Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam bladego pojęcia dlaczego nie macie możliwości wybrać ścieżki dźwiękowej w HBO.

Ja zawsze miałem tą możliwość w każdej wersji oprogramowania jakie się pojawiały i możliwość tą mam do dzisiaj cały czas.

 

Abonenci Cyfrowego Polsatu dostaną kanały HBO z transpondera Cyfry+ w gorszej jakości niż te, które aktualnie oglądają, zaś abonenci Cyfry+ dostaną HBO HD w podobnej jakości jak dotychczas. Wiele jest powodów, dla których HBO HD zostanie wyłączony z transpondera Cyfry+, jednym z nich tak jak informowaliśmy może być włączenie nowej usługi VoD od Canal+. Kolejnym powodem może być to, że jakość kanałów pogorszyła się po włączeniu Home Box Office HD w Cyfrze. Abonenci Cyfrowego Polsatu poza zmianą jakości odczują także brak napisów w formie DVB, których nie udostępnia Cyfra+.

 

Żródło (info z 2008 roku) http://tinyurl.com/ye2mb8z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego Ty nie rozumiesz? Twój artykuł jest z 2008 roku, a mi przed aktualizacją czyli jeszcze w niedziele napisy działały, więc co ma ten artykuł do mojego problemu?

 

Nie wiem co ty oglądałeś ale napisów na HBO nie ma już długo. Zajrzyj sobie na http://www.cyfraplus.pl/program/abo/ i wyszukaj program HBO i Canal+. Filmy z napisami oznaczone są ikonką "N". Widzisz gdzieś taką przy filmach na HBO? Napisy są tylko na C+, C+ Film i okazjonalnie na Ale Kino.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe co piszesz :lol2: Ja jakoś mam napisy cały czas kiedy tylko se włącze i czy to jest CANAL+ czy HBO to nie ma różnicy bo mam tu i tu.

 

Po drugie to Cyfra+ nadaje HBO z transp. CP a nie odwrotnie. Poza tym nie ma to dla mnie znaczenia bo jakość na wszystkich 9 kanałach HD mam bez zarzutów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedopisałem jednej ale istotnej rzeczy.

Mianowicie przy wyborze wersji oryginalnej nie ma możliwości wyłączenia napisów... Na to wychodzi że jak chcemy oglądać w wersji oryginalnej to muszą być napisy. Nie da sie ich wówczas wyłączyć. Pewnie niewielu to zmartwi ale ja chciałbym mieć czasem taką możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za to na AleKino kiedy przelaczysz film na "inny" jezyk to wchodza jakies bardzo dziwne napisy. Podswiadomie probuje sie je identyfikowac i tlumaczyc.

Tuz obok mam FreeView z ciekawymi filmami, ale tam z kolei leci kupe reklam i bardzo zaluje, ze Cyfra nie zezwala na ogladnie innych naziemnych telewizji cyfrowych przy uzyciu tego dekodera.

I co jak co, ale dekoder moglby zapewniac dekodowanie telegazety i wyswietlanie jej z poziomu dekodera a nie TV. Nie bylo by wtedy problemow z jej odbiorem. U mnie telegazeta po kablu SCART nie dziala, bo kraj w TV jest ustawiony UK. Gdy sie go zmieni na PL to telegazeta dziala, ale z kolei nic nie odbiera po naziemnej cyfrowej :-(

 

Ponadto niepokoi mnie cos jeszcze. Ten dekoder podobno ma miec oprogramowanie uwzgledniajace polskie znaki diakryczne, ale zupelnie sobie z tym nie radzi kiedy na poczatku programu jest literka "ś", wtedy nie jest ona wyswietlana. Mowie tutaj o chwili, kiedy po porzelaczeniu programu wyswietla sie metryczka: Tytul, rodzaj i belka z czasem. Ponadto z rodzajem programu Cyfra tez sobie za bardzo nie radzi. Kwiatki to "Ojciec Mateusz, Serial Thriller" lub "Film Komedia" przy transmisji mszy katolickiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich ponieważ jestem tu nowy mam problem ze swoim PVR hd ponieważ na canal + film hd pokazują mi sie kwadraciki i tak jak by się obraz tnie a po chwili pojawia się komunikat brak sygnału sprawdż antenę proszę o pomoc i z góry dziekuje

ps. decoder pvr hd posiadam od wczoraj od 12 po podłączeniu dekoder zaktualizował soft do wresji 92 . :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szkoda, myślałem że jest jakiś sposób na zwolnienie miejsca na dysku, no chyba że kupie laptopa z tunerem TV. Dzięki.

 

Zawsze jest opcja "wykasuj"

 

To to wiem ale myślałem że filmy na których mi będzie zależeć zostaną ze mną na dłużej :? a tak wybór ograniczony zostanie do kilku filmów na dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...