Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nie nagrywa, to jest to wystarczający powód żeby soft aktualizować. Chyba że problem leży gdzie indziej, np. dochodzi jeden kabel a w ustawieniach jest konwerter TWIN. Co do położenia programów HD to rozwiązanie podawałem w moim wczorajszym poście z 11:51. Być może najnowszy soft nie jest tu warunkiem niezbędnym. Warto poeksperymentować z parametrem PID. Ze 127 przestawić na 227 i wczytać listę kanałów. Na sofcie 114 też będzie mulić. Nie wiem czy nie bardziej niż na 111, ale zdaje się nie masz wyboru. Ja do dziś sobie w brodę pluje, że odprawiłem w niebyt 98.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację. U mnie też zaczęło ponownie odbierać kanały z Astry po aktualizacji do wersji 114, ale musiałem wykonać myk podany w mailu przez Pomoc Techniczną Cyfry+. Otóż trzeba było odłączyć dekoder od zasilania, wyjąć kartę kodową, włączyć dekoder (bez włożonej karty), na ekranie pojawia się komunikat aby włożyć kartę, wtedy trzeba dostać się do menu i przeprowadzić wyszukiwanie kanałów. Po tym zabiegu kanały z Astry znów działają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam taki problem, ale mysle ze to wina wspołpracy z plazmą panasonica. jak tv jest wyłączony to pilot szybko przełącza kanały na dekoderze. zna ktoś pewny sposob jak temu zaradzić? myślałem że PACE PVR zamula ale wychodzi na to ze ten PHILIPS dużo bardziej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrunia04

Raczej widze że to wątek Philips-ie którego posiadam(patrz opis).Czarny oryg pilot mi sie ro..ebał i dokupiłem od Pace.W końcu to ta sama firma:)Dekoder nie jest demonem prędkości ale ten pilot wg. mnie działa lepiej(ten od Pace)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest grane ale wczoraj i dzisiaj dekoder sam się wyłącza i ponownie sam się włącza tak co ok. 1,5 godz (dzisiaj już chyba z 7 razy), w tygodniu nie wiem jak jest bo nie jest tak intensywnie eksploatowany jak w weekendy. Czytałem o tych problemach na tym forum, a teraz dopadły i mnie, jest na to jakaś rada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie. Teraz jeszcze obserwuj ofertę VOD z czasem dostępne będzie tylko "jak zamówić film dla dorosłych".Cała reszta będzie "dostępna wkrótce" a faktycznie wcale. Albo wymiana, albo czekanie na nowy soft, który nie wiadomo czy problem rozwiąże. Ale zdaję się, że chyba w pierwszej kolejności będą poprawiać soft dla drugiego ścierwa PVR jakim jest Pace.

 

EDIT

Jest nowy soft, właśnie pobieram. Dzisiaj będzie chwila prawdy. Soft pobrany, wersja 116

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...