Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie chodzi tu tylko o nagrywanie wyłącznie TVP HD tylko wszystkich kanałów z astry- sprawdź. Też tak mam i niestey nie potrafę nic na to poradzić

kolega sołtys tez tak ma wiec już nie wiem o co chodzi

 

@Wojt@s

 

masz DiseqC możesz mi fotkę jak masz możliwośc na priv wysłać jak to masz podpięte bo ja już wszystkich metod próbowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zrobić zeza na Astrę i tak czytając posty już się pogubiłem jak to zrobić. W tej chwili mam Twina na HB i oba kable wpięte do PVRa.

Teraz chciałbym kupić drugiego Twina i ustawić go na Astrę. Na mój rozum muszę kupić również dwa przełączniki DiseqC. Wtedy instalacja ma wyglądać tak?

696789ce9115a37fm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK to przepraszam ,ale nie do końca jest wina w mojej instalacji ,wyczytałem że wogóle nie idzie z Astry nagrywać?

 

polecam mój post -> https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=6&t=4256&p=240379#p240379

 

 

@bamil, dokładnie tak, będzie możliwość oglądania i nagrywania, niezależnie czy z astry czy z hotbirda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaro79 chyba do końca nie rozwiązuje sprawy, bo

należy pamiętać o tym, że dekoder HD PVR obsługuje standard DiSeqC w wersji 1.0 a nie jak jest Twoim linku wersja 2.0

@Wojtas - dzwoniłem do tego gościa z allegro. Powiedział mi, że gdyby dekoder był w standardzie DiSeqC 2.0 a konwerter 1.0 to owszem - jest lipa. Ale gdy sytuacja jest odwrotna, to mówił, że nie będzie problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ bambil zapożyczyłem twój schemat i troszkę przerobołem na własne potrzeby

 

Ja mam tak zrobione i nadrywanie na astrze kiszk ,oczywiście oglądać idzie ale bez nagrywania

 

disjekt.th.jpg

 

Czytałeś mój post który ci wskazałem??

 

Jeżeli podepniesz Astre pod pierwsze wejście, to będziesz miał możliwość nagrywania z astry, ale nie da się wtedy oglądać, jeżeli podepniesz Astre pod drugie wejście to masz możliwość oglądania bez nagrywania, sprawę rozwiązuje jedynie Twin na Astre (nagrywanie i oglądanie).

 

Nie próbowałem, ale powinna być możliwość nagrywania i oglądania, jeżeli w menu zmienisz typ konwertera na pojedynczy (nie twin), i przepniesz DiseqC na wejście pierwsze, ale wtedy tracisz możliwość nagrywania i oglądania z rożnych transponderów z HB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fmac

Nie próbowałem, ale powinna być możliwość nagrywania i oglądania, jeżeli w menu zmienisz typ konwertera na pojedynczy (nie twin), i przepniesz DiseqC na wejście pierwsze, ale wtedy tracisz możliwość nagrywania i oglądania z rożnych transponderów z HB

 

Nie wiem czemu ale teraz właśnie dałem tak jak napisałeś i nagrywa :) ale tylko na żywo ,a jak zaprogramuje nagrywanie na tvphd a oglądam superstację to wyskakuje czarny ekran na TV i pisze"Program nie może być wyświetlony trwa nagrywanie TVP HD ". :(

 

ps:

czyli idzie astre nagrywać ale nie ma możliwości w tym momencie oglądać ,natomiast hod birda idzie zaprogramować i inny kanał oglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...