Skocz do zawartości

Problem z FX 7600 UCI 2CR


Tymoteusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich po raz pierwszy na forum.

 

Wczoraj kupiłem zestaw ferdka: FX 7600 UCI 2CR i od samego początku faul.

 

Pudełko nie naruszone a w środku uszkodzony pilot. Połamany - jakieś jaja w fabryce.

Pilota odesłałem do sklepu i czekam na wymianę.

 

Następnie próbowałem bez pilota uruchomić i ustawić tuner. Początkowo wszystko działało, jednak po którymś uruchomieniu tuner przestał reagować na naciskanie klawiszy na panelu przednim. Cały czas wyświetla się na ekranie pierwszy kanał z listy i nie można nic zmienić, wejść w menu itd. (jakby sie zawiesił)

Pilota jeszcze nie mam tak więc nie wiem czy nim coś zdziałam ale wątpię skoro nie reaguje żaden z klawiszy na tunerze, prócz zasilania.

 

Próbowałem wgrać od nowa soft, jednak nic nie idzie.

 

I jeszcze jedno pytanie czy wgrywając nowy soft muszę w jakiś sposób usunąć poprzedni zapisany w tunerze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez pilota dużo nie zdziałasz. A próbowałeś wyjąć wtyczkę z gniazdka w momencie gdy odbiornik był włączony?

 

Z oprogramowaniem nic sam nie kombinuj bo utracisz gwarancję. Lepiej cały sprzęt zanieść do sklepu i domagać się jego wymiany.

 

Tuner sam usunie starą wersję i zainstaluje nowszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poradę. Z wyciąganiem wtyczki to próbowałem już na różne sposoby i nic. W serwisie powiedzieli, że wygląda na to że któryś przycisk jest wduszony, ale ja nic takiego nie widzę.

 

A z wgrywaniem oprogramowania , to chyba nie utracę gwarancji, skoro wgrywam soft z oficjalnej strony Fergusona i za pośrednictwem ich programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuując wątek, chciałbym zapytać jakim programem należy wgrywać listę programów do ferdka: FX 7600 UCI 2CR.

Czy nadaje się do tego fxloader (służący do wgrywania softu a zamieszczony na stronie fergusona), jakoś inne programy nie odczytują gotowej listy programów zamieszczonej na stronce:

 

(...)

 

Edycja RafiX: Usunięty link do pirackiej strony. Ostrzeżenie 1 za brak znajomości regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak z Tunerem i czy warto kupić odpowiem jak wróci z serwisu.

Co do ceny to 319zł na allegro u tego gościa ale aktualnie ma wystawionego ferdka z jednym gniazdem.

 

(reklama)

Solidny sprzedawca kupiłem u niego wszystko. Z reklamacjami tez nie ma problemu.

 

Edycja RafiX: Linki reklamujące inne sklepy niż hollex.pl proszę wysyłać zainteresowanym na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...