Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie: ile kanałów można złapać na Philips PVR HD? Planuję sobie taki kupić. I co sądzicie o tym dekoderze?

...dla Ciebie naprawdę ważniejsza jest ilość?

Co z jakością i... możliwością odbioru (przecież większość interesujących kanałów będziesz miał zakodowane)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Harmony 725 i działa ok z pvr, myślę, że One też, zwłaszcza że pvr jest w bazie kodów które się ściąga z netu do pilota. No i jest droższy od mojego:-)

 

Jak wczesniej napisałem był prezentowany we wrześniu na konferecji dla najlepszych dystrybutorów C+, można go było osobiście obejrzeć, dotknąć i pobawić sie nim 8)

Więc zapytam: czy miał inną obudowę niż obecny pvr, inne menu, jaka była szybkość działania, czy miał alfanumeryczny wyswietlacz, czy produkuje go Pace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to calkowice inna konstrukcja mniejszy ładniejszy ma nowy procesor wszystko jest zapisane we flaszu więc uruchamia się bardzo szybko karta kodowa jest wkladana z boku kolor popielaty taki był prezentowany jaki będzie trzeba poczekać jak dotrze do dystrybucji co do grafiki nie była prezentowana ma być podobno nowa .wielkościowo można porównać do stronga chodzi o szerokość trochę wyższy i całkowicie nowy wygląd naprawdę fajny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a coz kanalami DVB-T ? Podlaczylem antene i ciemno ... Czy jest jakas mozliwosc ogladania dzieki temu dekoderowi kanalow naziemnych cyfrowych ? Mieszkam we francji i nie wiem czy skanuje/lapie te frekfencje, bo tu nic

 

Jak wybierasz w Menu 5 a potem 3 (wyszukiwanie programów naziemnych) to nic ci nie znajduje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do poprzednich postów. W żadnym innym kraju niż Polska a w Polsce poza miejscami gdzie nadają cyfrowo kanały - nie znajdziecie nic do oglądania w DVB-T. Cyfra narzuca listę możliwych kanałów i nie ma mozliwości aby sobie samemu ustawiać ani kolejności ani dostępności. Co ciekawe - kiedyś na poczatku była możliwość ustawienia sobie samemu kolejności kanałów ale to była ciężka robota żeby poustawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem z dzwiękiem z tego dekodera. Mianowicie, jak puszczam go przez HDMI (zloty, 3.1) na TV , a z TV spidif na tuner KD, to dzwiek jest strasznie cichy, zaczyna sie dopiero przy 70% głośności tunera. Natomiast jak wyprowadzam dźwięk z PRV bezpośrednio na KD coaxialem , dżwiek jest super, normalny i głośny. Z czego to wynika, i czy oba sposoby równie dobrze przekazują efekty dźwiękowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...