Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proszę mi powiedzieć bo nie moge zaktualizować softu....... Podczas aktualizacji miga lampka czerwona i czekam troche czasu ale nastepnie przy finalizacji mrygaja lampka stand by i czerwona twardego dysku nastepnie tuner sie wlacza ale oprogramowanie wyskakuje 79. Nie moge tez nagrywac jak wlaczam REC to nie pali sie lamka nagrywania....uszkodzony jest dysk w tunerze?Proszę o odpowiedz.......... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, cały czas chodzi dysk i włącza się błyskawicznie. I fajnie.

Niezbyt fajnie, bo hałasuje jak dekoder n-ki.

Dlatego wyłaśnie wybrałem tego złoma z C+, bo przynajmniej nie kręcił dyskiem bez przerwy...

 

Mam nadzieję, że to hałasowanie dyskiem będzie się jednak odbywać w jakichś "nieszkodliwych" godzinach np. w przedziale 3.00-6.00 w nocy, a nie na okrągło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche fajnych filmow za 2 zł jest ja rano mialem dostepne 2 pozycje teraz mam juz 5 :) Ten dysk nie hałasuje znowu nie przesadzjcie hehe:)

 

Dwa złote z film to przez miesiąc z promocji. Potem będzie bodajże 13 zł.

 

Moim zdaniem cały ten push-vod to nieporozumienie. Co to za "video-on-demand" jak mogę wybierać z góra 50 tytułów?

W dowolnej wypożyczalni mam za mniejsze pieniądze kilka tysięcy tytułów na DVD, z napisami, dodatkami, dźwiękiem 5.1 itp. Problem tylko w tym, że muszę się do tej wypożyczalni kopsnąć osobiście. Ale przynajmniej mam z czego wybierać.

 

Ponadto dysponując PVR-em moge sobie w ciągu tygodnia ponagrywać filmów ile dusza zapragnie i VOD-a z Amelią do szczęścia nie potrzebuję. Gdyby tylko Cyfra+ pozwoliła mi wykorzystać całą dostępną przestrzeń dysku to bym sobie sam prywatnego VOD-a zestawił i to bez zdzierania kilkunastu zł za jeden niekoniecznie świeży film (patrz: Amelia) i bez buczenia dyskiem w godzinach w których mi to przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dowolnej wypożyczalni mam za mniejsze pieniądze kilka tysięcy tytułów na DVD, z napisami, dodatkami, dźwiękiem 5.1 itp. Problem tylko w tym, że muszę się do tej wypożyczalni kopsnąć osobiście. Ale przynajmniej mam z czego wybierać.

 

Gdzie ty masz wypożyczalnię z tysiącami filmow w HD ? I to za mniej niż 13 zł ? :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile będzie pozycji w HD na VOD? 5 tytułów? 10? I to ma być "video-on-demand"?

Z tego co zawuażyłem z obecnej oferty i tak większość jest SD.

Naprawdę wolałbym po prostu więcej miejsca na dysku do nagrywania tego co już jest dostępne.

 

Podejrzewam, że gdy wojna formatów juz się rozstrzygnęła, za pół roku w porządnych wypożyczalniach będą setki tytułów na blu-ray, a i ceny odtwarzaczy spadną do rozsądnego poziomu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie narzekajcie tak na ten VOD. Nikt Wam nie karze z tego korzystać.

Nie masz ochoty to biegaj do wypożyczalni dwa razy, bo oddać też musisz :mrgreen:

 

Jak dal mnie jest to OK oferta, ale nie spodziewam się, żebym obejrzał więcej niż 2 filmy w miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wygląda, jakby dla niektórych VOD był jakąś karą i ktoś na siłę kazał im płacić i oglądać wszystkie filmy.

Nie wydaje mi się, żebym często kupował film w VOD, ale ciekawe, czy skoro pieniądze będą doliczać do rachunki to będą za nie Złote Plusy- za dwa filmy miesięcznie miałbym Mezzo za darmo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dysk nie będzie huczał na okrągło - to niech sobie ten VOD będzie... Wiem jak to boli na przykładzie wyjącego non-stop n-recordera.

