Skocz do zawartości
  • 0

co do anteny C+??


blaise11
 Udostępnij

Pytanie

20 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Gość Peter Parker

Jeśli ci na polskich nie zależy to wystarczy przestawić antenę na Astrę 19,2E. Będziesz mógł wtedy odbierać niemiecką wersję Eurosportu, DSF, ZDF też chyba tam jest o ile się nie mylę A z kanałów muzycznych 'zik, MTV Germany, VIVA niemiecka, OCKO, Deluxe Music i jeszcze parę innych, również bardzo ciekawych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Peter Parker

Ja na twoim miejscu bym kupił Fergusona AF-3100 CK. Fajny, prosty, niedrogi i szanowana marka. Albo Ferguson AF-3318.

Jeśli chciałbyś w przyszłości na tym tunerze oglądać kodowane kanały (np. Cyfry+ lub Cyfrowego Polsatu) i wykupić ich moduł CI to z tych tańszych polecałbym Globo 6000CI lub Globo 7010CI :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Peter Parker

W XXI wieku raczej takiego tunera nie dostaniesz. A jak dostaniesz to używany. Ale po co ci analogowy?? Przyszłość to cyfryzacja. Kanałów analogowych na Astrze będzie coraz mniej aż w końcu znikną wszystkie. I co wtedy zrobisz? Kolejny wydatek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No właśnie ci radzimy :wink: Do tego Fergusona w każdej chwili dokupisz kartę C+. Poza tym jedyny naprawdę sensowny zestaw w tym wypadku to np. Ferguson AF-7318 + taka antenka :arrow:http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&kat=74&id=34 .

 

Chyba, że mi coś poradzicie, jestem otwarty na różne propozycje

 

Jeśli myślisz, o tym co ja myślę, że ty myślisz, to pomyliłeś forum

 

8)

Z drążenie tematu najpierw kosz, później ban :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

OK. W takim razie weź jeden z dekoderów zaproponowanych przez kolegę i antenkę z monoblokiem. Masz wszystkie FTA z Astry i HotBirda. Zestaw nie jest drogi, nie płacisz abonamentu.

 

Najciekawsze sportowe kanały FTA:

 

DSF (Astra)

Eurosport (Astra)

Planeta Sport (HB)

Real Madryt TV (Astra i HB)

Rai Sport (HB)

Dubai Sport (HB)

Motori TV (HB)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Najciekawsze sportowe kanały FTA:

 

.....

Motori TV (HB)

:shock: Co to za kanał? Jak ciekawszy to dodam do listy, wiadomo jakiej :roll:

 

Ze sportowych to jeszcze dobry jest marokański Arriadia z HotBirda. Też czasem warto "zarzucić oko" na ten program :wink:

I jeszcze z Astry nadaje w ramach TW1 sportowy ORF Sport Plus :wink:

 

 

no tak tylko jeśli mają zakodować dsf, eurosport na Astrze..

To jeszcze nie jest takie pewne. Niemcy sami nie wiedzą co mają robić w tej sprawie :wink: Ale i tak warto kupić tuner na kanały CI - zawsze będzie jakieś zabezpieczenie na przyszłość, a w dodatku takie sprzęty nie są już takie drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...