Skocz do zawartości

Dialog media


spyrg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie udało się znaleźć to:

 

1) Użytkownik usługi DIALOG media® będzie miał bardzo szerokie możliwości kreowania własnego zestawu programów telewizyjnych, dostępnych w formie pakietów tematycznych i premium oraz pojedynczych kanałów telewizyjnych dostępnych a la carte. Wszystkie funkcje telewizji cyfrowej IPTV, a tym samym usługi telewizyjnej dostępnej w ramach DIALOG media®, użytkownik będzie obsługiwał bezpośrednio z ekranu telewizora za pośrednictwem przyjaznego interfejsu graficznego – Elektronicznego Przewodnika Programowego (EPG – Electronic Program Guide). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Ciekawy jestem - co będzie w ofercie i za jakie pieniądze. Dostałem taką krótką informację z Dialogu, że niedługo z tym rusza. Usługa ma być w pierwszej kolejnosci kierowane do uzytkowników szerokopasmowego dostepu do netu poprzez Dialog. Kończy mi się umowa z Cyfrą i stąd to pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Myślę, że w pierwszej kolejności powinni wykorzystać potencjał naszej (też jestem z e-wro ;) ) sieci. Pamietam zresztą chyba ze 2 lata temu (jeszcze nie był to Dialog) był artykuł w Chipie, o tym że rzekomo w e-wro już prowadzą testy z wypożyczalnią filmów...

 

Edycja Burli: Usunięte zbędne cytowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...
Gość Anonymous

Znajomi mają DialogMedia we Wrocławiu.

Przyznam, że sprawuje to się bardzo fajnie.

Gdybyście chcieli to wpadne do nich i zrobię jakąś większą relacje. Pytajcie sie to postaram się odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...