Skocz do zawartości

8TV


BartekTV ZigZap 2004-2008
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś postanowiłem założyć temat o 8TV, takiego nie ma na forum.

 

Najkrócej trwająca stacja muzyczna, nawet roku się nie doczekała... Dość że fajna oprawa, to jeszcze spoko piosenki w porównaniu do Polsat Music. Piszcie co sądzicie o tym kanale

Edytowane przez Tomo21
Nazwa tematu nieodpowiednia dla tego działu, usuwam przedrostek (FTA). Plus usunięcie nadmiarowego posta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Moim zdaniem chyba jednak błędem był powrót do nazwy Eska TV gdyż teraz już po zakupie stacji ZPRowskich przez Polsat nazwa stacji pewnie zostałaby poprawiona na TV8 przez co stacja miałaby teraz logo zbliżone do Czwórki i Szóstki. Zresztą obecna ramówka Eski TV w niczym nie odbiega od dawnej oferty 8TV bo są zarówno programy rozrywkowe i seriale jak i teledyski. 

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat już istniał na forum i został zamknięty z dniem zamknięcia stacji. Nie jestem pewny czy nadaje się do "Wspomnień czar", bo ja żadnego czaru nie widzę. Kanał rzeczywiście podobny do dzisiejszej Eski TV tylko, że playlista była inna oraz rozrywka była już po godzinie 16.00, a w niej głównie programy i seriale z USA a także polski program własny - "Nowa ja". Eska TV próbowała parę razy z własnymi programami - "Kilerskie Karaoke", "Wczorajsi - czyli taśmy prawdy" oraz "Celebs Go Dating. Gwiazdy idą na podryw". Niestety to były jednosezonowe programy, które można by powiedzieć miały swoje premiery co ok. 5 lat. Osobiście patrząc na to jak historia telewizji się zmieniła wolałbym, żeby dalej 8TV istniał, bądź był pod nazwą Eska TV, ale żeby właścicielem był ZPR Media, ponieważ Polsat jak to ma w zwyczaju dodaje do ramówki własne produkcje. Dzisiaj to - "Polacy za granicą", "Włatcy móch" czy "Pod lupą". Jedyne moje osobiste wspomnienie tej stacji to konkurs na profilu Facebookowym, gdzie do wygrania była płyta jakiegoś zespołu. Konkurs zaczął się tydzień przed zamknięciem stacji. Mieli wylosować 10 wygranych, ale zainteresowanie się tym konkursem jak i ogólnie stacją było tak niewielkie, że komentarzy było tylko 7. Konkurs więc szybko powtórzono, a płytę dostałem dopiero 2 tygodnie po zamknięciu stacji :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roczna zamiana Eski TV na 8TV była dla mnie błędem, ponieważ 8TV nadawała w dni szkolne programy rozrywkowe i seriale już po 16.00, a dla mnie jako ówczesnego użytkownika telewizji naziemnej to było odcięcie dostępu do jakiejkolwiek muzyki (oprócz radia), bo miałem jeszcze w tygodniu zakaz korzystania z Internetu.

Gdybym w latach 2016-2017 miał satelitę, to nie odczułbym tak bardzo rocznej zamiany Eski TV na 8TV. Korzystałbym z innych stacji muzycznych.

Dziś wolałbym, żeby to 8TV istniała. Po przejęciu ZPR Media przez Polsat Eska TV została "zniszczona" polsatowskimi produkcjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...