Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ten Le Cube to jest nazwa dekodera CANAL+ u francuzów a dokładniej platformy CANALSAT?

Mnie tylko denerwuje ze od nich właśnie CYFRA+ nie weźmie oprogramowania do dekoderów...

Oni to właśnie mają oprogramowanie jakie powinno być i mi się podoba.

Dziwi bo o niebo lepsze to jeszcze przecież jest to rodzina!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że może brzmi to śmiesznie ale po dzisiejszym ponownym wyszukaniu kanałów o które upomniał się tunek zaświeciła mi paczka tvp z astry która zgasła mi gdy tvp zmieniła fec. Zaznaczam że nic nie ruszałem ani przy antenie ani przy konwerterze. Zbieg okoliczności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się nacieszyłem paczką tvp. Wczoraj oglądałem sobie tvp sport ok 22.30 przełączyłem na tvn24 i gdzieś po 5 minutach znów na tvp sport i od tego czasu ciemność ani jeden program z paczki tvp nie świeci. Na jutro miałem plany zmienić konwerter na nowszy ale nie wiem czy to ma jakiś sens. Nie mam od kogo pożyczyć innego tunera hd żeby sprawdzić czy to wina phila czy anteny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie FEC straciłem dostęp do paczki C+HD :roll: Wyświetla się napis "Brak sygnału sprawdź antenę" Do tej pory było wszystko OK, z HBO HD też jest OK :roll:

 

EDIT

 

Dobra, poprawiłem antenę i jest na razie OK

 

EDIT 2

 

Po przełączeniu na inny kanał i powrocie na C+HD znowu czarno :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jeszcze zresetować tuner. Przytrzymaj ręcznie wyłącznik koło 10 sekund lub odłącz prąd na 10 sekund.

Nie pomaga ani jeden sposób ani drugi

Zobacz też czy odbierasz kanały hd niekodowane z astry oraz z tej cwiartki zakresu konwentera (np z 10832 H ) np kanał Anixe HD.

Oprócz paczki tvp z kanałów hd nadawanych z astry nie działa mi jedynie "simul hd" który jest na liście na pozycji 843. Ma ktoś jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie, dlaczego to cudo nie posiada EPG dla wszystkich kanalow?

Np nie ma dla programu 65, co jest dla mnie uciazliwe.

Czy tylko moj dekoder tak ma, czy wszystkie PVRy, a moze cala C+?

Bo szlag mnie trafia, gdy ostatnio zobaczylem na Nce piekne EPG dla wszystkiego co tylko mozna. Polsat tez tak mial.

 

Kurcze Jak N-ka sie dorobi "ale Kino", DOMO i MiniMini to sie przenosze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy okazji, N-film zdaje sie jest ekstra platny.

A ja mam komfortowy+ z NG HD i jestem zadowolony.

w/g mnie HBO i C+ nie sa warte swojej ceny (przynajmniej dla mnie, ktiry nie jestem nalogowym maniakiem)

 

ale wracajmy do sprzetu.

Rozmawiajmy o EPG (i menu PROGRAM)

Bo az chce sie powiedziec: :censored:

Ktos wie dlaczego tak jest? Brak pamieci w tym "ZX Spectrum" ubslugujacym tego Philipsa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Kino, DOMO, MiniMini są kanałami firmy Canal+cyfrowy sp. z o. o. także nie ma co liczyć na ich obecność w n.

Cyfra+ posiada swoje kanały filmowe takie jak Canal+... Jeżeli chodzi o nFilmHD to jest to kanał wprowadzony by pełnił on podobną role na platformie n

(głównego programu filmowego tak jak Canal+ w Cyfrze+ tylko ze filmy emitowane w nFilmHD oglądałem już z 2-3 lata temu także szkoda by mi było na to złotówki wydać :roll:

EPG dla Cyfry tworzy sama Cyfra+ dlatego to od nich w pełni zależy jak ono wygląda i funkcjonuje. Pozostaje tylko mieć nadzieje ze nastąpi w końcu jakiś przełom nie tylko w tej kwestii ale też w całym oprogramowaniu które powinno być zmienione na to z platformy CANALSAT.

Pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Niedlugo bede mial nowy telewizor HD lg lh 5000 i do niego polecane sa te kable HDMI http://www.redcoon.pl/index.php/cmd/sho ... e+HDMI+850 o transferze 6,68 Gbit/s:. Ja mam dośc dobry zwykly do starszego modelu Tv HD Lg. Poniewaz te nowe kable 6,68 sa dosc drogie mam pytanie: Czy warto je kupować, czy na tunerze cyfry da to jakąkolwiek roznice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw podepnij stary i zobacz, czy będzie ok. Ja mam 1,5m kupiony za 22zł i nie zauważyłem różnicy przy pożyczonym kabelku za 100zł. Może przy odtwarzaczu BD warto dopłacić za kabel ale dla kanałów HD nadawanych w obecnych platformach to chyba strata pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zobacze. I mam jeszcze jedno pytanie: Do tej pory Dzwiek z PRV puszczalem na kino domowe kablem przez wejscie SPDIF takim specjalnym kablem thomsona. Teraz chce puscic dzwięk przez TV na kino domowe ( z TV przez optyczny) , w ktorym przypadku bedzie lepsza jego jakość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...