Skocz do zawartości

Zmiany w n


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

No , ale jak Ty jesteś nastawiony pesymistycznie do nowości , to faktycznie oferta CP powinna Cię zadowolić , plus ,,niebiańska'' jakość przekazu...

Dokładnie tak, jak napisałeś. Tylko na koniec powiedź mi, jakie masz nowości w N-ce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zmianą w Nce , to było dzisiaj takie oto zdarzenie...

Dzwonię do Nki, a tu po paru sekundach już konsultant się zgłasza,ze szcześcia zapomniałem po co dzwonię...

Około południa nie wytrzymałem i dzwonię 2 raz i znowu po minucie odzywa się konsultant...

Ludzie Tusk miał rację cuda sie w Polsce dzieją...

A tak na poważnie to miło mnie zaskoczyli, chyba krytyka abonentów w necie coś pomogła,bo reakcja na moje telefony była natychmiastowa...aż do tej pory nie mogę uwierzyć...idzie na lepsze :brawo:

A jeszcze miesiąc temu ponad 45 minut czekałem na konsultację

Nic nowego. Jak dzwoniłem jeszcze w marcu to już tak było że konsultant zgłaszał się od razu. Nawet sławetnej muzyczki nie dane mi było posłuchać.

Ba, potem dzwoniłem w maju, kiedy VOD nie działało i też od razu połączyło mnie z konsultantem.

Wcześniej zdarzało mi się czekać ok. 5-10 minut.

 

Poza tym jeden z nich nie ma jeszcze koncesji, poza tym miały wystartować na wiosnę, a tu zaraz jesień.

Od początku było wiadomo że Sojka trochę się zagalopował z tym gadaniem że kanały wystartują na wiosnę. Dla mnie oczywistym było że wcześniej niż po wakacjach 2009 tych kanałów nie będzie.

Na pewno, jeśli nie będzie żadnej promocji, to na próbę (czyli na miesiąc) wykupię te kanały aby zobaczyć co to będzie. A czy pozostawię je czy nie to będzie zależało tylko i wyłącznie od oferty.

Co prawda mają się nazywać nFilm ale mam nadzieję że będzie tam coś więcej niż filmy, bo wielu wytwórni to oni nie maja. Marzą mi się koncerty w HD, dokumenty czy dobre seriale w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego miałbym się martwić? Siedź sobie w tej zadufanej N-ce. Nigdzie was nie chcą. Tak, tak Wy i tak nigdzie się nie macie zamiaru wybierać.

Nie ma to jak wylewać swe dziecinne frustracje, sypać naokoło "Wy", "Was","Oni" i mieć płonną nadzieję, że u każdego rozsądnego człowieka osiągnie się więcej niż uśmiech politowania.

Więc dajcie dziecku się wypłakać. Gdzieś musi, skoro mama nie słucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Niestety mama nie słucha :( Więc po to zarejestrowałem się na tym forum, abym mógł wylewać właśnie swe dziecinne frustracje. Dziękuję, że stanąłeś w mojej obronie.

A, na nowości w N-ce czekam z niecierpliwością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Z pokorą i z rozsądkiem raczej nie mam problemów. Co do interpunkcji, to się zgadza. Niestety tu mam problemy, ale staram się nad tym pracować. Jakbyś mógł to cytuj moje posty i poprawiaj moje błędy, a będę Ci za to bardzo wdzięczny.

