Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możliwe że DD idzie w 2.0 hmmm

 

Teraz onkyo elegancko wyświetla wejściowy format audio jako PCM lub DD.

Ale musiałem kabel hdmi puścić bezpośrednio z PVR na TV, dodatkowo połączyć coaxialem PVR-ampli i muszę połączyć drugim (dłuższym) kablem hdmi ampli z TV aby korzystać z menu ekranowego ampli.

To jest chyba odpowiedź - trzeba satke bezposrednio do tv a spdif do kina

 

Temat rozgryziony dla potomnych - podłączenie Philips PVR pod SPDiF

1) satka HDMI do TV

2) spdif do kina

3) jak leci audycja DD dajesz plus na pilocie i w prawo na "język" wtedy zmienia się np z 2.0 na DD 5.1 dzwięk finezja jest jedno ale w filmie tym d.d 5.1 jest w wersji jaka lubię czy ENG i napisami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przywiozłem ten dekoder do domu i od razu problem.

Mianowicie – odłączyłem od telewizora poprzedni dekoder (sagemcom HD), następnie podłączyłem PHILIPSA tym samym kablem HDMI i oczywiście do sieci.

Po uruchomieniu i zmianie listy kanałów dekoder pokazał listę jak dawne dekodery SD.

Mam na myśli to, że w liście nie mam programów HD (tvp1hd itd.)

Co może być przyczyną takiego problemu. Wygląda to w tej chwili tak, jakby to był jakiś stary dekoder ze starym telewizorem.

Z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie 12 jest m.in

- sterowanie pilotem (dotyczy obsługi telewizora)

- wymiana baterii w pilocie

- inne bzdury nie związane z problemem

 

Od samego początku gdy pojawił się problem śledzę instrukcję i nic w niej nie ma...

W menu też tej opcji nie znalazłem, a listę kanałów zmieniałem już dwadzieścia razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwości do poniedziałku oto link z aktualizacjami co gdzie kiedy jak, http://cyfraplus.pl/technologie/sprzet/ ... derow.html ,po aktualizacji wyszukaj na nowo programy i będzie dobrze, zresztą zobacz ile ten wątek forum ma stron ten sprzęt jeszcze nie raz Cię zaskoczy, aby na plus.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gustlik, minuta z google i znalazłem jak ustawić dekoder, by pobrał listę dla kanałów HD.

Dzięki wielkie - już śmiga lista HD ;):brawo:

 

Wstawiam link, może przyda się komuś innemu http://www.hdforum.pl/showthread.php?31 ... WI%A1ZANIE

 

Zastanawiam się teraz, czy po aktualizacji softu, będę mógł zmienić ustawienia jakie było poprzednio...?

Pewnie to w niczym nie przeszkadza, ale lepiej ustawić tak jak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jak już wcześniej pisałem niedawno odebrałem dekoder Philips pvr. Dekoder ma bardzo starą wersje oprogramowania. Niestety nie mogę go zaktualizować, ponieważ ukazuje się komunikat, że aktualizacja jest niedostępna.

 

Czy jakiś inny sposób na aktualizację? Czy też działa to tylko w wybranych terminach i w chwili obecnej nic z tym nie zrobię?

 

Z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...