Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że będziesz mógł za stosowną miesięczną opłatą. Nie wiem też, czy jest tu ktoś? Kto by tak pre paid na Mini próbował.

 

Z tego co wiem można tylko od Familijnego(na prepaid 42.80) w górę.

Można tylko Mini mieć jak pisze Palikot po zakupie zestawu z echostarem i aktywowaniu na 18m

 

Jak miałem prepaid to w iCOK nie miałem możliwości płacenia za Mini :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W sieci można kupić Samsunga DSB-H370G z 1 miesiącem pakietu Relax Mix. Czy może ktoś wie, czy to jest pre-paid? Czy po tym miesiącu można opłacać na zasadach pre-paid, czy trzeba podpisać umowę? Jeśli podpisać umowę, to jaką, na czas okeślony, czy nieokreślony? Chyba to jest ta promocja, co dawali z telewizorami Samsung.................................Tak siedzę i czytam i wychodzi, że to pre-paid.Chyba? Pytanie: jak na takim pre-paidzie można odbierac kanały hd? Jakiś aneks, zgłoszenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Mam takie dwa pytania:

1. Czy moglby ktos polecic jaki dekoder najlepiej jest teraz kupic do pre-paid CP (do 220 zl)?

2. Czy mozna znalezc na stronie CP informacje na temat pre-paid? Szukalem ale wszystko co widze dotyczy abonamentow.

 

Ja kupiłem za 115zł Tuner Samsung 370G HD nowy czekam na przesyłkę w tym masz 1 miesiąc gratis. Na stronie CP niestety też nic nie znalazłem odnośnie CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja kupowałem parę miesięcy temu moduł CP prepaid i też można było sobie włączyć pakiet Mini na 18 miesięcy.

W takim przypadku w icok mam opcję mini w pakietach.

Ewentualnie jest jeszcze możliwość podpisania umowy na posiadany już dekoder lub moduł CP na pakiet mini - kiedyś rzeczywiście to nie było możliwe ale teraz już można.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

bo się pogubiłem w końcu:

 

1. Czy jak kupię teraz moduł CI z kartą prepaid, to mogę aktywować na niej pakiet Mini(lub MiniMax)?

2. Czy ten moduł z kartą będzie działać na SkyStar + moduł CI?

 

Trochę głupio wywalić 400pln, a to nie będzie działać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych Userów :)

Jest to mój pierwszy post na forum, więc proszę o wyrozumiałość.

Posiadam dekoder i nową kartę Polsatu (cesja dekodera) i chciałbym opłacać od czasu do czasu za wybrany pakiet w pre-paid.

W związku z powyższym mam pytanie, czy wpłacając pieniążki na przykład w dniu 18.11.2008r. dany pakiet zostanie mi włączony na okres jednego miesiąca właśnie od tej daty, czy są brane pod uwagę wyznaczone okresy rozliczeniowe i trzeba wpłacać odpowiednio wcześniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Do odbioru kanałów HD wymagamy podpisania stosownego porozumienia. Bez takiego pisma możliwy będzie teraz odbiór MTVHD do końca stycznia. Kanały HD na dzień dzisiejszy są płatne 6zł za kanał" - cytat z BOK, swoją drogą podziwiam ich... cytować takie wykute formułki (i całe punkty umów) na jednym wydechu...

 

Jeżeli się nad tą wypowiedzią zastanowić to wiadomo, czemu nie masz przez ICOK możliwości płacenia za HD jako FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu nie jest to dla mnie jasne. Jak miałoby wyglądać to porozumienie? Jak napisłem w sprawie przejścia z FTA na pakiet mini, to zaproponowali mi porozumienie-umowa na czas nieokreślony. Czy w przypadku kanałów HD porozumienie wygląda podobnie? Czy raczej zgłaszam kanały HD, które chcę oglądać i za nie dopłacam? Co w przypadku gdy mam przerwę w opłacaniu, bo akurat nie mam ochoty oglądać Polsatu Cyfrowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh wygląda nieciekawie dla Ciebie

Otóż każde porozumienie lub umowa jest na konkretny okres. W przypadku kanałów HD możesz mieć wprawdzie na czas nieoznaczony, ale podpisanie porozumienia na HD możliwe jest wtedy, gdy masz podpisaną umowę na pakiet wskład którego wchodzi dany kanał HD. Innymi słowy z twojego prepaidu nici i musisz podpisać konkretną lojalkę na konkretną liczbę miesięcy. Nikt nie odkoduje Ci kanałów HD tylko dlatego, że za nie zapłaciłeś.

 

no i pytanko - czy można zwrócić moduł prepaid w ciągu 10 dni od aktywacji? na 99% nie można, czyli kupujesz na własne ryzyko jesli masz "chiński tuner". Nie ma to jak zamknięte furtki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...