 

Zmiany w n: przydałoby się, aby N-ka przestała brać opłaty za kanały FTA, jak np. TVP Kultura. Są tu chichy, że CP bierze za kanały HD dodatkowe opłaty, ale żeby brać opłaty za kanały FTA to już lekka przesada. Rada dla N - kowiczów dokupcie sobie tuner FTA i będziecie mieli darmowy dostęp do np. TVP Kultura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Generalnie widać w ogóle odwrót od wyłączności zewnętrznej. Zobaczcie, że w zasadzie Cyfra+ na wyłączność ma tylko National Geographic i Hallmark. Do tego mniejsze Mezzo, Trace i XXL. Polsat ma paczkę BBC, ZoneEuropa i Travel (chociaż i to niepewne). Nce został SciFi, Sportklub i DaVinci. Reszta to kanały produkowane przez danych nadawców lub w joint-venture jak MGM, EskaTV czy zdaje się również Baby.tv.

rawda. Polsat ma na wyłączność też E! - bardzo dobry kanał oraz Blue Hustler -erotyk, czyli coś czego w n nie ma. A w Cyfrze są KBS World, CNBC, AB Moteurs, paczka France oraz kanał myśliwsko-wędkarski. n cały czas traci kanały, które były dostępne tylko w niej. Z własnych produkcji prawie nic nie jest tylko w n, natomiast wsztystkie Polsaty tylko w CP, wszyskie kanały Canal+ Cyfrowy w Cyfrze.

 

Zmiany w n: przydałoby się, aby N-ka przestała brać opłaty za kanały FTA, jak np. TVP Kultura. Są tu chichy, że CP bierze za kanały HD dodatkowe opłaty, ale żeby brać opłaty za kanały FTA to już lekka przesada. Rada dla N - kowiczów dokupcie sobie tuner FTA i będziecie mieli darmowy dostęp do np. TVP Kultura.

Też tak Wam radzę. :D Będziecie chociaż mogli zobaczyć, jak wyglądają kanały z innego satelity niż Astra1 lub HB. Oczywiście nikt Wam w tunerze FTA nie narzuci, aby na liście był jakiś telezakupowe arabske śmieci, nie mówiąc już o kodowaniu kanałów FTA. :lol2: Tak to jest jak ma się cienko z kanałami - trzeba drzeć kasę z niekodowanych. Proponuję dołączyć teraz do pakietu Sport i motoryzacja m.in. kanały Dubai Sports 3 i RTS Sat - można tam spotkać "premium" - czyli siatkarską Ligę Światową. :lol2:

 

A z nFilmami zobaczymy - póki nie znamy ich dokładnej ramówki, niewiele można o nich powiedzieć. Tak więc wstrzymam się z oceną tych kanałów. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa lista pakietu ,, Style Moda Muzyka ''

70- MTVN HD

71- TVN Style

72- ID

73- Travel& Living

74- MTV Polska

75- MTV2

76- Eska TV

77- Viva Polska

78- VH1 Polska

79- Fashion TV

80- Patio TV

81- 4fun TV

82- ITV

83- Mango TV

 

Kanał 46 gdzie nadawał TVN Lingua został pominięty. Być może zbiera się na nowy kanał dokumentalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nTalk jak i Owsiak.tv zapewne juz dziś wyłączono, gdyz był dostępny wyłacznie na n-ce stąd ponieważ nie ma go na liscie w n-box-ach to nie ma sensu nadawania go dalej.

 

Więc już dzis pożegnaliśmy sie z dwoma kanałami, a abonenci Cyfry+ są uprzywilejowani i jako jedyni maja dostępn do 15.07

TVN Lingua :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że my abonenci cyfry będziemy mieli zaszczyt oglądać ostateczny koniec kanału, niech ktoś na ta okazję nagra filmił gdzieś 2 min przed dwunasta, będzie co wspominać. ;) Na youtube się wrzuci to ktoś zobaczy ostateczny koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tych zakończeń w n będzie więcej - zastanawiam się czy TVN Meteo też pójdzie pod nóż. Nawiasem czy na tej podstawie nie będzie można zerwać umowy z "N" i powołać się na fakt zakupu "N" tylko z uwagi na kanał TVN Lingua. Polsat i cyfra ostatnio prześcigali się w promocjach, a "N" jakoś stanęła. Może przeraził ich wynik finansowy za zeszły rok, albo UEFA kazała zapłacić gotówką za LM. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...