Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...a mi przestal nagrywac ( nie zawsze ) programy GDY wybiore z pilota

klawisz PROGRAM

wtedy mamy PROGRAM TV dla stacji i z tej pozycji "ustawiamy " co ma sie nagrac

 

NIE nagrywa przy wylaczonym TUNERZE czyli gdy jest w stanie czuwania

 

gdy TUNER jest wlaczony NAGRYWANIE sie załaczy i nagrywa

 

 

WY tez TAK macie ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Ghostline nagrywamy bufor do biblioteki nie z menu tylko poprzez przycisk rec gdy oglądamy materiał z bufora (time shifting)

 

Ach, teraz rozumiem. Czyli najpierw trzeba odbiór zatrzymać PAUZĄ, a po powrocie rozpocząć nagrywanie?

Miałem nadzieję, że można nagrać do biblioteki cały materiał, który PVR i tak zawsze nagrywa w tle na potrzeby Time Shifting od czasu załączenia danego kanału.

Szkoda, że nie ma takiej możliwości (np. zaczynam nagrywać film, który oglądam od początku dopiero wtedy, kiedy mnie olśni, że mi się podobahttps://forum.satkurier.pl/posting ... &p=219585#).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba muszę zmienić dilera ;-) . Tak oczywiste, że aż mi wstyd.

Wielkie dzięki. A wiesz może coś o możliwości nagrywania sygnału z dowolnego programu z Astry? Niby na ekranie pojawia się komunikat: Nagrywanie rozpoczęte, ale zapis się nie rozpoczyna (dysk milczy). Dzieje się tak tylko na Astrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z philipsem. Do tej pory mjałem połączony dekoder z tv philipsem i wszystko działało ok. Teraz mam połaczony dekoder z tv samsung 40a536 i występują dwa problemy:

1) Dekoder nie che się włączyć gdy jest włączony tv, czyli trzeba najpierw włączyć dekoder a potem tv

2) Gdy włączę na kanał do któtrego nie mam dostępu nie mogę zmienić na inny. Muszę wyłączyc tv, i dopiero zmienić kanał i znowu włączyć tv. Jest to dosyć uciążliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to, jak bede sterował diseqc, przecież Philips posiada Diseqc 1.0 więc sterowanie nim nie będzie stanowiło problemu.

Rzeczywiście działa! ;) Myślałem, że podobnie jak w dekoderze CP trzeba przestawić tryb pracy dekodera :) Podłączyłem kabel z diseqc i śmiga aż miło. :) Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że kolega nadmiernie narzeka na tego Philipsa.

Jest kijowo!

Wczoraj zaprogramowałem nagranie filmu, który miał koniec późno w nocy. Międzyczasie oglądałem program na innych kanałach i o określonej godzinie dekoder zaskoczył rozpoczynając wcześniej zaplanowane nagrywanie. Idąc spać wyłączyłem sam telewizor, z myślą, że zaporogramowany dekoder po skończeniu nagrywania sam się wyłączy. Niestety nie. Rano, gdy sprawdziłem, nazwyczajniej w świecie był właczony :>

Czy to taka jest jego uroda? Czy też zrobiłem coś nie tak :|

Oczywiście nagrał to co wcześniej zaprogramowałem. Od poczatku do samego końca :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sprzet tak ma. On sie wylacza jedynie wtedy, kiedy sie sam wlacza na nagrywanie. Po nagrywaniu sie sam wylacza. Ale jezeli nagrywanie rozpocznie sie gdy Philips wczesniej juz jest wlaczony (ogladasz jakis program), to faktem jest ze nagra to co jest zaprogramowane, ale sie nie wylaczy !! Ten sprzet tak ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlaczcie sobie dekoder pvr hd na kanal 201 tam gdzie jest program niemiecki ZDF to bedzie sie wam za kazdym razem resetowal.Do [beep] maja soft wgrany do tych dekoderow.Sprawcie pozdrawiam wszystkich co sie morduja z tym dekoderem.

Nie spowodujesz żeby znikła trzeba czekać na nowy soft każdy tak ma.

A przelacz na kanal 201 to sie zresetuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...