Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ dvbx

 

Tak wlasnie bylo, zadzwonilem i w imieniu klienta zarejestrowalem modul CAM anonimowo podajac tylko jego numer i numer karty. Jest to jak najbardziej normalne i stosowane - tylko tu podkresle ze przed tym calym zamieszaniem z kodami promocji, bo od kad przy rejestracji pytaja o kod promocji to wogole dziwne historie wychodza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie było, zadzwoniłem i w imieniu klienta zarejestrowałem moduł CAM anonimowo podając tylko jego numer i numer karty. Jest to jak najbardziej normalne i stosowane - tylko tu podkresle ze przed tym całym zamieszaniem z kodami promocji, bo od kad przy rejestracji pytają o kod promocji to wogole dziwne historie wychodza.

Po podaniu danych modułu CAM i karty, konsultant automatycznie dostaje informacje w jakiej promocji był sprzedany, to tylko niekompetencja pracownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie - dlatedo ze wczesniej wszystko bylo normalnie tzn normalnie uzytkownicy po zakupie modulu rejestrowali go przez infolinie i raczej malo prawdopodobne mi sie wydaje zeby tylu uzytkownikow rejestrujacych moduly w przeciagu ostatnich 1-2 tygodni mialo takie problemy ze wzgledu na brak kompetencji pracownikow (jeden, dwoch, pieciu ale nie wszyscy ktorzy chciali przeprowadzic rejestracje). Moim zdaniem rzeczxywiscie mogl im sie system posypac i teraz nie moga tego ogarnac - co w przypadku cp jest nie takim malo spotykanym zjawiskiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie udalo mi sie zarejstrowac i aktywowac CAM po 8 dniach czekania!!! Wystarczylo na nowo zrobic cala rejestracje!

 

 

Ja też w końcu mam aktywny moduł, po 3 tygodniach :) Proces rejestracji powtarzałem 4 razy i nic, dopiero interwencja sprzedawcy (ma swoje wejścia :lol: ) u którego kupowałem moduł pomogła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dekoder Pre-paid cyfrowego Polsatu Samsung DSB-H370G .Gdy pierwszy raz zadzwoniłem na infolinie zostałem pouczony,ze złą cyfrę wybrałem .I konsultant powiedział ze się rejestracją Pre-paid nie zajmuje,drugi mój telefon .I konsultantka powiedziała ze nie ma takiego dekodera Pre-paid,po moich ponagleniach spisała moje dane a kazała poczekać.I dziwnym trafem się rozłączyła,następny telefon i odebrał konsultant pobrał znowu dane wklepał kod promocji.I powiedział ze będzie OK.Mija kilka godzin a programy dalej zakodowane,dzwonie podaje numer karty i dowiaduje się ze nie ma mnie w rejestrze.Dopiero jak podałem numer sprawy to powiedziała ze wszystko jest ok i czekać do 48 godzin.Mija 48 godzin,dzwonie i podaje numer karty wszystko jest OK,ale dowiaduje się ze technicy nie radzą sobie z aktywacją tego dekodera.Zostaje przeproszony ale konsultantka nie wie kiedy mi kanały odkodują.Moja sprawa ma charakter priorytetowy i mam czekać na sygnał i się nie przejmować,okres pakietu zaczyna się od momentu odkodowania.Czekam kolejną dobę a sygnału nie mam,troszku jestem zawiedziony największa platforma.Dużo osób sobie ją ceni a ja już nie długo będę czekał czwarty dzień na odkodowany sygnał.Z ciekawości chciałem się zarejstrować w ICOK ale podaje ze błędne dane.Troszku jestem wkurzony tą sytuacją ile to jeszcze potrwa.Same telefony na infolinie kosztowały 15zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Same telefony na infolinie kosztowały 15zł.

To dopiero początek. Przygotuj się na więcej.

2 miesiące temu aktywowałem ten dekoder i nie miałem żadnych problemów. Nikt mi nie gadał żadnych głupot, ze nie ma tego dekodera w pre-paid. Kanały miałem praktycznie od ręki odkodowane. Przez miesiąc gratis pakiet Familijny+RelaxMix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bizon20 a ja mam w aneksie 4 miesiące Familijny+RelaxMix,lub 6 miesięcy Familijnego.To ze mają bałagan w papierach i przebudowują bazę abonentów,to się gada przez telefon a nie ze ja się dowiaduje z internetu.Na szczęście przy ostatnim telefonie mieli już moje dane i wszystko jest ok,ale kiedy mnie wpiszą do bazy abonentów i odkodują sygnał to nie wiem.Najwidoczniej abonent Pre-paid jest dla nich ohydą wolą ludzi podpisujących umowy,to ja się pytam po co jest ten Pre-paid w Cyfrowym Polsacie ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bizon20 a ja mam w aneksie 4 miesiące Familijny+RelaxMix,lub 6 miesięcy Familijnego.