 

Choć i tak wolałbym możliwość wykorzystania części dysku zarezerwowanej na VOD dla własnych nagrań. Ale z drugiej strony nikt tego nie obiecywał przy zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta: po pierwsze podłącz PVR przez coax do amplitunera, a po drugie wybierz ścieżkę oryginalną na Canal+ (ew. HBO). DD (w tym 5.1) nadawane jest tylko na ścieżce oryginalnej.

Z tego co mi wiadomo HDMI z PVR podaje dżwięk tylko stereo, a poza tym nie wszystkie filmy / programy nadawane są w 5.1; czasami DD jest w wersji 2.0.

 

Dzięki, teraz działa jak powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepujacy problem: HBO Digital niby pokazuje ze sciagnal mi dekoder pare filmow,bodajze 6,ale po nacisnieciu "odtworz"pokazuje sie licznik czasu i Display pokazuje play tyle tylko ze Film nie startuje .Ten licznik odtwarzania przeskakuje 1:00, 1:30; 1:45 itd.Myslalem ze dysk skopany ale moje wlasne nagrania odtwarza bez zarzutu. Cyfra radzi pojsc i wymienic to pudlo tyle tylko za do puntku cyfry mam jakies 1000 km .Ma ktos inne pomysly?

A,wesja oprogramowania 85 i polaczone to wszystko jednym kablem i pojedynczy konwerter rzecz jasna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cała atrakcja VoDu to tylko HD, na razie nieliczne, tego w wypożyczalni nie uświadczysz,

Oczywiście w wypożyczalni uświadczysz. W Beverly Hill Video są do wypożyczenia dyski BLU-RAY, problemem jest jednak dostępność odtwarzaczy. HD w wykonaniu Cyfry VOD jest lekko naciągane (choć Iron Man wydaje się warty swoich pieniędzy (2 PLN) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepujacy problem: HBO Digital niby pokazuje ze sciagnal mi dekoder pare filmow,bodajze 6,ale po nacisnieciu "odtworz"pokazuje sie licznik czasu i Display pokazuje play tyle tylko ze Film nie startuje .Ten licznik odtwarzania przeskakuje 1:00, 1:30; 1:45 itd.Myslalem ze dysk skopany ale moje wlasne nagrania odtwarza bez zarzutu. Cyfra radzi pojsc i wymienic to pudlo tyle tylko za do puntku cyfry mam jakies 1000 km .Ma ktos inne pomysly?

A,wesja oprogramowania 85 i polaczone to wszystko jednym kablem i pojedynczy konwerter rzecz jasna

Mam to samo. Najpierw przez 1,5 miesiąca pomimo wykonania 15 telefonów do BOK, nie udało się aktywować usługi. Zaskoczyło po upgradzie softu na 85 FT1. Filmy się ściągają, ale nie można ich odtworzyć. Wszystkie inne funkcje działają (moje nagrania i VOD). Jeśli mam ganiać z tunerem co tydzień do wymiany, to może warto zrezygnować z kiepskiego HBO Digital albo i PVR-a. Grandą jest poza tym branie kasy za wynajem tego badziewia. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam taki problem na tym tunerze i juz sam nie wiem gdzie tkwi przyczyna otoz problemy pojawiaja sie na kanalach HD na innych kanalach jest ok a gdy przelacze na kanaly HD tuner lapie sygnal po czym po chwili wyskakuje brak sygnalu gdzie w opcjach ustawienia anteny jest poziom 4.5 i nawet jak juz straci sygnal przelaczajac na kanaly zwykle nie lapie sygnalu.Jedyne co trzea wtedy zrobic to wejsc u menu ustawienia anteny wziasc na sygnal wtedy pojawi sie 0,wyjsc jeszcze raz wejsc nic nie zmieniajac i sygnal znowu jest na 4.5 i kanaly dzialaja ,czy moze mial ktos podobny problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja mam taki problem.Mam usluge HBO Digital. Na poczatku sciągało filmy bez problemowo a teraz od paru dni lipa. Dysk słychac jak pracuje (chodzi calą noc).Wstaje rano dysk dalej słychać i tunera nie da sie włączyc totalna zwiecha .Pilot nie reaguje przyciski na tunerze tez.Pomaga mu tylko wyciągniecie wtyczki z prądu.Sciagnietych filmow w bibliotece brak.VOD chodzi bez problemu,Oprogramowanie zaktualizowane.Czy wie ktos o co tu chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...