Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

blady, małe sprostowanie -- HBO Digital będzie działać jeśli masz kupiony (nielegalnie) dekoder HD PVR. VOD nie będzie działać z tego powodu, że kody potrzebne do pobrania uprawnień do danego filmu są generowane dla konkretnego dekodera przypisanego do danej umowy. Brak dekodera HD PVR na umowie w systemie spowoduje, że chcąc pobrać urawnienia do jakiegos filmu otrzymasz informację, że nie możesz skorzystać z usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do policji to w jaki sposob oni namierza taki dekoder?Jesli cyfra bedzie zglaszac sprawe na policje to chyba bedzie domagac sie zwrotu pieniedzy od osoby ktora unich ten dekoder wziela pod wynajem a nie od osob 3...

Facet ktory sprzedaje dekoder mowil mi ze ma spisana umowe cywilna z dana osoba pod ktora facet podpisal sie ze dekoder jest jego wlasnoscia...

Nie wiem ile w tym prawdy.Void i Hbo Digital tak jak pisalem nie jest mi potrzebne szukam tunera ktory bedzie odtwarzal w Hd jak i nagrywal:)

Swoja droga czy ktos moze polecic jakis inny dekoder hd z dyskiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co mnie obchodzi jak on to nabyl?

Posiada umowe cywilna a skad go ma Bog wie.

Chcialem zapytac czy cyfra ma mozliwosc zablokowania jakos tego dekodera !Chce tylko ogladac i nagrywac nic wiecej mnie nie interesuje.

Legalny nielegalny naprawde jak na forum policyjnym.

Mam uwierzyc ze kazdy ktory pisze o legalnosci nie posiada zadnego filmu sciagnietego z internetu czy to mp3?

Gdybym wiedzial ze dekoder pochodzi z kradziezy nie kupilbym go ale skoro jest umowa na ktorej facet podpisal sie ze jego to rozwazam taka opcje.

Jesli sklamal on bedzie mial problemy mnie tylko interesuje czy wtedy cyfra ma mozliwosc zablokowania tuner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra nie ma mozliwości zablokowania dekodera. A dla ciekawskich (i osób sprzedających rzekomo posiadanego na własność PVRa) powiem, że Cyfra czasami dzwoni do sprzedających takie dekodery na allegro podając się za osobę zainteresowaną zakupem i potem zaczynają się nieciekawe sytuacje dla sprzedających :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe. System nie mógł przyjąć kodu zmówienia i dosłać uprawnień jesli na danej Umowie nie ma przypisanego PVRa.

 

Jedynym wyjasnieniem może być, to że ten kupiony dekoder jest zarejestrowany jako wynajęty na czyjejś Umowie (czyli nie był własnością sprzedającego, tylko C+) i to na kontrakcie tamtej osoby została naliczona opłata za wypozczony film. Jednym słowem, oszustwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. (1 post na forum xD)

 

To jest troszku inaczej chyba, jeżeli ktoś sprzedał pvr'a na allegro i nie zgłosił kradzieży to dekoder jest aktywny na vod, więc osoba ktora kupiła ma raj i może zamawiać do woli (za free!) do momentu puki [beep] co sprzedał nie zgłosi kradzieży czy cuś. Wywnioskowałem to na postawie takiej że: mam w domku 2 umowy o abo, po włożeniu karty z umowy gdzie nie mam pvr'a spoko można było zamawiać filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez mozna w legalny niekaralny sposob nabyc PVRa od cyfry majac gotowke w kieszeni

 

 

kiedy konczy Ci sie umowa , nie zwracasz dekodera , co skutkuje wezwaniem do zaplaty kary w wyskoksci 799 albo 899 zeta

 

uiszczasz takowa oplate i w ten sposob legalnie , na swoje dane bedace w bazie cyfry NABYWASZ pvr...

 

sposob przetestowany przez znajomego, legalny bez zadnych podtekstow policyjnych ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philips HD PVR jeśli chodzi o funkcjonalnosc jest takli sam jak oryginalny , bo sam posiadam ten model, tylko że go wynajmuje.

 

Uprawnienia ida na karte a nie na dekoder tak mi powiedział facet co u niego kupowałem cyfre+.

 

Więc kluczem do wszystkiego jest karta kodowa.

 

Kolega filmy zamawiał poprzez wysłanie sms-a.

 

 

A nagrywanie p[rogramów takze jest bez problemowe.

 

jedyny minus to oprogramowanie, nie ma deycji listy kanałow czy dodawanie lub usówanie kanałów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwał jak zwał

 

ale dokumentujac to zaplata JESTESMY prawowitym posiadaczem PVRa od cyfry "kupujac" go w ten sposob ...

 

taki jest opis w regulaminie , jesli nie zwracamy sprzetu wlascicielowi - cyfra, to CYFRA naklada na nas kare okresona w cenniku -regulaminie , po przyjeciu tejze informacji do wiadomosci placimy i MAMY sprzet na wlasnosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Gdyby tak było C+ wystawiło by fakturę na zakup a niestety wystawia notę obciążeniową (faktury nie dostaniecie) za sprzęt zniszczony/skradziony i prawnie sprzęt nie przechodzi na własnośc :? Jest to tylko odszkodowanie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...