Mój sprzęt leżał rok w szafie, a odkupiłem go od gościa, który dostał tuner gratis przy zakupie telewizora HD Samsung. Tam dawali tylko miesiąc gratis.

(...)to ja się pytam po co jest ten Pre-paid w Cyfrowym Polsacie ?.

Po to, żeby mogli lecieć z Klientami w kulki i przy okazji więcej od nich skasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście mi zdradzić ten kod promocji?

 

@szuwar

 

Zarejestrowałeś się anonimowo? Potrzebny był ten "kod promocji"?

 

No właśnie nie udało mi się zarejestrować anonimowo bo nie miałem kodu promocji, wobec czego Pani pow. że jak nie ma kodu promocji to nie ma anonimowości. Oczywiście jak na początku pow. ze zgodnie z regulaminem chce zarejestrować pre-paid anonimowo to pani musiała się kogoś spytać :)

 

Ja 4 razy podawałem swoje dane do rejestracji bo za każdym razem jak czekałem jak głupi te 48 godz od rejestracji to po ich upływie dowiadywałem się że nie ma zarejestrowanej takiej karty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem LEGALNIE nowy zestaw moduł+karta. Mam komplet dokumentów i fakturę VAT.

 

Chcę LEGALNIE anonimowo (zgodnie z regulaminem) zarejestrować się w Polsacie i stawia mi się warunki, których nie mogę spełnić, tzn, żąda się ode mnie podania kodu promocji, którego nie znam, mało tego, o którym nie miałem pojęcia kupując moduł.

 

Czy ten "kod promocji" to jest coś tajnego? Coś, co nie może się wydostać poza wąski krąg zaznajomionych z nim osób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ten problem był tu poruszony, więc chcę przestrzec!

Mając własny tuner CP w stanie "uśpienia" tzw. pre-paid (na ogół po zakończeniu umowy z CP), który przeleżał w szafie jakiś czas można mieć niejakie problemy z tą promocją.

Otóż, pożyczyłem takowy od kolegi (w doskonałym stanie, nowy zasilacz i pilot), pierwsze uruchomienie: błąd 09 (tel. 7 min do CP i chodzi), dalej okazuje się, że tuner ma starą listę (brak np NatGeo iTVP1) próba uaktualniena i nic.

Tuner ma soft 08 i nie chce zassać nowego, ponadto po przywróceniu Ustawień fabrycznych przepadła lista CP i tuner nie czuje częstotliwości CP. Programuje tylko ręcznie na pozycjach ponad 500.

Tel. do CP 7 min. walka o obudzenie funkcji, NIC i rada, aby udać się z nim do APS (wymiana softu czy tunera) i tak po aktywacji promocji( było szybko-5 min. i przyjemnie i od zaraz zabłysły programy Familijnego) zaczęły się schody i zaczynam żałować, że się na to skusiłem... bo już wpłaciłem kasę . Jak to teraz się wyklaruje i czy da się odkręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie trochę zdziwiłeś. Mój echostar 717 przeleżał w szafie prawie 2 lata i jak go podłączyłem teraz( także w tej promocji) to nie było żadnych problemów. Po 20 minutach od podłączenia pojawiły się kanały FTA a jak aktywowałem promocję to po ok.2 godzinach miałem pakiet familijny. U mnie od razu, przy pierwszym włączeniu pojawiła się aktualna lista kanałów. Ale jak to brak TVP1, przeciez ten kanal jest w polsacie od dawna na pozycji 3? Ale ja opisuje echostara 717, ty możesz mieć inny tuner, który nie jest tak wspaniałomyślny jak mój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy ten "kod promocji" to jest coś tajnego? Coś, co nie może się wydostać poza wąski krąg zaznajomionych z nim osób?

No właśnie chodzi o to że nikt nie wie co to jest ten kod promocji (włącznie z konsultantami"). Ja też mam legalny modułi i niestety musiałem 3 tyg się prosić żeby aktywowali mi mój moduł. Pomógł sprzedawca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...