Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co to za akcja z moim Philips HD PVR

jest sobie wstanie stand-by, nagle znika godzina

za moment pojawią sie dwie czerwone diodyna 1-2 sek

mrugnięcie

pokazuje się następnie jedna czerwona dioda

mrugnięcie

i po chwili znowu jest zegarek

mam takie akcje 2-3 na dzień

o co chodzi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Od czwartku jestem posiadaczem Peace 250gb i mam pytanie. Mam LCD 40 cali i co mam ustawić w tunerze jaką opcje FOrmatu Ekranu TV: Szeroki - co to oznacza?, oprócz tego jest zoom, jest normalny jest 16/9 - który to jest naturalny a który dobrze będzie wyglaądał w panoramie full hd na lcd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dość niespotykany jeszcze problem. Otóż dziś próbowałem włączyć dekoder (do sieci i wciskając 1) a tu dekoder mi się zawiesza przy próbie przejścia ze stanu standby w tryb normalnej pracy. Na wyświetlaczu widnieje tylko godzina a "P 1" już nie wskakuje. Zauważyłem że dzieje się tak tylko wtedy jak mam podpiętą antenę sat. Jak miałem je odłączane dekoder normalnie się załącza można było wejść do menu, nawet filmy nagrane na dysku obejrzeć ale jak tylko podłączyłem antenę od razu się zawiesza i nie reaguje na nic poza resetem. Ktoś wie co może być? Pytam bo dekoder mam na własność i nie mogę go już wymienić. A i konwertery mam sprawne bo sprawdzałem na innych sprawnych konwerterach i nic, to samo. Nic też nie daje zmiana typu konwertera z pojedynczego na podwójny. Teraz też zauważyłem że jak włączę dekoder na 5 czyli TVN i podepnę antenę mogę normalnie oglądąć nic sie nie zwiesza, dodatkowo moge zmienić na kanał tvn24 i tvn7, na inne sie juz zawiesza i słychać tylko dźwięk bez obrazu. W poniedziałek ma być aktualizacja oprogramowania wiec może coś sie zmieni, a jak nie to będzie to wina elektroniki. Macie jakieś sugestie co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolego jesteś w błędzie, bo był czas że sam wziąłem dekoder 6201 za 199zł na własność (promocja leato czy jakoś tak to było ale trza było full pakiet wziąść.) I tak samo było z tym 7201 że za jakąś kwotę można go było na własność wykupić lecz później to zmienili tylko na wynajem. Dobra to na marginesie bo to nie jest mój problem. Jeśli ktoś może mi pomóc będę bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolego jesteś w błędzie, bo był czas że sam wziąłem dekoder 6201 za 199zł na własność (promocja leato czy jakoś tak to było ale trza było full pakiet wziąść.) I tak samo było z tym 7201 że za jakąś kwotę można go było na własność wykupić lecz później to zmienili tylko na wynajem. Dobra to na marginesie bo to nie jest mój problem. Jeśli ktoś może mi pomóc będę bardzo wdzięczny.

Inaczej kolego phile 6201 zawsze C+ sprzedawala od poczatku a phile 7201 nie byly i nie beda dosc dlugo na sprzedaz a na wynajem a ty jesli masz taki bez umowy na ciebie to mozesz byc oskarzony o paserstwo ( to sa fakty) art. 291 czyli § 1. „Kto rzecz uzyskaną za pomocą czynu zabronionego nabywa lub pomaga do jej zbycia albo tę rzecz przyjmuje lub pomaga do jej ukrycia, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.” wiec nie truj ze cos bylo na sprzedaz inaczej bym w salonie wiedzial , jak koledzy wyzej pisali VOD jest przydzielony do seriala ( danego numeru) jaki ma tuner a HBO digital mozna odbierac na dowolnym tunerze

 

to samo gdzie w kraku , czy wroclaw handluja Pace HD PVR 500GB za 350 tez jest nielegalne

 

a taka ciemnote mozesz cisnac na forach edukacyjnych gdzie ludzie wieza we wszystko co im sie napisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...