Skocz do zawartości

Zmiany w n


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Chcialem tylko spytac o co chodzi z tym pakietem od n dla kablowek ?? Jest jakas konkretna data albo co bedzie w tym pakiecie i dla jakich kablowek ?? Widze ze jest gadka o nsport, wojna i pokoj i czy ntalk tez jest brany pod uwage ?? Dzieki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie wysnułeś takiego wniosku z mojej wypowiedzi, bo jeśli tak to nie chciałem tego przedstawić ;-) W cenniku jest opcja mixVOD złożona z PB i nScreen więc nie sądzę by nScrenn był likwidowany...

Faktycznie wygląda to tak że po prostu będzie tylko zmiana nazwy, jaka będzie się wyświetlała na rachunku dla tych co mają i PB i nScreen. Jednak mam pewne obawy dotyczące tego nVOD. Nie wiem jak jest z miejscem na dysku ale 250GB to nie dużo i obawiam się że jak dołączą jeszcze jedną kolekcję VOD to ucierpią na tym obecne kolekcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wypowiedziałem HBO, tylko do końca czerwca i bye, kiedyś to był świetny kanał, full hitów i dobre seriale, ale ktoś doszedł do wniosku że że Dzikim Wschodzie mieszkają [beep]y którzy łykną wszystko co im się pod nos podstawi,z niecierpliwością czekam na 2 kanały nFilm HD , biorę w ciemno bo na kanałach tematycznych stworzonych przez Nkę można polegać, są świetne...

A kanał nSerial rzeczywiście by się przydał... :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dużo nowości i testów pojawia sie w świecie TV :wink:

A jam takie pytanie w sprawie nFilm, kiedyś satkurier wyraźnie napisał:

Nowe stacje znajdą się w ofercie platformy, której właścicielem jest ITI Neovision, w ramach pakietu Hity Filmowe.

Dlaczego będą odzielnie??? Mogli by przez 2 miechy dać do pakietu HF, a nie od razu 20zł!

Ciekawe dlaczego cennik bedzie od 1 lipca, jak nFilmy ruszają dopiero we wrześniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: Sorki za pomyłkę. Wskaźnik BER nic nie pokazuje bo nie jest to transporder w DVB-S2. Tak więc mam 90% pewności, że na kanale 803 w nboxach jest kanał TEST_L, który dziś pojawił się na transporderze Cyfrowego Polsatu. Wskazuje na to, plansza kontrolna nadawana bez dźwięku, polska ścieżka dźwiękowa i to, że na żadnym innym kanale z oferty n nie mam takiej samej siły i jakości kanału co na kanale 803 Test1. Ciekawe co to oznacza. Może będą brać kanał Discovery HD z jednego miejsca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jest okazja zmienić regulamin (koniec nadawania TVN Lingua). NFilm od zawsze był zapowiadany jako kanał premium - Satkurier przedrukowywał chyba wtedy informacje od jakiegoś serwisu, który najwyraźniej miał złe informacje... Co nie znaczy, że nie stanie się tak jak mówisz - być może N zaproponuje przez miesiąc lub dwa możliwość zapoznania się z nowymi kanałami. Poza tym jak sądzę istnieć będzie promocja podobna do tej z HBO (3 mies. gratis).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa to co teraz N wyprawia to jest po prostu żałosne :( Już przymierzam się do zmiany na C+ :) Nie wiecie kiedy wprowadzą jakąś zmiane w cenniku bym mógł bez oplat zrezygnować z N ?? Umowa już awno mi się skończyła ale i tak bym musiał dać 3 miesięczne wypowiedzenie... Aha i jak wejdzie zmiana w cenniku to co zobić by zrezygnować jakieś papiery >?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Kolega widać na czasie :)

Właśnie następuje zmiana regulaminu, w związku z tym można zerwać umowę bez konsekwencji. Powtarzam - bez konsekwencji ;-]

Rezygnację na piśmie należy wysłać listem poleconym lub dostarczyć do APS do 27 czerwca 2009. Wzór poszukaj na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...