Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oceniajac szybkosc dekodera od chwili nowego softu stwierdzam ze to muł , no poprzednia opcja byla szybsza BOOOOZE , za co Ci informatycy programisci maja placone za wypuszczanie bubli czy za to ze zmienia sie tylko cyferka w numerze oprogramowania :twisted: no ale chcielismy to mamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEKUJE :) za info :) juz ustawiam , ale widze ze z automatu jest min 5 minut w ustawieniach :)

 

EDIT

 

Satelitarna platforma Cyfra+ udostępniła nową wersję oprogramowania dla tunerów Philips HD PVR. Wprowadza ona nową szatę graficzną - taką jak w Pace HD PVR - oraz pozwala na korzystanie z usługi Canal+ na życzenie. Ponadto wprowadza EPG dla kanałów naziemnej telewizji cyfrowej. Okazuje się jednak, że część tunerów Philips HD PVR po pobraniu aktualizacji przestała działać poprawnie. Pojawiają się problemy z obsługą dysku oraz restarty odbiorników i inne mniej dokuczliwe usterki.

 

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że oprogramowanie zostało zdjęte z satelity i szykowana będzie poprawka.

 

 

Po prostu nie wierze co ta firma wyprawia ... :twisted::twisted::twisted::lol2::lol2::lol2: żal to już za mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak myślę , że musi być jakiś sposób na naprawę tych uwalonych dekoderów, przecież na pewno je naprawią i znów ludziom dadzą , ale ja nie rozumiem, przez tydzień udawać , że coś się poprawia a potem znów bubla wypuścić, pewnie teraz będzie trzeba czekać z tydzień aż będą go mieli aby wymienić, jeszcze bezczelnie zabronili wymieniać na Pace 500 Gb, nie pomyślą, że dla ludzi wymiana może być problemem. Przecież tym nieudolnym osobnikom co stworzyli ten soft to jakaś kara się powinna należeć

 

EDIT

 

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że oprogramowanie zostało zdjęte z satelity i szykowana będzie poprawka.

 

A za tydzień po intensywnych testach i wprowadzaniu poprawek znów zostanie udostępniony ten sam soft :D Boże najpierw po tygodniu znów dają tego samego bubla a teraz chcą poprawiać jak ludziom dekodery uwalili :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wilos, co miałeś na myśli , że po 4 próbach Ci się zaktualizował ? jak te próby wyglądały ?

 

zassysał dekoder oprogramowanie 4 razy ale nie zmianiało to szaty - dopiero za 5 rzem i twardym resecie pobrał.

TROCHE wolno reaguje na przycik pilota - np. po wciśnięciu ,,E" lista programów pojawia sie po 2 sek. :evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można przełączyć zarządzania dyskiem z automatycznego na ręczne. Dzwoniłem do BOA powiedzieli że usuną przy następnej poprawce

Ja moge zmieniac zarzadzanie dyskiem z recznego na automatyczne.

 

Mam jedno pytanie. Na starym sofcie po obejrzeniu nagranej audycji wystarczylo nacisnac "stop" na pilocie i potem "usun". Tutaj po wcisnieciu "stop" wyrzuca mnie z powrotem do listy nagran, musze wejsc na ta ogladana przed chwila pozycje i dopiero moge usunac. Czy teraz moze jakis inny przycisk za to odpowiada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...