Skocz do zawartości

Jaki odtwarzacz DVD wybrać?


PiotrekJaw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wanderer - też to widziałem (akurat na ceneo.pl) ale uwierz mi to albo dostaniesz ten sprzęt początkiem listopada (może końcem października) albo on nie jest z europejskiej dystrybucji ewentualnie bo tam w tym drugim mają tylko jedna sztukę (można sprawdzić ilość) to może być jakiś demo sprzęt. A to że można do 1080i oraz P to bardzo proste jest bo każdy telewizor hdready (po za nowa seria D w sony) nie potrafi obsłużyć 1080p więc max to 1080i a jak masz full HD albo sony seria D to włączasz 1080p. Tyle ze w przypadku TV sony najlepiej zostawić na 576p i niech TV sie tym zajmie (ma lepszy procesor) ale jeśli ktoś nie ma telewizora Sony to upscalin przez odtwarzacz jest dużo lepszym rozwiązaniem (większość TV nie dorówna temu algorytmowi)

 

....radził z Xvidem, bo większość filmów jest wychodzi w tym formacie.

 

A gdzie to mają taka wytwórnie????

 

Don_Mag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Don_Mag

Masz rację. Pomimo usilnych poszukiwań nie udało mi się tego odtwarzacza SONY DVP-NS78H nigdzie kupić. :?

Będzie w sprzedaży może za miesiąc albo i jeszcze później.

Dlatego mój wybór padł na Sony RDR-HX750S. Co prawda jedną nagrywarkę już mam ale co mi tam. :wink:

Czytałem o tym modelu same dobre opinie i chyba nie będę czekał.

Pozdrawiam.

 

37192.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Czy panasonic model DVD-S511 to dobry wybór. Jeśli ktoś ma ten odtwarzacz to proszę o jakieś opinie. Czy czyta wszystkie dvixy, wyświetla polskie znaki, odtwarza wypalane płyty bez problemów itp. A może ktoś mi poleci jakiś inny model w podobnej cenie. Chociaż raczej jestem przekonany do firmy panasonic. Kiedyś myślałem o Pioneerze ale coś czytałem że nie wyświetla jakiś napisów w dvixe.

A może nie warto przepłacać i kupić tańszy model panasonica np. s33

 

Pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Proszę o pomoc przy wyborze jakiegoś dobrego odtwarzacza DVD, może macie jakieś doświadczenia jakie są dobre, a którę lepiej omijać z daleka :D .Najlepiej żeby czytał jak najwięcej płyt te oryginalne i te z własnymi nagraniami :lol: , cena jaką mogę przeznaczyć to 300zł.

 

No ja też szukam niedrogiego odtwarzacza DVD do 300 zł i rozważam takie modele:

 

Philips DVP5960

Thomson DTH161B

Samsung DVD-HD870

Grundig GDP 3560

 

Jednak myślę też czy nie warto dołożyć trochę pieniędzy i kupić jakieś kino domowe np.

 

LG HT362ST

albo Panasonic SC-PT150

 

Chętnie posłucham waszych rad ...

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc przy wyborze jakiegoś dobrego odtwarzacza DVD, może macie jakieś doświadczenia jakie są dobre, a którę lepiej omijać z daleka :D .Najlepiej żeby czytał jak najwięcej płyt te oryginalne i te z własnymi nagraniami :lol: , cena jaką mogę przeznaczyć to 300zł.

 

No ja też szukam niedrogiego odtwarzacza DVD do 300 zł i rozważam takie modele:

 

Philips DVP5960

Thomson DTH161B

Samsung DVD-HD870

Grundig GDP 3560

 

Jednak myślę też czy nie warto dołożyć trochę pieniędzy i kupić jakieś kino domowe np.

 

LG HT362ST

albo Panasonic SC-PT150

 

Chętnie posłucham waszych rad ...

 

Pozdrawiam

Paweł

 

Ja zastanawiałem się nad Philipsem DVP 5980 jest troche lepszy od DVP 5960, a co to kina domowego to te które wymieniłeś ym nie kupował, cena mówi sama za siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Pierwsze co powinienes sobie zadac to czy chcesz nagrywac na hdd i pozniej ogladac nastepnie kasowac(zawsze sie to sprawdza jak jestes do pozna w pracy a na drugi dzien ogladasz) lub czy starczy Ci bez dysku na plyte.Najwazniejsza kwestia na ktora zwroc uwage to koniecznie czy ma wejscie RGB tak zebys mogl nagrywac sygnal z urzadzen zewnetrznych bez pelzajacych lini tj warkoczykow.Proponuje zatanczyc z LG.Maja najlepsze uklady laserowe oraz nieprzecietny poziom technologiczny.Jesli kupisz nagrywarke ktora mimo wysylania przed dekoder RGB bedzie zapisywac composite, zawsze mozesz zrobic manewr wyprowadzenia S-VIDEO przez eurozlacze jest taki adapter i do nagrywarki podac s-video na froncie + dwa razy chinch bialy i czerwony.Pamietaj s-video idzie tylko obraz [beep] musi isc oddzielnie.Napewno zyskasz lepsza jakosc obrazu.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Niema sprawy sluze pomoca bo bardzo dlugo w tych klockach siedze.Ja na Twoim miejscu bym wplacil te 500 zl i drugie 500 wzial na 10 rat i kupil cos naprawde przyszlosciowego.Np model RH-278RH.Zabaweczka przyszlosciowa z wejsciem DV HDMI COMPONENT HDD 250GB.Nic dodac nic ujac.I recze glowa za jakosc ukladow laserowych.Moim zdaniem jedne z najlepszych na swiecie.W koncu to im udalo sie zrobic w jednym blu ray i hd dvd.Nikt im nawet nie podskoczyl nawet Sony Panasonic Denon Marantz Onkyo siedza cicho.Samsung ciagle kreci ze bedzie mial swoj BD-U5000.Ale jakos nie daje rady.Stary nie oszczedzaj na tym a wiecej satysfakcji i radosci bedziesz z tego miec niz za 3 lata znow kupisz dziadostwo za 500 zl.Pozdr.

 

 

P.s.Jezeli masz dekoder sat MPEG-2 z wyjsciem s-video to smialo mozesz brac DHR-8105 DAEWOO.Sygnal podasz mu od frontu plus dzwiek.Bardzo mocne stabilne oprogramowanie.Expresowa reakcja na polecenia nie dostaje czkawki(nie wiesza sie) HDD 160GB.I co najwazniejsze bardzo mocny uklad laserowy.Przypuszczalnie ich ale nie potwierdzam bo nie chcialo mi sie jej rozbierac.Napewno lepiej i dluzej bedzie chodzic niz PHILIPS czy Panasonic czy SONY.Robilem tego tak wiele ze wiem jak trwale sa czytniki tych firm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

RH-278 Nalezy oczywiscie do koncernu LG.Wejdz na strone http://www.lge.pl.Sprawdz modele byc moze nawet nizsze maja WEJSCIE RGB NA AV2/AV1 przeczytaj szczegolowo instrukcje obslugi masz ja jako plik PDF przy kazdym oferowanym tam wyrobie sciagnij sobie i zobacz rozdzial.NAGRYWANIE Z URZADZEN ZEWNETRZNYCH.Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...