kółko. Wie ktoś o co może chodzić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...