Skocz do zawartości

Orange Ekstraklasa w HD


lukas25
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co czytam na innym forum poświęconym technologii HD, to HD w wydaniu Canal+ a dokładnie naszej ligi to tragedia i nędza. Podobno lepiej wygląda SD na niemieckim ARD i ZDF. A sprzęt i wóz transmisyjny który zakupił Canal+ do realizacji HD... okazał się że ani nie jest nowoczesny ani dobry. Chcesz wiedzieć więcej, poczytaj forum "hdtvpolska"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytam na innym forum poświęconym technologii HD, to HD w wydaniu Canal+ a dokładnie naszej ligi to tragedia i nędza. Podobno lepiej wygląda SD na niemieckim ARD i ZDF. A sprzęt i wóz transmisyjny który zakupił Canal+ do realizacji HD... okazał się że ani nie jest nowoczesny ani dobry. Chcesz wiedzieć więcej, poczytaj forum "hdtvpolska"

kolega chyba tak naprawde nie ogladał jeszcze żadnej transmisji więc wypisuje brednie....

też sie nie wypowiadałem na ten temat ale wczoraj mialem okazje ogladać mecz kolpolter z lechem. Jakoś obrazu rewelka nie mozna mieć wiekszych zastrzeżen myslę ze jednak jest jeszcze kiepska jakość oświetlenia na naszych stadionach taka mała uwaga

Ogladałem to na zestawie fergusona HD oraz TV LG 42 PX4R

Szkode ze wczoraj była awaria pozostałych kanałów HD głównie NG HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze stwierdzeniem, że lepiej wygląda SD na ARD i ZDF ktoś sobie nieźle poleciał. Osoba ta chyba oglądała Canal+Sport HD na czarno-białym telewizorze. Uważam, ze National Geographic HD ma trochę lepszą jakość niż Canal+ HD. Nie wiem skąd to się bierze. Nie mniej jakość na Canal+Sport HD jest na pewno o wiele lepsza niż jakiekolwiek SD. Z tym ARD i ZDF to jakaś śmieszna opinia zazdrosnego człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wg sporej grupy ludzi najlepiej wypadla transmisja finalu PP w N-sport.A ze do ogladania maja tylko ten mecz,to wypisuja takie farmazony po calym necie.Idealnie nie jest w Cyfrze,ale bardzo wyraznie lepiej niz na kanalach SD.Na kanaly SD ja juz wracam tylko wtedy kiedy nie ma co ogladac w HD i nie wlaczam Kanalow muzycznych,zreszta tez SD.Jest tak ogromny przeskok,ze odechciewa sie ogladac po takim powrocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytam na innym forum poświęconym technologii HD, to HD w wydaniu Canal+ a dokładnie naszej ligi to tragedia i nędza. Podobno lepiej wygląda SD na niemieckim ARD i ZDF. A sprzęt i wóz transmisyjny który zakupił Canal+ do realizacji HD... okazał się że ani nie jest nowoczesny ani dobry. Chcesz wiedzieć więcej, poczytaj forum "hdtvpolska"

 

Chyba sobie jaja robisz ?

 

Nasza liga na żywo, obecny sezon to obraz jest żyleta ! Nawet widać było jak para sie unosi z rozgrzanych piłkarzy. Widac każdą krople potu.

Może widziałeś powtórki z poprzedniego sezonu ? To wtedy przerabiali z SD na HD i marnie to wyglada. Ale teraz wszystkie mecze są w HD.

Świetnie wygląda też National G. HD Poprostu opada szczena. JEszcze w życiu nie widzałem osy w takim powiększeniu z detalami :D

Kumpel właśnie ma plazme i ferdka HD i ciśne do niego na mecz o 20:00 :twisted: Jest taka ostrośc że widać każdą pore na twarzy komentatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z tym, że opinie negatywne co do transmisji HD na cyfrze są od ludzi, którzy nam po prostu zazdroszczą, że nie mają w tej swojej biednej ofercie N takiej propozycji programowej. Jak dla mnie transmisje z OE są na bardzo wysokim poziomie. Zdecydowanie lepiej wygląda obraz niż na zwykłym C+ sport. Obraz żyleta. Oby tak dalej. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mialem ich naraz.W dodatku to co widze,to na innych telewizorach.W Ferdku Discovery odbiera lepiej niz z N-ki(ale to wersja niemiecka).N sport lepiej niz C+ HD na poziomie NG HD.Zdecydowanie najgorzej wyglada MGM,dokladajac do tego nedzna tresc-szkoda slow.To tylko moje odczucia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...