Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie doszukujcie na siłę błędów nowego softu :wink:

Któż wie, może już żadnych nie ma...

A jednak są :!: .

Po wyjściu z MENU przestawia się na domyślne (czyli to zapisane w opcjach) ustawienie zoomu. W poprzedniej wersji softu "pamiętał" ostatnie ustawienie, wybrane za pomocą klawisza HD. Żeby nie było, że tylko narzekam: Poprawiono działanie klawisza HD przy połączeniu za pomocą kabla RGB (poprzednio działał poprawnie tylko na połączeniu HDMI). Przyspieszenie działania dekodera wiąże się raczej z zakończeniem akcji ściągania i szyfrowania oferty VOD. U mnie nastąpiło to prawdopodobnie wczoraj, jeszcze przed zmianą softu, w efekcie dekoder znacznie przyspieszył działanie (zauważyła to też moja córka) i przestały wystepować niektóre charakterystyczne dla Phila PVR błędy (np. przy obsłudze "Time shifta"). Wiele osób zresztą wspominało na tym forum o efekcie "docierania".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@satan19990 Nie panikuj. Wejdź w MENU->Ustewienia terminala->Parametry TV... Ustaw typ SD 4/3 RGB i powinno być dobrze. Zoomem można sterować za pomoca klawisza HD

 

Zrobilem tak i nic. Wszystkie kanaly odbieraja normalnie tylko menu itd sa pomniejszone. Wszystko sie da rozczytac jako tako ale to jednak nie to samo. A wiec do sie tego starego softa jakos przywrucic czy jestem zdany na tego ktorego mam? A reaktywacja karty cos da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mi po zaktualizowaniu na nowe oprogramowanie przestało działać wyjście HDMI w tunerze ,po prostu plazma przestała odbierać sygnał HDMI ale jeśli podłącze przez euro obraz jest ,czyli chyba w sofcie jest jakiś bug ,przed zmianą wszystko chodziło idealnie,wyłączałem z prądu i tuner i telewizor nic to nie dało. Mam to połączone kablem HDMI-DVI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by problem rozwiązało:) niestety ale nie wiem jak to zrobić. Cyfra + raczej wersji nie obsługującej hdcp nie udostępni. Ja się zorientowałem w zasadzie w momencie jak zacząłem ściągać ten nowy soft. Przypomniałem sobie o forum n-ki i ich problemach. Oni o tyle mieli szczęście, że dekodery n posiadają component a w philipsie go brak..... ech mądry Polak po szkodzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale Twoj tv pewnie nie obsługuje HDCP - ja mam tak samo... rozwiązania tego problemu nie widzę. Może ma ktoś jakiś pomysł?

Michał

Ja ten problem przewidziałem biorąc Phila bez dysku ale za to z komponentem. A po komponencie obraz super, niestety VODu nie uświadczę.

A teraz się boję aby mi softwarowo nie zablokowali komponenta :? Ach, kiedy w końcu będzie edukacja na te tunery :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...