Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam następujące pytanie czy są jakieś technicznie przeciwwskazania aby na kabel dochodzący do LN2 załozyć trójniczek i dodatkowo na tym kablu podłączyć inny dekoder ( jakos nie mam ochoty na ciągniecie trzeciego kabla i inwestcję w poczwórny konwerter ), zakładam że dodatkowy dekoder nie będzie pracował w czasie nagrywania na PVR i odwrotnie.

 

Dziękuję za wszelkie podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się. z tym że jesli chcesz mieć zawsze ready nagrywanie - podepnij kabel bezposredni do LNB od nagrywania. Ja mam to zrobione w ten sposób. Mój Humax jest podłączony do lini a za nim z przelotki do PVR i jeden kabel bezpośredni do PVR . Na stałe mam ustawione w Philipsie na jeden konwenter.

Jakos daję radę. czasem , w zalezności od tego co chcę zrobić przełączam na Twin ale zwykle jade na jednym.Fakt że dość często używam Humaxa gdzie mam w tej chwili full pakiet Polsatu oraz tnk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z dekoderami PVR CYFRY+?

 

 

Od paru dni klienci zainteresowani dekoderami PVR, lub podpisujący już umowy na odbiór pakietów CYFRY+ w sporej części punktów dystrybucyjnych spotykają się z brakiem możliwości wydzierżawienia dekoderów Philips PVR. O to, czym spowodowana jest ta sytuacja, zapytaliśmy Panią Katarzynę Her-Czerwieniec z Biura Prasowego CANAL+ Cyfrowy:

 

"Zainteresowanie promocją przerosło nasze oczekiwania, dlatego dekodery PVR chwilowo nie są dostępne we wszystkich punktach dystrybucyjnych. Cały czas mamy nowe dostawy, więc na pewno zainteresowani tym właśnie modelem będą wkrótce mogli go otrzymać. Co więcej, obecnie osoby zainteresowane PVR-ami mogą otrzymać zastępczo dekoder SD, a po podpisaniu aneksu promocyjnego będą mogli wymieć go potem na dekoder PVR zachowując warunki obecnej promocji".

 

Jednocześnie operator szykuje dla swoich abonentów kolejną niespodziankę, bowiem już niebawem pojawi się w ofercie CYFRY+ drugi, nowszy i bardziej zaawansowany technologicznie dekoder cyfrowy z nagrywarką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się. z tym że jesli chcesz mieć zawsze ready nagrywanie - podepnij kabel bezposredni do LNB od nagrywania. Ja mam to zrobione w ten sposób. Mój Humax jest podłączony do lini a za nim z przelotki do PVR i jeden kabel bezpośredni do PVR . Na stałe mam ustawione w Philipsie na jeden konwenter.

Jakos daję radę. czasem , w zalezności od tego co chcę zrobić przełączam na Twin ale zwykle jade na jednym.Fakt że dość często używam Humaxa gdzie mam w tej chwili full pakiet Polsatu oraz tnk.

+

 

Dzięki, prosze tylko jeszcze o info czy w Philpisie wejścia LN mają z góry przypisane funkcje, czy np. LN1 jest do nagrywania i oglądania a LN2 tylko do oglądania. Dzięki.

 

P.S. Mam nadzieję że Samasung 305 ma przelotke ( mam Polsat na wypowiedzeniu, docelowo będzie do tej pory u uzywany pod cyfrę Opticum 7000cr na splicie z PVR )

 

I jeszcze jeden problem, mam PVR od wczoraj, zauwazyłem że nie działa regulacja głośności pokazuję sie ikonka ciszej lub głośniej ale żadenj zmiany nie ma, no i co z DVB-T? Mieszkam w Śremie a wiec przydała by sie ta opcja, na chwile obecną nic nie odbieram z "ziemi" czy chodzi tylko o ver. softu ( mam 76 ).

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.czy na tym dekoderze jest teletext??

2.czy wraz z nazwa kanalu wyswietla sie nazwa aktualnie nadawanego programu?

3.czy podlaczajac antene analogowa bede mogl odbierac kanaly czy nie?

1. Nie, teletext można przeglądać jedynie na TV podłączając do niego tuner kablem scart.

2. Tak

3. Jeśli jesteś w zasięgu DVB-T to tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sofcie 76 kanały HD raz są araz nie .Kiedy są wysyłane aktualizacje.Na teraz 9.58 nie ma.

Właśnie dzwoniłem w tej sprawie do Cyfry. Dziś rano zmienili terminy wysyłania oprogramowania. Teraz będzie wysyłane w poniedziałek od godziny 9:00 do środy do godziny 9:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się. z tym że jesli chcesz mieć zawsze ready nagrywanie - podepnij kabel bezposredni do LNB od nagrywania. Ja mam to zrobione w ten sposób. Mój Humax jest podłączony do lini a za nim z przelotki do PVR i jeden kabel bezpośredni do PVR . Na stałe mam ustawione w Philipsie na jeden konwenter.

Jakos daję radę. czasem , w zalezności od tego co chcę zrobić przełączam na Twin ale zwykle jade na jednym.Fakt że dość często używam Humaxa gdzie mam w tej chwili full pakiet Polsatu oraz tnk.

+

 

Dzięki, prosze tylko jeszcze o info czy w Philpisie wejścia LN mają z góry przypisane funkcje, czy np. LN1 jest do nagrywania i oglądania a LN2 tylko do oglądania. Dzięki.

 

Dzięki

 

IMO nie ma przypisanej funkcjonalności do wejść. LNB1 i LNB2 to są dwa niezależne tunery i można nagrywać z obydwu. Sam czasami nagrywam zaprogramowany program i jednocześnie drugi z Time Shiftingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wymieniłem dzisiaj Stronga na Philipsa PVR HD (miałem umowę SD w oczekiwaniu na PVR), testuję go od około 10-tej (TV Samsung 450) i wszystko działa jak należy (na razie), nie próbowałem jeszcze nagrywania z EPG ("z palca" działa), wersja oprogramowania 76, jak chcę aktualizować to mam komunikat że aktualizacja niedostępna.

W związku z tym mam pytanie kiedy są aktualizacje i czy w moim przypadku jest taka potrzeba? Nie używam DVB-T, nie mam w ogóle anteny naziemnej.

Jak ktoś z użytkowników może wyrazić opinię to bardzo proszę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie mam pozycji VOD po naciśnięciu B, jest tylko Moje Nagrania (HBO Digital też nie ma ale nie mam tego pakietu aktywowanego). I jeszcze jedno bo nie mogłem doczytać w instrukcji - czy można ustawić wyłączanie o określonej godzinie (sleep timer)? W strongu 6880 była taka możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...