Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam kolejne pytanko, chcialbym jak najszybciej uaktualnic soft do Philiplsa PVR HD , Wiem że soft nadawany jest od piatku, a ponieważ dzis jest mecz LECHA na polsacie, bardzo zależało by mi by go uaktualnic szybciej, ma on jakąś opcje uaktalniania z usb np. pen drive albo cos w tym stylu jak wiele innych urządzeń? tzn sciagam soft z netu i wrzucam do tego pudła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś chyba nie będę wyłączał PVR HD bo często mam taki problem że jak próbuję włączyć nie ma żadnej reakcji!a dopiero po chwili włączy się druga czerwona lampka a potem się wyłączy i dekoder jest w stanie czuwania i dopiero od tego momentu można normalnie włączyć dekoder a to wszystko trwa jakiś 4 minuty!

Czy tylko ja mam taki problem?dodam że dekoder dobrze nagrywa i nie mam innego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra Plus nie ma wpływu na to co wyszukuje tuner w DVB-T.Odbierasz te kanały, które masz w zasięgu.

To po co przy wyszukiwaniu kanałów DVB-T kabel z sat musi być także podłączony do tunera ?!?!?

I czemu koledze wyszukał kanały z sat. Astra choć nie ma drugiego konwertera na tą właśnie sat. ?!?!?!

...Dlatego,ponieważ listy kanałów w C+ są już z góry ustalane,jak i te sat,tak i te naziemne.

Po prostu ściągamy już gotowe listy,tak jakby pliki z danymi.

I dlaczego u mnie nie znajduje mi kanałów czeskich ? a u innych co maja inne (swoje) dekodery znajduje ?!

W c+ to tak jak w PRL za czasów komuny,dostajesz to co Ci dadzą i Koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra Plus nie ma wpływu na to co wyszukuje tuner w DVB-T.Odbierasz te kanały, które masz w zasięgu.

 

Niestety jest dokładnie odwrotnie (można odbierać tylko te kanały DVB-T, które zostały "zatwierdzone" przez CYFRĘ, lista jest na swój sposób narzucona -> na marginesie równie chore rozwiązanie, jak multiroom CYFRY). Było to zresztą już wielokrotnie poruszane, wystarczy przejrzeć wcześniejsze podstrony w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wehikuł z dyskiem dobrze chodzi przy instalacji na 1 kabel? Tzn da się nagrywać jak ustawię coś i nie będę przełączał kanałów albo w ogóle przełączę w tryb stand by?

 

Myślę o wymianie mojego Philipa HD na tego z PVR. Mam tylko C+ Multipakiet, więc wystarczy instalacja na 1 kabel. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wehikuł z dyskiem dobrze chodzi przy instalacji na 1 kabel? Tzn da się nagrywać jak ustawię coś i nie będę przełączał kanałów albo w ogóle przełączę w tryb stand by?

U mnie jest podobnie. Mam instalacje antenowa dosyc daleko i instalacja drugiego kabla do podwojnego dekodera bylaby problematyczna.

Maszyna chodzi dobrze, jesli pominac jej wyskoki, z dlugim za/wylaczaniem. Podczas nagrywania czesc programow (ale nie wszystkie) jest zablokowana, tzn wyswietla sie komunikat ze trwa nagrywania tego to i tego na kanale takim to a takim.

Kiedy cos ogladasz, a zaczyna nagrywac na kanale, ktorego parametry odbioru sa inne niz ogladanego to takze wyskakuje powyzsza informacja.

W kazdym badz razie nagrywanie ma wyzszy priorytet od ogladania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż to za bzdury kolega wygaduje? Tylko "zatwierdzone" kanały DVB-T przez Cyfrę+? Widocznie mamy inne wersje dekodera PhilipsPVRHD.

 

Lista kanałów jest z góry narzucona - to nie przypadek, że np. Polsat (o ile jesteśmy z zasięgu nadajnika) zawsze ląduje na 984 itd. a czeskie czy niemieckie kanały nie są znajdowane nigdy (to mam na myśli mówiąc "zatwierdzone kanały").

Wyszukiwanie DVB-T w tym odbiorniku jest "jedyne w swoim rodzaju".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...